17 Января 2020 в 17:49

ІПЗ-19-1, ІПЗ-19-2

30 Декабря 2019 в 18:37

28 Декабря 2019 в 21:04

20 грудня в Криворізькому національному університеті пройшов 7-й семінар «Хмарні технології в освіті» CTE 2019.Багаторічне проведення цього семінару є результатом плідної роботи Спільної науково-дослідної лабораторії Криворізького національного університету та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з питань використання хмарних технологій в освіті. У роботі лабораторії активну участь беруть співробітники факультету інформаційних технологій та кафедри моделювання і програмного забезпечення зокрема.

Тематика семінару охоплює широке коло питань, що стосуються організації електронного, мобільного та змішаного навчання з використанням хмарних та хмаро орієнтованих сервісів. Високий рівень організації семінару, якісні та цікаві доповіді, матеріали яких рецензувались та ретельно відбирались провідними науковцями, забезпечили популярність та міжнародне визнання семінару. Матеріали тогорічного семінару були опубліковані в електронному журналі CEUR Workshop Proceedings (http://ceur-ws.org/), що спеціалізується на публікації матеріалів наукових конференцій та семінарів з інформаційних технологій і комп’ютерних наук. Визнанням якості матеріалів семінару стала їх індексація у наукометричній базі Scopus.

28 Декабря 2019 в 21:02

рамках міжнародної освітньої ініціативи з популяризації IT - Meet and Code студентами спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" факультету інформаційних технологій Данилом Двигуном, Яною Чайкою і Дмитром Пугачем був проведений майстер-клас з програмування мобільних пристроїв для учнів старших класів КНВК №129 "ГЛАС". Усі учасники розробили свій власний застосунок для ОС Android, яким можна поділитися з друзями і всіма охочими. Хлопцям і дівчатам так сподобалось, що було домовлено зустрітися ще навесні й продовжити розробляти цікаві застосунки.

28 Декабря 2019 в 21:00

Грудень для магістрів – це фінальний акорд їхнього навчання. Після наполегливої праці випускники кафедр автоматизації комп’ютерних наук і технологій; інженерної педагогіки та мовної підготовки; комп’ютерних систем та мереж; моделювання та програмного забезпечення мали змогу представити й захистити свої наукові доробки.

Усі захисти пройшли на високому рівні, і магістри продемонстрували глибокі знання, нові ідеї, ерудицію, зацікавленість обраними темами та вміння аргументовано відстоювати свою наукову позицію.

Вітаємо магістрів та їхніх наукових керівників із успішним завершенням кропіткої праці та чекаємо на святі вручення дипломів!

22 Декабря 2019 в 19:09

19.12.2019 в холі біля ауд. 367 о 12:00 декан ФІТ Музика Іван Олегович привітав усіх зі святом Миколая та урочисто відкрив захід, присвячений встановленню офіційної ялинки факультету.

Свято, організоване студрадою ФІТ та організацією «Студентські молодіжні ініціативи», було сповнене радісною атмосферою, музикою, сміхом. Організатори підготували вікторину, на питання якої мали змогу відповідати й викладачі, і студенти. А призами під ялинкою за правильні відповіді були – солодощі, флешка, новорічні прикраси і головний подарунок – PowerBank на 5000 mAh!

Під час заходу студентський і викладацький колективи стали ще більш дружними, разом вболівали один за одного, ділились усмішками й гарним настроєм.

Факультет інформаційних технологій запрошує усіх до своєї ялинки й вітає з прийдешніми святами, бажаючи міцного здоров’я, гарного настрою, втілення заповітних мрій і легкої сесії!

22 Декабря 2019 в 19:06

Вітаємо магістра групи ІПЗ-19м Івана Богацького – номінанта на звання "Інноваційний прорив року" у конкурсі "Студент року Дніпропетровщини"! Іван представляв свою розробку – комплексну мобільну систему дистанційного контролю за рівнем забруднення виробничих стічних вод. На святковій церемонії нагородження кращих студентів Дніпропетровщини досягнення Івана відзначили дипломом і привітаннями від Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

22 Декабря 2019 в 19:04

Раді привітати ученого секретаря університету, доцента кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, Сулиму Тетяну Сергіївну, із присвоєнням їй вченого звання доцента кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки! Та доцента кафедри іноземних мов, Соколову Світлану Вікторівну, із присвоєнням їй вченого звання доцента кафедри іноземних мов!
Пишаємось колегами та бажаємо їм не зупинятись на досягнутому й підкорювати нові й нові вершини!

18 Декабря 2019 в 19:35

Популярні ресурси