Notice: Undefined variable: user in /sites/fit.knu.edu.ua/core/frontend/controllers/PostsController.php on line 47 Notice: Trying to get property of non-object in /sites/fit.knu.edu.ua/core/frontend/controllers/PostsController.php on line 47 ФІТ - Новости
24 Июня 2017 в 17:29
18 Мая 2017 в 11:16

15 травня 2017 року в ДВНЗ «Криворізький національний університет» на базі кафедри іноземних мов відбувся тематичний захід – засідання англомовного Євроклубу «Stream» та фотовиставка «Європа з пташиного польоту».

26 Апреля 2017 в 10:46

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”. Понад 300 учасників з усього світу змагалися за призовий фонд 500 000 грн, презентуючи свої інноваційні проекти. Серед них чимало — соціальних, які допоможуть самореалізуватись людям з обмеженими можливостями.

Хоча проект студентів КНУ Микитина Олексія та Федоренко Олександра не ввійшов у трійку переможців, проте стартапери отримали схвальні відгуки від членів журі, поради щодо залучення коштів від інвесторів та співпрацювання із органами міської влади.

26 Апреля 2017 в 10:24

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр із власним роботом виступили на II Всеукраїнській студентській олімпіаді «Комп'ютерні системи штучного інтелекту», що проходила 18-21 квітня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», м. Харків. За результатами олімпіади студенти ДВНЗ "КНУ" зайняли почесне 4-е місце - досить добре, як для новачків!

Захід об'єднував студентів з 60 вищих навчальних закладів з різних міст України - з Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум та інших міст країни.

30 Марта 2017 в 16:03

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр взяли учась в Міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт 2017", який пройшов 23 березня в м. Дніпро. На конкурсі, який організувала Комп’ютерна академія ШАГ, були представлені проекти різних категорій та напрямків, такі як Game design, Start Up, Character Design, Web Project, Short movie, Internet of Things, Mobile development, Junior Competition.

У номінації Startup Challenge були представлені досить цікаві проекти, серед яких проект наших студентів "TreeBook". "TreeBook" - це інструмент, за допомогою якого будь-який власник смартфона за лічені секунди може відправити повідомлення в комунальну службу про дерево в передаварійному стані, зробивши для цього одну дію: відправити фото.

Вітаємо наших студентів із зайнятим в  загальній першості регіонального етапу 2-м місцем та одним із кращим результатом по Україні серед усіх 2-х місць, яке дає право виступити у фіналі конкурсу "Золотий байт 2017", що пройде у Києві з 22 по 23 квітня!

11 Марта 2017 в 18:57
13 Февраля 2017 в 18:34

Фонд BrainBasket оголошує набір в нові навчальні групи в Кривому Розі й ще 30 містах України по проекту Technology Nation, в рамках якого студенти і працівники університету можуть пройти славнозвісний Гарвардський курс «Основи програмування CS50» безкоштовно.

Навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS)

9 Февраля 2017 в 22:02

Шановні студенти!

Кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує вас на загальноуніверситетську олімпіаду з програмування.

Дата проведення олімпіади: 18.02.17

Програма олімпіади:

Реєстрація учасників: 9:00–10:00, ауд. 221.
Відкриття олімпіади, початок змагань: 10:00–14:00

Оголошення результатів олімпіади: 23.02.17 12:00, ауд. 318.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти всіх спеціальностей. Участь в олімпіаді індивідуальна.

Переможці визначатимуться в двох категоріях:

1. Програмування – моя професія (для студентів комп’ютерних спеціальностей).

2. Програмування – моє захоплення (для студентів всіх інших спеціальностей).

Чекаємо на вас!

30 Января 2017 в 21:26

До уваги студентів та викладачів!

Картинки по запросу розклад занять в двнз

На сайті факультету вже доступний розклад на 2 семестр 2016-2017 н.р.

Переглянути його ви можете за допомогою меню сайту Студенту->Розклад занять або ж за посиланням.

20 Декабря 2016 в 22:32

16-18 грудня у місті Суми зустрілися фіналісти загальноукраїнського конкурсу серед студентів - "КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ 2016".

На фінал зібралися кращі студенти регіональних етапів у кожній із 8 номінацій. Від Дніпропетровського регіону в гості до сумчан поїхали переможці регіонального етапу з різних номінацій та команда підтримки.

Візміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси