18 Декабря 2019 в 19:28

Факультет інформаційних технологій крокує вперед

13 грудня 2019 року в Києві на базі центру UNIT.Сity проходила конференція «Synergy 2019. IT Business & IT Education» https://synergyconference.com.ua. У роботі конференції взяли участь співробітники нашого університету в. о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Владислав Анатолійович Чубаров та в. о. декана факультету інформаційних технологій Іван Олегович Музика.

Уже шостий рік поспіль асоціація IT Ukraine збирає разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Цьогоріч було запрошено понад 350 учасників. Головна мета конференції – сприяти розвитку нового формату підготовки фахівців, які будуть відповідати потребам IT-ринку та стануть драйвером креативної економіки України. Synergy проводилася в різних форматах. Учасникам представили реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та вишів, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн стартапів й освітніх проектів та, звичайно, нетворкінг в неформальній атмосфері. Усе для того, щоб налагодити нові бізнес-зв’язки та партнерства. Серед спікерів Synergy були топ-менеджери IT Ukraine, EPAM, SoftServe, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники вишів та лідери студентських спілок.

Робота на конференції виявилася плідною та цікавою, що стане гарним підґрунтям для розвитку співпраці нашого університету з ІТ-компаніями та удосконалення підготовки фахівців у галузі інформаційних технологій.

16 Декабря 2019 в 19:38

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ 

З 4 до 6 грудня 2019 року кафедрою іноземних мов, яка входить до складу нашого факультету, було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Іноземна мова (англійська, німецька, французька)», у якому взяли участь 60 студентів з восьми факультетів. Найбільшу активність і зацікавленість до участі в олімпіаді виявили студенти факультету інформаційних технологій, факультету економіки і управляння бізнесом, а також геолого-екологічного факультету. 

ОЛІМПІАДА ПРОВОДИЛАСЯ У 2 ЕТАПИ:

 

  1. Письмовий етап – лексико-граматичний тест, аудіювання, читання.

  2. Усний етап – комунікативне повідомлення проблемного характеру та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

 

ЗА ПІДСУМКАМИ ОЛІМПІАДИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ БУЛО РОЗПОДІЛЕНО ТАК:

 

1 МІСЦЕ

 

Коробіцин Лев (англійська мова) – студент 1 курсу факультету інформаційних технологій, викладач – к.ф.н., доцент Шалацька Г. М., доцент кафедри ІМ;

Федоренко Тетяна (німецька мова) – студентка 2 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Лях І. В., ст. викладач кафедри ІМ;

Єршова Уляна (французька мова) – студентка 4 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ

 

2 МІСЦЕ

 

Лукаш Савелій (англійська мова) - студент 3 курсу факультету інформаційних технологій, викладач – Бондар І. Г., ст. викладач кафедри ІМ; 

Вєсєловський Данило (англійська мова) - студент 4 курсу факультету інформаційних технологій, викладач – к.п.н. Костіна Л.С., ст. викладач кафедри ІМ;

Бубирьова Тетяна (німецька мова) – студентка 2 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Лях І. В., ст. викладач кафедри ІМ;

Могилевський Олексій (французька мова) – студент 4 курсу транспортного факультету, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ 

 

3 МІСЦЕ

 

Євтєхова Катерина (англійська мова) – студентка 1 курсу геолого-екологічного факультету, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ;

Ніколенко Ростислав (німецька мова) – студент 1 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Лях І. В., ст. викладач кафедри ІМ;

Браславська Ярослава (французька мова) – студентка 1 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ

 

За результатами університетської олімпіади, до участі у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Іноземна мова» для студентів немовних спеціальностей вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації рекомендовано Коробіцина Лева (англійська мова), Федоренко Тетяну (німецька мова) і Єршову Уляну (французька мова).

 

Зичимо всім успіху та нових звершень! А особливо пишаємось представниками нашого факультету й бажаємо подальших перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 Декабря 2019 в 19:16

7 Декабря 2019 в 16:48

Вітаємо з Днем Народження завідувачку кафедри автоматизації,комп`ютерних наук і технологій, д-ра техн.наук., професора Моркун Наталю Володимирівну!

7 Декабря 2019 в 16:23

Криворізький національний університет запрошує випускниць 11 класів до участі в конкурсі краси «Міс випуск - 2020», перший відбірковий тур якого пройде 20 грудня 2019 року о 15.00 в актовій залі головного корпусу університету по вулиці Віталія Матусевича, 11 (напроти цирку). 

Участь у конкурсі дозволить дівчатам набути впевненості у своїх силах, самоствердитися і самореалізуватися; сприятиме розвитку талантів і здібностей; створить позитивний емоційний настрій; дозволить завести нові знайомства для спілкування та саморозвитку.

