Notice: Undefined variable: user in /sites/fit.knu.edu.ua/public_html/core/frontend/controllers/PostsController.php on line 47

Notice: Trying to get property of non-object in /sites/fit.knu.edu.ua/public_html/core/frontend/controllers/PostsController.php on line 47
ФІТ - Новости
21 Апреля 2017 в 14:31

20 Марта 2017 в 08:42

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 березня 2017 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

15 Марта 2017 в 19:03

ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» объявляет о запуске шестой волны программы конкурсного отбора студентов – выпускников высших учебных заведений – «Эверест 2017».

Если вы хотите начать свою карьеру в крупной международной компании - эта программа для вас!
В конкурсе могут принять участие выпускники вузов 2014-2017 гг.

Подробнее: http://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=297

15 Марта 2017 в 14:11
15 Марта 2017 в 14:01

На сегодняшний день есть две вакансии в управление IT инфраструктуры ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог».

По всем вопросам обращаться к Чубарову В. А.

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси