24 Декабря 2017 в 15:09

Зростання інформаційних потоків та широке впровадження різноманітних інформаційних технологій зумовило структурні, функціональні та змістові зміни освітньої галузі. Тому сучасне суспільство ставить перед системою освіти низку нових завдань, пов’язаних з оновленням змісту освіти, розробкою й упровадженням нових форм навчального процесу, педагогічних технологій і комп’ютерно зорієнтованих засобів навчання. Наукове обґрунтування та перевірка правильності, дієвості, ефективності, результативності й досяжності змін в освіті вимагають упровадження нових підходів у контексті освітньої інноватики системи вищої професійної освіти.

Державна цінність освіти полягає в тому, що моральний, інтелектуальний, науково-технічний, духовно-культурний та економічний потенціал будь-якої держави залежить від стану та можливостей освітньої сфери. Саме тому набувають актуальності механізми реалізації технологій, що дають змогу забезпечення престижу освітньої діяльності, усвідомлення її державного значення.

І не випадково, у День Святого Миколая Чудотворця Криворізький міський голова Ю. Г. Вілкул вітав найталановитішу молодь за наукові здобутки у різних галузях. Так, за підсумками 2017 року 200 криворіжців віком від 7 до 35 років відзначено за видатні досягнення у науці, техніці, творчості, спорті, громадській діяльності, а також за внесок у розвиток студентського самоврядування. Серед переможців дипломи лауреатів відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей та молоді отримали десять студентів нашого університету.

У номінації «За інтелектуальні досягнення» нагороджена Вольних Наталія Андріївна – магістр першого року навчання факультету інформаційних технологій (гр. ПОКТ-17- 1м), володарка диплому І ступеня Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів вищих закладів освіти непедагогічного профілю. Загалом рівень демократичності держави визначається рівнем доступу до освіти, змогою задоволення освітніх потреб у контексті розвитку та вдосконалення галузевих компетенцій. Ідея особистісної практично зорієнтованої підготовки майбутнього викладача почасти замовлена у вітчизняній психолого-педагогічній літературі теоретико-методологічного рівня. Власним науковим доробком Вольних Наталія переконала, що пріоритетним має постати створення такого освітньо- розвивального середовища, у результаті взаємодії з яким у майбутнього педагога професійного навчання формується готовність до творчої роботи на основі знання сучасних педагогічних технологій, розуміння індивідуальної сутності, на основі якої виробляється особистісна педагогічна концепція і персонал-технологія. Пишаймося творчими креативними студентами, спроможними до наукових звершень, наділених невичерпним джерелом ініціативи, енергії, активності, інновацій, незмінного натхнення!

29 Ноября 2017 в 21:40

Запрошуємо випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу на тиждень профорієнтаційних зустрічей «Обери своє майбутнє сьогодні» факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет», що триватиме

з 27 листопада по 1 грудня 2017 року.

Програмою профорієнтаційних заходів передбачено презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами; робота профільних гуртків факультету; профорієнтаційні екскурсії.

Приймаються колективні та індивідуальні заявки.

Тел. для зв’язку: 0985992467 (відповідальна – Хоцкіна Світлана Миколаївна).

№ з/п Кафедра Назва гуртка, хто проводить Дата, ауд., час Тривалість
1 Кафедра моделювання та програмного забезпечення М-service master class Шаповалова Н. Н. 28.11.17 29.11.17
30.11.17
ауд.221
13.00–16.15
1,5 год.
2 Кафедра автоматизації, комп’ютерних наук і технологій Майстер- клас із конструювання та програмування роботів «Роботи, створені власними руками» Шолох С. М. з 27.11.17 по 1.12.17
ауд. 200
15.30–16.15
45 хв.
3 Кафедра комп’ютерних систем і мереж Курс «Основи інформаційних технологій» Сенько А. О. з 27.11.17 по 1.12.17
ауд.379
15.30–17.00
1,5 год.
4 Кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки Тренінг «Професійне самовизначення особистості» Хоцкіна С. М. Ткачук В. В. Кулібаба Анна з 27.11.17 по 1.12.17
ауд. 439
15.30–16.05
35 хв.
5 Кафедра іноземних мов Вікторина з визначення рівня володіння англійською мовою Лукаш О. Ю. Костіна Л. С. Ліхошерст О. Г. з 27.11.17 по 1.12.17
ауд. 531; 533; 538 15.30–16.30
20 хв.
М-service master class Майстер- клас із конструювання та програмування роботів «Роботи, створені власними руками» Курс «Основи інформаційних технологій» Тренінг «Професійне самовизначення особистості» Вікторина з визначення рівня володіння англійською мовою
20 Ноября 2017 в 22:42

Ми таки в Одесі!

