29 Сентября 2016 в 22:13

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Бажаємо Вам, дороги викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

28 Сентября 2016 в 21:16

24 и 25 сентября в Криворожском экономическом институте состоялся хакатон hack4IoT. Организовал данное мероприятие Алексей Микитин – студент 5-го курса ГВУЗ «Криворожский национальный университет». Также активную помощь оказывали – iLogos, LivaRavaCoworking, WebiNerds – партнеры, которые не задумываясь взяли позицию «за» развитие ИТ-общества в городе.

Участники съехались с разных городов Украины: Днепра, Харькова, Полтавы, Киева. На хакатон также были приглашены эксперты в качестве менторов: Артём Карявка, основатель международной компании «LivaRava» и сооснователь первого в Украине хакерспейса в Киеве, Станислав Дрозд – директор компании «Innovation Center Compilyator», соучредитель первого в Украине хакерспейса, Эдуард Лобас – менеджер компании «Webinerds», которая сотрудничает с американскими и европейскими стартапами.

15 Сентября 2016 в 08:38

Уважаемая Елена Владимировна!

Примите наши самые теплые поздравления с Днем Рождения!!!
Пусть накопленный жизненный опыт и мудрость поможет достичь Вам новых высот!!!
Пусть сбудутся Ваши сокровенные желания и устремления, сохранится все хорошее, что есть в Вашей жизни и преумножатся мгновения радости, любви и оптимизма.
Желаем, чтобы Удача, Успех и Вдохновение были верными спутниками во всех Ваших начинаниях, а здоровье и благополучие – в ежедневной жизни.
Настойчивости и терпения в решении каждодневных задач!!!

Всегда Ваш, любимый ФИТ!!!

12 Сентября 2016 в 15:09

День програмі́ста — професійне свято програмістів, яке відзначають 256-го дня року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний — 13 вересня). Вибір для свята 256-го дня року пояснюється тим, що це число символічне, воно тісно пов'язане з комп'ютерами, але не асоціюється з конкретними особами чи кодами спеціальностей. Число 256 відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного 8-бітного байта, поширеній одиниці вимірювання обсягу даних. Вісім бітів, що в свою чергу можуть мати значення 0 або 1, дають можливість закодувати у двійковій системі числа від 000000002 до 111111112, тобто 28 різних чисел. Число 256 обрано також тому, що це максимальний степінь числа 2, який не перевищує кількості днів у році.

У двійковій системі числення число 256 записується як 1000000002. У поширених в середовищі програмістів шістнадцятковій та вісімковій системах, пов'язаних з двійковою, — як 10016 та 4008 відповідно, тобто в цих системах число 256 виглядає як «кругле».

8 Сентября 2016 в 22:16
3 Сентября 2016 в 12:36

До уваги студентів та викладачів!

Картинки по запросу розклад занять в двнз

На сайті факультету вже доступний розклад на 1 семестр 2016-2017 н.р.

Переглянути його ви можете за допомогою меню сайту Студенту->Розклад занять або ж за посиланням.

1 Сентября 2016 в 21:03

Дорогі першокурсники!

День знань - це початок нового навчального року, так що з Новим Роком ВАС!

Ви сьогодні набуваєте абсолютно нового життя, тому сьогоднішнє свято для вас мабуть саме хвилююче, як і все перше і нове.

Відмінних знань вам, дорогі наші першокурсники, у новому навчальному році! З першим вересня!

Сердечно вітаємо професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів, усіх працівників факультету із загальнодержавним святом - Днем знань!

1 Июля 2016 в 10:31

До уваги випускників денної форми ФІТ!

Видача дипломів бакалаврів і спеціалістів

з відзнакою

Професійна освіта

ПН-12 (11) , ПН-15с (4)

ауд. 367

Системна інженерія/ Комп’ютеризовані системи управліннята    автоматика

СУА-12 (24), СУА-15с (3)

Програмна інженерія/ Програмне забезпечення систем

ПЗАС-12-1, ПЗАС-12-2, (26) ПЗАС-15-1с (17)

Комп’ютерна інженерія/ Комп’ютерні системи та мережі

КСМ-12-1, КСМ-12-2 (31), КСМ-15с (8)

Економічна кібернетика, Управління проектами

ЕК-15-1с (2), УП-15с (13)

1 Июня 2016 в 17:54

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, ініціативність, творчість, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, підготовку кваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня науки у виконкомі криворізької міської ради грамотами були нагороджені Савицький А. І., Купін А. І., Музика І. О., Тронь В. В., Сулима Т. С., Бакум З. П.

30 Мая 2016 в 00:00

Уважаемый Владислав Анатолиевич!

Коллектив факультета информационных технологий, студенты поздравляют Вас с Днем Рождения!

Декан — это настоящий лидер и мозговой центр факультета. Быть начальником — искусство и ежедневная сложная работа. Вы с легкостью справляетесь с этим стратегическим и тактическим делом. На Ваши плечи ложится ответственность за весь факультет. Вы принимаете правильные решения и создаете комфортный микроклимат в коллективе.

Желаем Вам и Вашим близким удачи во всех делах, счастья, радостей побольше и, конечно, здоровья, успехов Вам во всех сферах деятельности, оптимистичного настроения и всего самого наилучшего!!!

Коллектив факультета информационных технологий