16 Ноября 2016 в 09:39

Найочікуваніший концерт нових талантів Криворізького національного!

Приходьте підтримати факультет інформаційних технологій!!! Ваша підтримка - наша перемога!

Студентська осінь | П'ятниця 18.11 | 14:30

1 Ноября 2016 в 14:26

UA - Другий хакатон, організований компанією "1+1 медіа" пройшов у столиці. Свято нових знайомств та революційних ідей. На 48 годин столичну кіностудію Довженко перетворили на лабораторію винаходів програмістів та рекламників. Загалом цьогоріч визначили трьох переможців. Хтось прийшов на хакатон вже із готовими ідеями, хтось збирав команду і видумав на місці.

28 Октября 2016 в 13:51

Криворізьку молодь запрошують позмагатися за номінацію "Кращий студент України"

Не за горами День студента. Юнакам та дівчатам пропонують позмагатися за звання кращого, молодої людини, якій не байдужа доля країни та суспільне життя. Стартує Всеукраїнський конкурс для студентської молоді «Кращий студент України». Зареєструватися слід до 11 листопада.

Більше новин на сайті - www.rudana.com.ua

28 Октября 2016 в 13:46

5 та 6 жовтня - на базі спорткомплексу ДВНЗ «КНУ» відбулися спартакіади з настільного тенісу: «Першокурсник - 2016» та «Загальна» відповідно, між збірними команд факультетів університету.

Щиро вітаємо збірну загальних курсів за зайняте ІІ місце!!!

28 Октября 2016 в 13:39

24 жовтня на базі спорткомплексу ДВНЗ «КНУ» відбулася спартакіада «Першокурсник-2016» серед команд факультетів університету.
Місце проведення: головна баскетбольна зала № 1.

Щиро вітаємо команду першокурсників за зайняте ІІ місце та бажаємо не втрачати спортивного ентузіазму і завжди боротися за перемогу!!!

28 Октября 2016 в 13:31
25 жовтня у конференц-залі ДВНЗ «КНУ» відбулася спартакіада з шахів «Першокурсник-2016» серед команд факультетів університету.
Щиро вітаємо команду нашого факультету за зайняте ІІІ місце та бажаємо творчого натхнення і бажання перемагати!!!

26 Октября 2016 в 15:47

Відповідно до звернення профспілкового комітету університету на оперативній нараді ректорату (25.10.16р.) прийнято рішення про скорочення тривалості навчальних занять. Таким чином, з 27.10.16р. по 04.11.16р. тривалість навчальних занять буде становити 50 хв. Розклад занять з 27.10.16р.: 9:00 - 9:50; 10:00 - 10:50. і т.д.

Джерело: www.facebook.com/OPOKNU

22 Октября 2016 в 20:23

17 жовтня 2016 року в І, ІІ і VІ корпусах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся благодійний ярмарок «Промінь надії», проведення якого вже стало доброю щорічною традицією для студентів. В організації заходу брали участь дев’ять факультетів. Студенти факультету інформаційних технологій, випікаючи різні смаколики, вкладали добро своїх душ і тепло сердець у приготування до ярмарку.

Факультет інформаційних технологій зробив значний внесок у збір благодійних коштів на ярмарку. Завдяки зібраним коштам будуть закуплені необхідні предмети особистої гігієни та побуту для дитячого будинку.

Студентська рада факультету звертається зі словами подяки до всіх студентів, особливо першокурсників, які взяли участь в організації благодійної акції!

14 Октября 2016 в 13:17

14 жовтня Україна святкує відразу три події - День українського козацтва, День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

День захисника України створено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

День українського козацтва створено враховуючи історичне значення і заслуги Українського козацтва  у ствердженні  української  державності  та  суттєвий  внесок  у сучасний процес державотворення.

Покро́ва Пресвято́ї Богоро́диці — християнське і народне свято, відзначається церквами східного обряду (православними та греко-католиками) 14 жовтня.

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Традиційно вважається, що на Покрову у1942 році було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня святкується як день УПА, проте деякі історики схильні вважати, що дата утворення є суперечливою.

З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на свято Покрови призначено День захисника України.

14 Октября 2016 в 12:59

Цікава, українська, смачна та просто весела.
17 жовтня відбудеться благодійна ярмарка «Промінь надії»!
Не будь байдужим, стань частиною цієї благої справи! ☝
Надамо разом нашу допомогу і підтримку!

● Біля головного корпусу КНУ частуватимуть факультети: ФЕУБ, БФ, ЕТФ, ФІТ, ММФ, ФРОМ.
● Біля 2-го корпусу КНУ по вул. Пушкіна розважатимуть факультети: ГФ, ГЕФ та ТФ.