24 Апреля 2016 в 11:51

18 Апреля 2016 в 09:37

Шановні викладачі та студенти!

В розділі "Розклад занять" ви можете переглянути відомості про проведення відкритих лекцій, перейшовши по відповідній вкладці.

15 Апреля 2016 в 22:57

За традицією, кожної весни, факультет інформаційних технологій проводить акцію для допомоги вихованцям дитячому будинку «Надія», що знаходиться у м. Апостолове. Не виключенням є і ця весна. Триває збір предметів першої необхідності для дитячого будинку. Візит активістів факультету відбудеться 20 квітня.

11 Апреля 2016 в 14:11

11 Апреля 2016 в 09:23

7 квітня у Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль весни та студентства факультету інформаційних технологій. Цього року тематика концерту була присвячена насиченому та різноманітному студентському життю. Програма концерту була дуже цікавою, тему розкрито в насичених, яскравих і технічно якісних номерах. Неможливо не відзначити те, що участь брала значна кількість студентів-першокурсників, які виявили міцну дружбу, єдність і бажання працювати й перемагати разом зі старшокурсниками. Дякуємо студентству за створення такого теплого та незабутнього свята молоді!

Висловлюємо величезну подяку деканові Чубарову В. А. та заступникові декана Тарасовій О. В. за допомогу в підготовці до свята. Безмежна вдячність за плідну працю голові студради факультету Караученко Дар’ї та заступникові голови Козіну Сергію, за неймовірну постановку й ідею танців – хореографу Чабан Анастасії!

8 Апреля 2016 в 12:42

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує студентів всіх спеціальностей та учнів шкіл взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com).

Згідно з наказом № 282 від 17.03.2016 р. Міністерства освіти і науки України ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Детальна інформація за посиланням: http://mpz.knu.edu.ua/

5 Апреля 2016 в 20:48

Щиро запрошуємо усіх бажаючих відвідати концерт факультету інформаційних технологій, що відбудеться 7 квітня о 14:30 у Палаці молоді та студентів. Ми чекаємо на вашу підтримку!

5 Апреля 2016 в 09:07

31 Марта 2016 в 22:34

Спортивний захід проведено за підтримки кафедри фізичного виховання. Висловлюємо подяку завідуючому кафедри фізичного виховання - Послушному Ігорю Володимировичу та всьому викладацькому складу кафедри.

Вітаємо переможця II чемпіонату з настольного тенісу групи ПЗАС-14-2 – Коваленко Максима!!!

Куратор групи ПЗАС-14-2

Козикова Таїсія Павлівна

30 Марта 2016 в 22:22

Року англійської мови в Україні присвячується

Сьогодення дебати набувають особливого значення для кожної країни і особистості зокрема. Відомий автор підручників з дебатів, Ненсі Клаксон, вважає, що «дебати – це навчальний інструмент, за допомогою якого можна досягти певних освітніх цілей. Вони розвивають комунікативні та мовні навички, дають студентам здійснювати як підготовлені, так і спонтанні презентації в залежності від потреб, що є чіткою схемою організованого обміну ідеями».

В цьому році на базі кафедри іноземних мов ДВНЗ «КНУ» відбулась студентська науково-практична конференція у форматі модифікованих дебатів. Тема дебатів, «Соціальні комунікації в англомовному інформаційному суспільстві: позитивні та негативні аспекти», відображає збільшення впливу й ролі інформації і знань в житті суспільства, створення глобального інформаційного простору, який убезпечує:

а) ефективну або негативну взаємодію людей;

б) доступ до світових інформаційних ресурсів тощо.

Слід зауважити, що дебати є одним із засобів розвитку особистості, оскільки в основу дебатної технології покладено такі принципи: виховання громадянина, інтегративний зв'язок педагогічного процесу із життям, соціально-ціннісної поведінки.