8 Декабря 2016 в 16:11

В разделе "Вакансии" добавлено новые вакансии.

24 Ноября 2016 в 09:54

Вітаємо студентів нашого факультету, які зайняли призові місця в олімпіаді з іноземної мови!

1 місце - Лещенко Сергій (гр. ІПЗ-16-1ск)

2 місце - Шатровий Богдан (гр. АКІТ-16м)

3 місце - Рєзніков Давид (гр. ІПЗ-16-2)

Німецька мова

1 місце - Микитин Олексій (гр. АКІТ-16м)

2 місце - Савчук Аліна (гр. ІПЗ-16-1)

3 місце - Дзюба Катерина (гр. СУА-15)

19 Ноября 2016 в 21:46

18 листопада 2016 року у Департаменті освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації відбулося нагородження переможців регіонального етапу конкурсу "Кращий студент України 2016".

Із великою гордістю хочемо відмітити, що переможцем у номінації «Кращий студент-програміст» став студент нашого факультету – Микитин Олексій!

Вітаємо Олексія і бажаємо успіхів у представленні Дніпропетровської області у Всеукраїнському фіналі конкурсу, що відбудеться у грудні!

16 Ноября 2016 в 21:37

Любі студенти!
Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! Нехай кожен з вас запам'ятає ці чудові, безтурботні і складні студентські роки. Нехай кожному з вас доля надасть можливість здати іспит «на халяву», нехай іспити не затьмарюють веселощі та студентські тусовки, нехай викладачі не будуть дуже суворі, а залікові книжки самі відкриваються назустріч халяви і ведуть вас вперед до заповітного диплому! Успіхів вам в житті, в роботі, нехай студентство приносить не тільки веселощі, але й знання!

16 Ноября 2016 в 09:39

Найочікуваніший концерт нових талантів Криворізького національного!

Приходьте підтримати факультет інформаційних технологій!!! Ваша підтримка - наша перемога!

Студентська осінь | П'ятниця 18.11 | 14:30

1 Ноября 2016 в 14:26

UA - Другий хакатон, організований компанією "1+1 медіа" пройшов у столиці. Свято нових знайомств та революційних ідей. На 48 годин столичну кіностудію Довженко перетворили на лабораторію винаходів програмістів та рекламників. Загалом цьогоріч визначили трьох переможців. Хтось прийшов на хакатон вже із готовими ідеями, хтось збирав команду і видумав на місці.

28 Октября 2016 в 13:51

Криворізьку молодь запрошують позмагатися за номінацію "Кращий студент України"

Не за горами День студента. Юнакам та дівчатам пропонують позмагатися за звання кращого, молодої людини, якій не байдужа доля країни та суспільне життя. Стартує Всеукраїнський конкурс для студентської молоді «Кращий студент України». Зареєструватися слід до 11 листопада.

Більше новин на сайті - www.rudana.com.ua

28 Октября 2016 в 13:46

5 та 6 жовтня - на базі спорткомплексу ДВНЗ «КНУ» відбулися спартакіади з настільного тенісу: «Першокурсник - 2016» та «Загальна» відповідно, між збірними команд факультетів університету.

Щиро вітаємо збірну загальних курсів за зайняте ІІ місце!!!

28 Октября 2016 в 13:39

24 жовтня на базі спорткомплексу ДВНЗ «КНУ» відбулася спартакіада «Першокурсник-2016» серед команд факультетів університету.
Місце проведення: головна баскетбольна зала № 1.

Щиро вітаємо команду першокурсників за зайняте ІІ місце та бажаємо не втрачати спортивного ентузіазму і завжди боротися за перемогу!!!

28 Октября 2016 в 13:31
25 жовтня у конференц-залі ДВНЗ «КНУ» відбулася спартакіада з шахів «Першокурсник-2016» серед команд факультетів університету.
Щиро вітаємо команду нашого факультету за зайняте ІІІ місце та бажаємо творчого натхнення і бажання перемагати!!!

Спеціальності:

Популярні ресурси