Для участі в конкурсі необхідно до 09 грудня 2019 року (включно) направити анкету учасниці (додаток 1) на електронну адресу miss.vipusk@gmail.com

Попереду в яскравих, сміливих, неповторних учасниць дні насичені репетиціями, тренінгами та майстер-класами. Дівчата навчаться вільно триматися на сцені, представляти свої таланти й вміння, а професійні педагоги допоможуть їм у цьому.

На учасниць та «вболівальників» чекає яскраве, барвисте дійство за участю колективів Криворізького національного університету, наповнене щирою душевною атмосферою.

20 грудня 2019 року почесне журі відбере учасниць, які вийдуть до фіналу конкурсу (який орієнтовно відбудеться у червні 2020 року), де пройдуть змагання за титул найкрасивішої випускниці 2020 року. 

Цінні призи та подарунки отримає кожна учасниця.

 

Адміністрація Криворізького національного університету

7 Декабря 2019 в 14:41

3 грудня 2019 року в Криворізькому національному університеті було проведено технічний семінар, присвячений хмарним технологіям. 

Фахівці компанії UCloud (https://ucloud.ua) детально розповіли студентам факультету інформаційних технологій про гіпервізори Xen та Hyper-V, спеціалізоване програмне та апаратне забезпечення для створення хмарного середовища. Після доповіді зацікавлені слухачі активно долучилися до обговорення технічних питань, які виникають при проектуванні інформаційної інфраструктури підприємств та організацій. 

Дякуємо компанії UCloud за співпрацю. 


7 Декабря 2019 в 14:39

02.12.2019 відбулася зустріч із студентами Гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізького національного університету». Студентів привітливо та смартово зустрічав факультет інформаційних технологій. У процесі спілкування студенти коледжу мали можливість не тільки переглянути лабораторії кафедр ФІТу, але й більш детально познайомитися із функціональними можливостями одноплатного комп’ютеру Raspberry Pi. Свідки експериментів, які проводив упродовж тренінгу доцент кафедри автоматизації, комп’ютерних наук і технологій Рубан С. А., переконалися в тому, що творчий підхід та знання мови програмування можуть забезпечити людині цікаве та комфортне життя із найпопулярнішою платформою для ентузіастів. 

На тренінгу була продемонстрована унікальна можливість застосування мікрокомп’ютера в організації локальної метеостанції, налаштуванні віддаленого доступу до цільового об’єкта чи власного будинку, а також багато ідей щодо реалізації Raspberry Pi в нашому повсякденному житті або професійній діяльності. 

Студенти залишилися задоволеними та сповненими новими оригінальними ідеями й позитивними емоціями!

 

30 Ноября 2019 в 23:05

У понеділок, 25 листопада 2019 р. у рамках щорічної міжнародної акції "16 днів проти насильства" було проведено університетський захід "ЗупиниТИ насильство" для студентів груп КІ-19, МН-19.
Для проведення заходу були запрошені представники Патрульної поліції Цуркаленко Юлія Володимирівна - т.в.о. начальника відділення зв'язків з громадськістю полку Патрульної поліції у місті Кривий Ріг УПП в Дніпропетровській області та Макарченко-Грановська Ольга Володимирівна - інспектор відділення зв'язків з громадськістю полку патрульної поліції у місті Кривий Ріг УПП в Дніпропетровській області.
Структурою заходу передбачено розгляд понять і видів насилля та основних правил безпеки за різних життєвих ситуацій.
Розвіяно чисельні міфи та стереотипи, які ускладнюють швидке реагування на акти насильства, учинені щодо близьких та рідних.
Студенти мали змогу пройти тестування на наявність аб'юзу у своїх відносинах та агресивної поведінки.
Основним завданням заходу було створення серед студентів середовища з нульовою терпимістю до насильства.
Вчасно надана інформація та допомога можуть врятувати чиєсь здоров’я або навіть і життя.

 

 alt=
 alt=
30 Ноября 2019 в 23:02

29 листопада на базі Криворізького державного педагогічного університету відбулась зустріч викладачів ЗВО нашого міста із міністеркою освіти України – Ганною Новосад.

Представники нашого факультету взяли активну участь в обговоренні проблем сучасної вищої освіти. Зокрема, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж Купін А.І. поставив запитання щодо змін у ліцензуванні.

Загалом зустріч показала, що питань є чимало і, сподіваємось, що відповіді й рішення знайдуться на кожне.

 

 alt=
29 Ноября 2019 в 21:35

Наше студентство завжди попереду! Не боїться осягати нове, проявляти творчі таланти, прагнути до знань, мати активну життєву позицію. І на засіданні Вченої ради факультету в присутності першого проректора університету, декана ФІТ, завідувачів кафедр та викладацького складу свої нагороди отримали:

Дзюба Катерина (АКІТ-19м)

Кулібаба Анна (ПОКТ-19м)

Шевців Нікіта (ІПЗ-19м)

Пишаємось Вами і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

 

 alt=
 alt=Популярні ресурси