31 Января 2020 в 12:07

Шановні колеги!

Кафедра іноземних мов Криворізького національного університету запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «English StudyLab», яка відбудеться 12-13 лютого 2020 року.

 

Конференція покликана об`єднати освітян, молодих вчених, магістрантів та аспірантів задля дослідження і обговорення можливостей і переваг академічної мобільності студентів у контексті національної освітньої інтеграції в міжнародний простір.

 

Важливе завдання конференції створити можливості для співробітництва і сприяти дискусії між учасниками конференції студентами-іноземцями з різних куточків світу.

 

Проблематика конференції: актуальні питання формування лексико-семантичної структури сучасних терміносистем; особливості функціонування мовних одиниць в іноземних мовах; стратегії використання інноваційних технологій в опрацюванні мови (мережа Інтернет, комп’ютерний переклад, електронні словники); новації і досвід у викладанні професійно-орієнтованої іноземної мови.

 

Мова конференції – англійська.

 

Детальніше українською мовою https://drive.google.com/file/d/1TfOl7ngJJBw0G_LpRFid6QZU02SKldsQ/view або англійською мовою

https://drive.google.com/file/d/15TLm--xjJdq3l-KWttXoWMqa_cFQzAAz/view

 

30 Января 2020 в 21:40

Цей тиждень позначився завершенням традиційної загальноуніверситетської спартакіади викладачів та співробітників «Бадьорість та здоров’я». Час студентських канікул викладачі використали не лише для інтенсивної наукової та методичної роботи, для активного відпочинку та зміцнення здоров’я, накопичення сил перед новим семестром, а також продемонстрували свої спортивні досягнення.

Активну участь у спартакіаді взяли такі викладачі нашого факультету, як проф. А. Купін, доц. А. Стрюк, ст. викл. А. Козіков, асист. Ю. Кумченко та інші. Найбільш вдалим виявився виступ команди шахістів факультету у складі проф. М. Стрюка, доц. Н. Саітгареєва, ст. викл. Д. Швеця, яка виборола перше місце. Усі учасники отримали заряд бадьорості та нестримне бажання зробити реванш у наступній спартакіаді в інших видах змагань. 

Учасників та переможців спартакіади тепло вітали ректор університету проф. М. Ступнік, голова об’єднаної профспілкової організації університету проф. В. Щокін. Приємно було членам нашої команди відчувати підтримку колишнього декана факультету, а нині в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи В. Чубарова та в.о. декана факультету І. Музики. 

Ректор університету проф. М. Ступнік та голова об’єднаної профспілки проф. В. Щокін вручили нагороди та солодкі призи переможцям. Перехідним кубком і медалями були нагороджені за зайняте перше місце шахісти факультету проф. М. Стрюк, доц. Н. Саітгареєв, ст. викл. Д. Швець. Грамотами за активну участь були відзначені проф. кафедри ІПМП М. Стрюк, доц., в.о. зав. кафедри МПЗ А. Стрюк, ст. викл. каф. МПЗ Д. Швець. 

Учасники змагань від нашого факультету були щиро вдячні колективу кафедри фізичної культури за прекрасну організацію спартакіади.

Цьогорічна загальноуніверситетська спартакіада дала поштовх і надалі займатись спортом, працювати на самовдосконалення, на нові кращі здобутки, відстоюючи спортивну честь рідного факультету.

(Фото: Saveliy Lukash)

 

21 Января 2020 в 21:45

15 січня 2020 р. для магістрів нашого факультету відбулась знакова подія –  вручення дипломів! Позаду лишились екзамени, заліки, курсові, бурхливе, сповнене яскравих емоцій, студентське життя, яке, переконані, вони згадуватимуть із доброю усмішкою.

В.о. декана факультету, завідувачі кафедр, голова студентської ради ФІТ привітали вже дипломованих спеціалістів, побажавши їм професійного росту, набуття досвіду, самореалізації!

Наші любі випускники й випускниці! Ще раз вітаємо вас із цією важливою подією у вашому житті! Ми пишаємось вами. І пам’ятайте, що двері рідного університету й факультету завжди відчинено для вас!

 

17 Января 2020 в 18:08

ПО-19

17 Января 2020 в 18:05

КН-19

17 Января 2020 в 18:01

КІ-19

17 Января 2020 в 17:49

АКІТ-19

17 Января 2020 в 16:48

ІПЗ-19-1, ІПЗ-19-2

30 Декабря 2019 в 18:37

28 Декабря 2019 в 21:04

20 грудня в Криворізькому національному університеті пройшов 7-й семінар «Хмарні технології в освіті» CTE 2019.Багаторічне проведення цього семінару є результатом плідної роботи Спільної науково-дослідної лабораторії Криворізького національного університету та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з питань використання хмарних технологій в освіті. У роботі лабораторії активну участь беруть співробітники факультету інформаційних технологій та кафедри моделювання і програмного забезпечення зокрема.

Тематика семінару охоплює широке коло питань, що стосуються організації електронного, мобільного та змішаного навчання з використанням хмарних та хмаро орієнтованих сервісів. Високий рівень організації семінару, якісні та цікаві доповіді, матеріали яких рецензувались та ретельно відбирались провідними науковцями, забезпечили популярність та міжнародне визнання семінару. Матеріали тогорічного семінару були опубліковані в електронному журналі CEUR Workshop Proceedings (http://ceur-ws.org/), що спеціалізується на публікації матеріалів наукових конференцій та семінарів з інформаційних технологій і комп’ютерних наук. Визнанням якості матеріалів семінару стала їх індексація у наукометричній базі Scopus.
Популярні ресурси