22 Ноября 2019 в 14:53

Ось і завершилось вибухове осіння свято! Позаду 3 місяці підготовки, щоденні репетиції, загублені тканини, шиті ночами костюми, сміх, суперечки, сльози, співпереживання, підтримка, і нарешті – перші глядачі, світло, виступ! 

Цей рік для нашого факультету особливий, адже саме ми відкривали й завершували концерт. Та й ведучими заходу були наші студент й студентка: Тіщенко Олександр (КІ-18) і Васньова Юлія (ПО-16). 

А ще невимовно талановитий студент першого курсу Дмитро Кондрашов (КІ-19) своєю грою на саксофоні змусив залу танцювати й насолоджуватись мистецтвом. 

Хочемо подякувати усім: хто брав участь у концертній програмі,  хто прийшов підтримати, хто допомагав за кулісами. Завдяки кожному концерт пройшов феєрично й вибухово! І саме для вас ми намагались віддати свої емоції, сили, талант. 

І ми вже чекаємо на Студвесну, яка обіцяє бути ще яскравішою і цікавішою. Чекаємо усіх бажаючих доєднатись і відчути атмосферу родини ФІТ! 

 

 alt=
 alt=
22 Ноября 2019 в 14:51
Вітання!
Напередодні свята – Міжнародного дня студентів до КНУ завітали представники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». І не з порожніми руками. Представники комбінату відзначили деяких студентів університету. Студенти отримали Ваучери на тренінг Університету АрселорМіттал Кривий Ріг.
Серед них студентка нашого факультету - Кравченко Олександра (КН-17). Пишаємося нею і бажаємо їй подальших досягнень!
22 Ноября 2019 в 14:48
У Криворізькому національному університеті з ініціативи студентів нашого факультету стрімко розвивається студентське самоврядування. Запрошуємо приєднуватись:
 
Наш офіційний сайт: http://www.knu.edu.ua
Наш Telegram канал: https://t.me/knu_kr
Наш Instagram: @smi_knu_kr
Наш YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UCDa0PF-uAOL1588aMEb0Eqg
Далі буде ще цікавіше! Приєднуйтесь!
21 Ноября 2019 в 14:08

Святкування Дня студента!

Dідбулось продовження святкування Дня студента, проведене новою організацією – «Студентські молодіжні ініціативи». На святі відбулась презентація СМІ, театральний LED виступ "АрмКнот" та конкурс "Дивоглядки". 

Під час конкурсів переможці отримували солодкі призи, а всі присутні – гарний настрій! 

 

 alt=
 alt=
17 Ноября 2019 в 22:02

Бажаємо отримувати задоволення від студентського життя! І раді повідомити, що за ініціативи студента нашого факультету – Тіщенка Олександра (КІ-18) в університету засновано «Студентські молодіжні ініціативи», діяльність яких спрямована на реалізацію ваших ідей! Запрошуємо всіх приєднуватись. І запрошуємо на продовження святкування Дня студента! 

16 Ноября 2019 в 22:44

Вітаємо доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж Музику Івана Олеговича із призначенням на посаду виконуючого обов’язки декана нашого факультету! 

Іване Олеговичу, прийміть наші щирі привітання! Нехай ця праця надихає Вас на нові звершення! Бажаємо сміливих ідей та натхнення для їхнього втілення!

16 Ноября 2019 в 22:41

Для успішного професійного зростання фахівця з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій особливо важливим є володіння навичками роботи зі спеціалізованим програмним забезпеченням. 

Для проектування контрольно-вимірювальних приладів і систем автоматизації широко використовується програмна платформа EPLAN.

Нещодавно викладачі кафедри автоматизації комп’ютерних наук і технологій доцент Маринич І. А. та старший викладач Сердюк О. Ю. пройшли навчання як користувачі системи автоматизованого проектування EPLAN Electrical P8 та одержали сертифікати EPLAN CIS & BALTIC/2019/UA1-053.

Отже, тепер студенти спеціальностей 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 122 Комп'ютерні науки зможуть отримати практичні навички у сфері вирішення високотехнологічних інжинірингових завдань. Програма представляє собою САD-рішення (Computer Aided Design) для проектування, випуску документів та управління у сфері автоматизації електротехнічних систем, систем гідро-та пневмоавтоматики. 

Студенти зможуть отримати навички використання сучасного пакету проектування систем автоматизації  для розроблення та подальшої реалізації  продуктів інжинірингу. 

 

16 Ноября 2019 в 22:34

Вітаємо доцента кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, Кадола Олександра Миколайовича, із присвоєнням йому вченого звання доцента кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки (з курсу історії). Пишаємось колегою та бажаємо подальших підкорень нових вершин!  

11 Ноября 2019 в 21:13

Увага-увага!

Позаду лишилась перша атестація, попереду – сесія, а між ними саме час зануритись у справжнє творче студентське життя. Уже цієї п’ятниці (15.11) чекаємо усіх на святі Студентської Осені в Палаці молоді та студентів о 14:30. Наш факультет завжди відрізнявся яскравістю постановок. І цього разу ми підготували два феєричні танцювальні номери! Приходьте підтримати нас та отримати задоволення від атмосфери осіннього свята!

 

11 Ноября 2019 в 20:54

Студенти групи ПО – 16 факультету інформаційних технологій разом із куратором А. Л. Савченко – доцентом кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки організували захід, присвячений Всесвітньому дню науки в ім`я миру та розвитку. Для проведення заходу запросили викладача історії Юрія Юрійовича Фасольняка, який брав участь в археологічних розвідках. На заході були присутні не тільки студенти факультету інформаційних технологій, а і гірничо-металургійного та факультету економіки та управління бізнесом і всі бажаючі.

Нагадаємо, що археологія є історичною наукою, котра на підставі переважно речових пам`яток (або їхніх решток) давноминулих часів вивчає історію людства. Учені України ставлять і по можливості розв`язують проблеми, що стосуються давньої і середньовічної історії культури населення, що проживало на території нашої держави.

Однією з найцікавіших археологічних новинок України  є розкопки кургану  епохи бронзи в селищі Горького на околиці Кривого Рогу. Саме про цю подію підготував дуже цікаву презентацію і захоплюючу розповідь Ю. Ю. Фасольняк. Студенти дізналися, що під час розкопок археологи виявили такі знахідки, як   фрагменти скелетів, залишки глиняного посуду та предметів побуту. Там, зокрема, знайдено кам`яну поліровану церемоніальну сокирку з орнаментом, що була символом влади вождів або жерців, ліпну глиняну орнаментовану чашу,  кам`яні ритуальні предмети у вигляді зрізаних конусів, «вівтарики» тощо. Виявлено обкладену камінням яму у формі стопи, яка розташована в центрі кургану на півметровій глибині. Тисячі років тому тут проводили магічні обряди та ритуали. Для Україні така знахідка унікальна, бо єдина.  Біля ритуальної ями  – могила людини, яку археологи умовно назвали «Патріархом». Похованню 5 тис. років тому, а персональний курган свідчить про особливий статус небіжчика. Саме місце погребіння має вигляд кола, що означає зверненого в кільце змія – символ підземних сил.

Найдавнішим знайденим тут артефактам щонайменше 5,5 тис. років. 

Археологи вважають вірогідним, що понад чотири тисячоліття територія Криворіжжя могла бути центром міжплемінного союзу тодішньої катакомбної культурно-історичної спільноти.

Розповідь справила на студентів незабутнє враження
Популярні ресурси