13 Марта 2017 в 21:16

Студенти групи КН-16 постійно проводять час разом. Починаючи з перших тижнів навчання, група активно спілкується, відвідуючи різні розважальні комплекси: каток, боулінг, майстерню «Веселі карамелі» та ін. Куратор Пилипенко О.В. підтримує ініціативу студентів та організовує цікаві програми. Група КН-16 спілкується зі студентами інших груп, тому часто кличе їх разом із собою.  Студенти завжди із насолодою збираються дружньою компанією!

11 Марта 2017 в 18:57
7 Марта 2017 в 09:29

Посмотреть поздравление

6 Марта 2017 в 21:04

Щиро вітаємо команду факультету інформаційних технологій за зайняте І місце в змаганнях з шахів спартакіади ДВНЗ "КНУ" серед збірних команд факультетів!!!

21 Февраля 2017 в 19:20

22 лютого о 12 годині в актовій залі КНУ відбудеться зустріч студентів факультету інформаційних технологій з представниками компанії ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для надання інформації про можливості отримання робітничої професії на підприємстві, вивчення англійскої мови, можливості працевлаштування та розвитку на підприємстві.
Запрошуються студенти 3-5 курсу факультету інформаційних технологій.

13 Февраля 2017 в 18:34

Фонд BrainBasket оголошує набір в нові навчальні групи в Кривому Розі й ще 30 містах України по проекту Technology Nation, в рамках якого студенти і працівники університету можуть пройти славнозвісний Гарвардський курс «Основи програмування CS50» безкоштовно.

Навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS)

9 Февраля 2017 в 22:02

Шановні студенти!

Кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує вас на загальноуніверситетську олімпіаду з програмування.

Дата проведення олімпіади: 18.02.17

Програма олімпіади:

Реєстрація учасників: 9:00–10:00, ауд. 221.
Відкриття олімпіади, початок змагань: 10:00–14:00

Оголошення результатів олімпіади: 23.02.17 12:00, ауд. 318.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти всіх спеціальностей. Участь в олімпіаді індивідуальна.

Переможці визначатимуться в двох категоріях:

1. Програмування – моя професія (для студентів комп’ютерних спеціальностей).

2. Програмування – моє захоплення (для студентів всіх інших спеціальностей).

Чекаємо на вас!

30 Января 2017 в 21:26

До уваги студентів та викладачів!

Картинки по запросу розклад занять в двнз

На сайті факультету вже доступний розклад на 2 семестр 2016-2017 н.р.

Переглянути його ви можете за допомогою меню сайту Студенту->Розклад занять або ж за посиланням.

26 Декабря 2016 в 11:40

24 грудня 2016 року в стінах університету відбувся День відкритих дверей. Цьогоріч він був проведений у новому форматі.

З самого ранку упродовж дня у холі працювала виставка досягнень факультетів. Під час офіційної частини в. о. ректора університету М. І. Ступнік привітав майбутніх абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників вишута розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2017 року докладно ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії ДВНЗ «КНУ» О. В. Тарасова. Заступник відповідального секретаря Т. С. Сулима презентувала факультети університету.

20 Декабря 2016 в 22:32

16-18 грудня у місті Суми зустрілися фіналісти загальноукраїнського конкурсу серед студентів - "КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ 2016".

На фінал зібралися кращі студенти регіональних етапів у кожній із 8 номінацій. Від Дніпропетровського регіону в гості до сумчан поїхали переможці регіонального етапу з різних номінацій та команда підтримки.

Спеціальності:

Популярні ресурси