30 Ноября 2020 в 20:08

Для студентів факультету інформаційних технологій 9 грудня о 10:30 відбудеться захід «Булінг у студентському середовищі», приурочений до Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насилля». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході дистанційно за допомогою Google Meet https://meet.google.com/ter-qqjj-bkn

 
30 Ноября 2020 в 09:58

Цього року на семінарі були представлені доповіді студентів Криворізького національного університету (Богдан Гребенюк, Микола Клименко, Нікіта Шевців), Криворізького державного педагогічного університету (Андрій Бєлінський), Національного університету «Запорізька політехніка» (Олексій Рудковський), Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького (Дмитро Букреєв) та University of Applied Sciences Heilbronn, Німеччина (Крістоф Каммерер).
Через пандемію цьогорічний семінар пройшов в дистанційному режимі. За тих самих причин і доповідей було відносно не багато. Проте всі вони були цікавими і змістовними, за що ми щиро дякуємо учасникам, їх науковим керівникам, рецензентам та програмному комітету семінару.
Детально ознайомитись з матеріалами семінару можна буде після їх опублікування (слідкуйте за новинами), а сьогодні ми запрошуємо вас до перегляду запису семінару на YouTube-каналі «Криворізькі конференції та семінари»
Прем’єра 30.11.2020 о 10:30: https://youtu.be/Ej_TGpgXTqM

5 Ноября 2020 в 10:38

4 листопада 2020 року в дистанційному форматі відбулася зустріч магістрантів спеціальності 015 «Професійна освіта. Цифрові технології» зі стейкхолдером кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Стойчик Тетяною Іванівною – кандидатом педагогічних наук, доцентом; заступником директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.
У контексті вивчення дисципліни «Теорія і практика експерименту» магістерського циклу професійної підготовки Стойчик Тетяна Іванівна презентувала результати експериментального педагогічного майданчика за темою «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців гірничого профілю в професійних навчальних закладах» (науковий керівник — Сергеєва Лариса Миколаївна, завідувач кафедри професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; науковий консультант — Ничкало Неля Григорівна, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України), який здійснювався на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.
Магістранти мали змогу з’ясувати: як впливає зміна змісту підготовки кваліфікованих робітників гірничого профілю на формування професійних компетентностей майбутніх фахівців гірничих підприємств.
Щиро вдячні Тетяні Іванівні за презентацію надактуального потужного досвіду роботи!
30 вересня 2020 року, на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею студенти кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Криворізького національного університету мали можливість удосконалити практичні навички та вміння у рамках проведення навчальних занять з предметів теоретичної підготовки з професійним спрямуванням (викладачі вищої категорії Оксана Музика та Наталя Єгорова), проаналізувати, методично обґрунтувати і сформувати власне бачення щодо виконання основних завдань поставлених викладачем під час проведення уроку.

6 Октября 2020 в 19:24

Упродовж двох тижнів (21.092020–02.10.2020) згідно з освітньою програмою «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» магістранти групи ПОКТ-19-м проходили науково-педагогічну практику на базі Криворізького національного університету.
Метою науково-педагогічної практики стало формування й розвиток професійних навичок майбутніх професіоналів у галузі обчислювальних систем, викладачів; оволодіння основами педагогічної майстерності, уміннями й навичками здійснення викладацької діяльності у стінах закладу вищої освіти.
Магістранти мали змогу відвідати заняття викладачів кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, поспілкуватися зі студентами в контексті дисциплін навчального плану підготовки зі спеціальності; провести власні заняття з психології, професійної педагогіки, методики професійного навчання, а також здійснити діагностичні розробки з проблеми власного кваліфікаційного дослідження.
Варто зазначити, що науково-педагогічна практика змінює майбутніх магістрантів професійної освіти, розширює їхній світогляд, допомагає здобувати досвід професійно-педагогічної взаємодії.
Щиро дякуємо за творчу співпрацю викладачам кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки та студентам спеціальності 015 – Професійна освіта!

