12 Февраля 2020 в 20:28

12 Февраля 2020 в 20:23

Бакалаври четвертого курсу спеціальності 015 - Професійна освіта, гр. ПО-16 на педагогічній практиці у Криворізькому гірничо-технологічному ліцеї.

12 Февраля 2020 в 09:43

5 Февраля 2020 в 19:37

Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у конференції про сучасні тренди в IT “STUD IDEA HUB”, яка відбудеться 20 лютого 2020 року о 12:00 у Криворізькому національному університеті у актовій залі центрального корпусу за підтримки Syntech Software та ZaraffaSoft. Серед запрошених гостей будуть представники ІТ-компаній нашого міста: SooprIT, K-Mine, IDAP

31 Января 2020 в 12:07

Шановні колеги!

Кафедра іноземних мов Криворізького національного університету запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «English StudyLab», яка відбудеться 12-13 лютого 2020 року.

Конференція покликана об`єднати освітян, молодих вчених, магістрантів та аспірантів задля дослідження і обговорення можливостей і переваг академічної мобільності студентів у контексті національної освітньої інтеграції в міжнародний простір.

Важливе завдання конференції створити можливості для співробітництва і сприяти дискусії між учасниками конференції студентами-іноземцями з різних куточків світу.

Проблематика конференції: актуальні питання формування лексико-семантичної структури сучасних терміносистем; особливості функціонування мовних одиниць в іноземних мовах; стратегії використання інноваційних технологій в опрацюванні мови (мережа Інтернет, комп’ютерний переклад, електронні словники); новації і досвід у викладанні професійно-орієнтованої іноземної мови.

Мова конференції – англійська.

Детальніше українською мовою https://drive.google.com/file/d/1TfOl7ngJJBw0G_LpRFid6QZU02SKldsQ/view або англійською мовою

30 Января 2020 в 21:40

Цей тиждень позначився завершенням традиційної загальноуніверситетської спартакіади викладачів та співробітників «Бадьорість та здоров’я». Час студентських канікул викладачі використали не лише для інтенсивної наукової та методичної роботи, для активного відпочинку та зміцнення здоров’я, накопичення сил перед новим семестром, а також продемонстрували свої спортивні досягнення.

Активну участь у спартакіаді взяли такі викладачі нашого факультету, як проф. А. Купін, доц. А. Стрюк, ст. викл. А. Козіков, асист. Ю. Кумченко та інші. Найбільш вдалим виявився виступ команди шахістів факультету у складі проф. М. Стрюка, доц. Н. Саітгареєва, ст. викл. Д. Швеця, яка виборола перше місце. Усі учасники отримали заряд бадьорості та нестримне бажання зробити реванш у наступній спартакіаді в інших видах змагань.

Учасників та переможців спартакіади тепло вітали ректор університету проф. М. Ступнік, голова об’єднаної профспілкової організації університету проф. В. Щокін. Приємно було членам нашої команди відчувати підтримку колишнього декана факультету, а нині в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи В. Чубарова та в.о. декана факультету І. Музики.

Ректор університету проф. М. Ступнік та голова об’єднаної профспілки проф. В. Щокін вручили нагороди та солодкі призи переможцям. Перехідним кубком і медалями були нагороджені за зайняте перше місце шахісти факультету проф. М. Стрюк, доц. Н. Саітгареєв, ст. викл. Д. Швець. Грамотами за активну участь були відзначені проф. кафедри ІПМП М. Стрюк, доц., в.о. зав. кафедри МПЗ А. Стрюк, ст. викл. каф. МПЗ Д. Швець.

Учасники змагань від нашого факультету були щиро вдячні колективу кафедри фізичної культури за прекрасну організацію спартакіади.

Цьогорічна загальноуніверситетська спартакіада дала поштовх і надалі займатись спортом, працювати на самовдосконалення, на нові кращі здобутки, відстоюючи спортивну честь рідного факультету.

(Фото: Saveliy Lukash)

21 Января 2020 в 21:45

15 січня 2020 р. для магістрів нашого факультету відбулась знакова подія –  вручення дипломів! Позаду лишились екзамени, заліки, курсові, бурхливе, сповнене яскравих емоцій, студентське життя, яке, переконані, вони згадуватимуть із доброю усмішкою.

В.о. декана факультету, завідувачі кафедр, голова студентської ради ФІТ привітали вже дипломованих спеціалістів, побажавши їм професійного росту, набуття досвіду, самореалізації!

Наші любі випускники й випускниці! Ще раз вітаємо вас із цією важливою подією у вашому житті! Ми пишаємось вами. І пам’ятайте, що двері рідного університету й факультету завжди відчинено для вас!

17 Января 2020 в 18:08

ПО-19