18 Мая 2016 в 00:39

Шановні викладачі та студенти!

В розділі "Розклад занять" ви можете переглянути відомості про проведення відкритих лекцій, перейшовши по відповідній вкладці.

На цьому тижні заплановано проведення наступних відкритих лекцій:

13 Мая 2016 в 21:00

Серед студентів груп ПЗАС-14-2 та ПЗАС-14-1 було проведено кубок «Поясни та зрозумій».

Спочатку визначалися команди переможці в кожній групі. У групі ПЗАС-14-1 виграла команда складом: Коваль, Колісник, Борисова, Скосарєв І. У групі ПЗАС-14-2 виграла команда складом: Павленко, Іванов, Кульчицький, Скалевський.

Окремо був проведений фінал, в якому куратори приєдналися до своїх груп.

Переможцями в цих змаганнях стала група ПЗАС-14-1!!!

11 Мая 2016 в 18:47

11 Мая 2016 в 17:29

6 Мая 2016 в 21:49

На факультеті інформаційних технологій 5 та 6 травня пройшли змагання з футболу, присвячені п’ятнадцятиріччю факультету.

5 травня відбулася гра між командою І курсу та збірною ІІІ-ІV курсів. Переможцями в запеклій боротьбі виявилися першокурсники з рахунком 2-2 (2-0 по пенальті). У грі між командою студентів ІІ курсу та командою викладачів перемогла збірна команда викладачів з рахунком 4-5.

6 травня у грі між збірною ІІ курсу та збірною ІІІ-ІV курсів із рахунком 1-6 команда ІІІ-ІV курсів посіла ІІІ місце. У потужній боротьбі команди І курсу з командою викладачів сумлінно намагався перемогти І курс, але, трішки не дотягнувши до перемоги, І курс посів ІІ місце в турнірній таблиці. З невеликим відривом від першокурсників, із рахунком 4-5, І місце посіла збірна викладачів факультету інформаційних технологій. Щиро вітаємо переможців, співробітників і студентів із ХV річницею заснування факультету!!!

4 Мая 2016 в 19:04

28 Апреля 2016 в 15:01

26 квітня о 12.00 у фойє головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет», за ініціативи кафедри іноземних мов, відбувся флешмоб присвячений 400-річчю з дня смерті всесвітньо відомого поета, драматурга, мислителя Вільяма  Шекспіра.

Просто на сходах університету ожили сцени з відомих п’єс митця «Ромео і Джул’єта», «Гамлет» та «Король Лір». Глядачі заворожено спостерігали за грою задумливого Гамлета у виконанні Незнайомого Влада (КСМ 15-1) і не могли відвести очей від закоханих Ромео та Джул’єти (Данило Куропятник (ПЗАС-14-2) та Вікторія Храпко (ПН-15), Король Лір –Дмитро Дудченко (ПЗАС-14-2) та його доньки Дарья Радткіна, Анна Кулібаба та Юлія Вєтряк (ПН-15) зіграли відому сцену з п’еси натхненно та дуже емоційно.

Надалі шекспірівські студії перемістилися до 538 аудиторії де усі бажаючі ознайомилися з маловідомими сторінками життя та творчості Шекспіра, насолодилися прекрасними сонетами та монологами англійською.

Найактинішу часть у підготовці заходу взяли  студенти Мусаібов Давід, Павленко Олександр,   Гайдук Ростислав, Верастюк Ольгка, Когутенко Сергій, під керівництвом к.п.н., доц. Корнієнко В. В. т а Курбатової Т. В.

27 Апреля 2016 в 14:22

Серед студентів групи ПЗАС-14-2 стало доброю традицією щомісяця проводити чемпіонат з настільного тенісу.

22 квітня відбувся вже третій за ліком захід, якого студенти чекали з нетерпінням протягом місяця. За місце переможця завжди відбувається запекла боротьба. Розподіл сил в групі досить рівномірний. Тому ніколи однозначно не можна передбачити хто виграє. Під час останнього чемпіонату володар кубку не втримав своїх позицій та в захоплюючій партії віддав перемогу іншому студенту. Всі учасники завжди мають гарний настрій та налаштовані на перемогу. Також хочеться відмітити, що загальний рівень гри у настільний теніс в групі виріс, а разом з цим і інтерес до культурно-масового заходу.

Як завжди спортивний захід проведено за підтримки кафедри фізичного виховання. Висловлюємо подяку завідуючому кафедри - Послушному Ігорю Володимировичу та всьому викладацькому складу.

Вітаємо переможця III чемпіонату з настольного тенісу групи ПЗАС-14-2 – Куропятника Даніїла!!!

26 Апреля 2016 в 21:07
24 Апреля 2016 в 20:37

(Акція «Допоможи дитині»)

Кожного року навесні доброю традицією для студентів ФІТу стало відвідування дитячого будинку.

20 квітня з благодійною метою відбулася довгоочікувана поїздка активістів факультету інформаційних технологій до дитячого будинку «Надія», що знаходиться в місті Апостолове.

Окрім суттєвої гуманітарної допомоги студенти підготували для дітей яскраву концертну програму на тему добра та зла. Веселі гамірні конкурси й запальні танці супроводжували щирі посмішки на обличчях дітей протягом усього заходу.

Це не остання благодійна акція, організована студентами факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо кожному, за вагомий вклад у благодійну справу!

Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!