1 Октября 2020 в 20:23

30 вересня 2020 року, на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею студенти кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Криворізького національного університету мали можливість удосконалити практичні навички та вміння у рамках проведення навчальних занять з предметів теоретичної підготовки з професійним спрямуванням (викладачі вищої категорії Оксана Музика та Наталя Єгорова), проаналізувати, методично обґрунтувати і сформувати власне бачення щодо виконання основних завдань поставлених викладачем під час проведення уроку.

29 Сентября 2020 в 21:07

Ось і добіг кінця виборчий процес до органів студентського самоврядування Криворізького національного університету 2020 року. Цьогорічні вибори відбувались у новому форматі, відповідно до затвердженої Студентською виборчою комісією процедури.
Кандидати на посади голів студентських рад пройшли нелегкий шлях від подачі заявки на участь у виборах до презентації себе та своїх програм перед студентством, пройшли через спекотні дебати, провели активну передвиборчу агітацію, стримували себе під час оголошеного дня тиші за день до виборів, пережили хвилюючі моменти підрахунку голосів.
І нарешті можемо представити результати голосування!
На посаду голови студентської ради університету претендувало 4 студенти, за яких віддали голоси «ЗА»:

Тіщенко Олександр Сергійович 39,5%
Шийко Карина Ігорівна 33,5%
Будюка Максим Миколайович 11,9%
Стогул Владислав Олександрович 11,3%
Проти всіх 3,8%

Таким чином, за результатами голосування новообраним головою студентської ради університету став Тіщенко Олександр Сергійович, а його першим заступником– Шийко Карина Ігорівна.

Результати голосування по факультетам:

Факультет інформаційних технологій
Брагін Артем Геннадійович 74,3%
Кравченко Олександра Вадимівна 25%
Проти всіх 0,7%
Електротехнічний факультет
Бабеуш Тадеуш Володимирович 81,8%
Будівельний факультет
Титаренко Богдан Олександрович 95,7%
Механіко-машинобудівний факультет
Букаєв Леонід Ігорович 88,6%
Геолого-екологічний факультет
Поліщук Дмитро Станіславович 94%
Факультет економіки та управління бізнесом
Осокіна Валерія Сергіївна 80%
Гірничо-металургійний факультет
Шаповалов Сергій Григорович 75,9%

Результати голосування за обрання голів студентських рад гуртожитків:

Гуртожиток №2
Чигрин Катерина Сергіївна 88,6%
Гуртожиток №4
Кобас Анастасія Ігорівна 76,9%
Степанко Богдан Володимирович 23,1%.

29 Сентября 2020 в 20:38

26 вересня відбувся І етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування!
У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада проходила повністю в онлайн режимі. Команди могли за власним бажанням зібратися разом у зручному для них місці, або працювати віддалено один від одного, використовуючи для комунікації будь-які зручні засоби.
Всього в I етапі взяли участь 12 криворізьких команд, які представили на змаганнях Криворізький національний університет, Державний університет економіки і технологій, Гімназія-ліцей академічної направленості №129.
Школярі та студенти були активними, наполегливими і показали гарні результати на всеукраїнському рівні. А остаточні результати олімпіади будуть оголошені 1 жовтня.

20 Сентября 2020 в 16:17

Упродовж трьох тижнів (01вересня – 19 вересня 2020 року) магістранти групи ПОКТ-19м під керівництвом Хоцкіної Світлани Миколаївни (в.о. завкафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, доцент) проходили педагогічну практику на базі Криворізького коледжу Національної металургійної академії України. Студенти мали змогу відвідувати заняття, спілкуватися зі студентами та педагогічними працівниками закладу, а також проводити власні теоретичні, практичні заняття з інформатики та брати участь у виховних заходах.
Програмою проходження педагогічної практики передбачено поглиблення та закріплення теоретичних знань, оволодіння магістрантами сучасними методами, формами організації праці в галузі майбутньої професії; формування професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних умовах навчально-пізнавальної діяльності, виховання потреби систематичного поповнення знань та творчого їх застосування у практичній діяльності.
Практика завжди викликає у студентів не тільки величезне хвилювання, а й непідробний інтерес, азарт та професійну цікавість. Педагогічна практика виявляє не тільки готовність до обраної професії, але й ті якості особистості, про наявність яких, можливо, студент раніше і не підозрював: уміння швидко приймати рішення, стресостійкість, лідерські якості тощо.
У процесі педагогічної практики магістранти групи ПОКТ-19м набули досвіду викладацької взаємодії, практичної роботи зі студентами Криворізького коледжу Національної металургійної академії України. Опанували нові методики навчально-пізнавальної співпраці та отримали безліч позитивних емоцій під час спілкування з викладацьким складом та студентами.
Щиро дякуємо директору Криворізького коледжу Національної металургійної академії України Сухотіну Віталію Михайловичу, викладачу інформатики Гаврилюк Марині Геннадіївні та креативному педагогічному колективу коледжу за надання умов для творчої співпраці та самореалізації майбутніх професіоналів у галузі обчислювальних систем, викладачів.