Утомились від сумної буденності? Від листопадової ще-не-зими-та-вже-не-осені? А поїзжайте-но до Одеси!

Сонячними, теплими та яскравими деньками приймала Одеса групу ПЗАС-14-2 на вихідних 11-12 листопада. Осінь у курортному, багатому на історію таісторії, місті не менш чудова, ніж у сезон відпусток. По старовинних мощених вулицях розкладають своє золоте багатство платани – свідки подій майже двох сторічь. Море – темне, спокійне – відпочиває від людського натовпу й жаркого південного сонця. А Потьомкінські сходи, здається, ведуть від Морського вокзалу до самого неба – такого глибокого і такого пронизливо блакитного, яке буває лише в останні дні листопада.

19 Ноября 2017 в 19:21

У середу, 15 листопада 2017 року, студенти факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» відвідали екскурсію основних постачальників залізної руди в Україні.

Першою екскурсійною зупинкою був кар’єр Південний ГЗК, який по формі нагадує серце, де студенти мали змогу дізналися про специфіку роботи кар’єру.

Після чого студенти відвідали музей Південного ГЗК – часточку комбінату, де зібрано дивовижні факти, численні нагороди і фотографії, мініатюри машин та пристроїв, незвичайні моделі кар’єру та комбінату з використанням сучасних технологій.


Сподіваємося, що студентам екскурсія сподобалася, і вони виявлять бажання розширити уявлення щодо інноваційних технологічних процесів постачальників залізної руди Кривого Рогу ще неодноразово!

19 Ноября 2017 в 18:42

14 листопада 2017 року о 14:30 у Палаці Молоді і Спорту відбувся конкурс-огляд «Студентська осінь – 2017», в якому взяли участь усі факультети ДВНЗ «Криворізького національного університету».

Під час конкурсу-огляду студентських талантів факультети нашого університету майстерно презентували таланти, сповнені ентузіазму, неперевершеності та неординарності втілених ідей.

Факультет інформаційних технологій презентовано чудовим танком «Поклоніння сонцю», а також авторською піснею Зимогляда Вадима (гр. КСМ-14-2).

Студенти нашого факультету виявили силу, міць, дружність, неймовірність яскравих емоцій. Особливо відзначилися наші першокурсники, які дебютували на сцені. Цей день виявився веселим, життєрадісним і водночас хвилюючим для студентів-учасників.

Учасники та глядачі Студентської осені мали змогу відчути, що факультет інформаційних технологій – це єдина велика, дружна родина як у навчальному процесі, так і в позанавчальній активній творчій співпраці!

15 Сентября 2017 в 08:24


Дорогая, и уважаемая Елена Владимировна! Поздравляем вас с днем рождения! От всей души желаем здоровья и красоты, любви и обожания, успехов и уважения и большого счастья! Желаем успехов в нелегком труде, почета и уважения, больших и маленьких радостей, насыщенных будней и полноценного отдыха в выходные дни! Пусть у вас будет все, чего вы желаете, сбываются мечты, появляются приятные сюрпризы! Пусть не вянет красота и не угасает задорный огонь ваших прекрасных глаз.

С уважением, дружный коллектив Факультета информационный технологий.

30 Ноября -0001 в 00:00

У середу, 15 листопада 2017 року, студенти факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» відвідали екскурсію основних постачальників залізної руди в Україні.

Першою екскурсійною зупинкою був кар’єр Південний ГЗК, який по формі нагадує серце, де студенти мали змогу дізналися про специфіку роботи кар’єру.

Після чого студенти відвідали музей Південного ГЗК – часточку комбінату, де зібрано дивовижні факти, численні нагороди і фотографії, мініатюри машин та пристроїв, незвичайні моделі кар’єру та комбінату з використанням сучасних технологій.


Сподіваємося, що студентам екскурсія сподобалася, і вони виявлять бажання розширити уявлення щодо інноваційних технологічних процесів постачальників залізної руди Кривого Рогу ще неодноразово!


Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!Спеціальності:


Популярні ресурси