3 Сентября 2020 в 20:40

На сучасному етапі розвитку системи вищої освіти співпраця зі стейкхолдерами є запорукою успішної підготовки майбутніх фахівців.
Кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки, продовжуючи традиції тісної співпраці з профтехосвітянами міста, запросила для викладання практичних занять з дисципліни «Методика професійного навчання» студентам спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» кандидата педагогічних наук, заступника директора Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею Стойчик Тетяну Іванівну.
Під час першої зустрічі студенти узагальнили знання про Стандарти професійної (професійно-технічної) освіти на модульно-компетентнісній основі з конкретних робітничих професій, особливості їх запровадження в закладах професійної (професійно-технічної) освіти незалежно від форм власності та підпорядкування, на підприємствах, в установах, організаціях, що здійснюють або забезпечують підготовку кваліфікованих робітників.
Велику увагу на занятті було приділено методичним рекомендаціям щодо ефективної роботи педагогів професійного навчання з цим документом.
На завершення Тетяною Іванівною було презентовано наукову монографію «Конкурентоздатність як умова професійного зростання фахівців», підготовлену у співавторстві з доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри професійної та вищої освіти Університету менеджменту освіти НАПН України Сергеєвою Ларисою Миколаївною.
Окреслено нові вектори й інноваційні формати співпраці!

20 Июня 2020 в 12:40

19 червня пройшов цікавий і насичений другий день захисту кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня бакалавр за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення.
Артем Підкуленко представив роботу на тему «Розробка апаратно-програмного комплексу просторової орієнтації автоматичного навантажувача», продемонструвавши роботу на іграшковій, але в той же час повністю функціональній моделі.
Микола Стойко продемонстрував результати роботи на тему «Розробка мобільного програмного комплексу для вивчення іноземної мови».
Яскраву і цікаву розробку мобільної GPS-орієнтованої програми доповненої реальності для відображення туристичних екскурсійних маршрутів представив Костянтин Росохатий.
Аліна Савчук майже буквально торкнулося серця кожного члена комісії, розповівши про розробку модуля діагностики серцево-судинних захворювань медичної консультативно-діагностичної системи.
Федоров Михайло Анатолійович представив роботу з дослідження критичних властивостей ергономічного користувальницького інтерфейсу.
Яна Чайка викликала професійну зацікавленість членів комісії незвичною доповіддю на тему «Розробка програмного забезпечення для розрахунку найкоротшого шляху співавторства для авторів наукових статей».
А Микита Шорохов представив цікаву та суспільно важливу розробку програмно-апаратного комплексу для контролю навколишнього середовища.
Доповідь Олександри Іващенко на тему «Розробка програмного забезпечення моделювання руху метеоритних тіл та прогнозування результатів їх зближення з Землею» змусила комісію замислитись про долю нашого світу в космічних масштабах.
Завершила сьогоднішній день доповідь Валерія Дороніна на тему «Розробка інформаційної системи обліку та контролю водіїв державної автоінспекції».

Всі представлені сьогодні роботи були оцінені екзаменаційною комісією на «відмінно»! Вітаємо з таким досягненням наших студентів, які переконливо довели, що гідні присвоєння кваліфікації інженера-програміста!
Популярні ресурси