11 Мая 2019 в 02:14

9 травня наш факультет взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги!

Разом із деканом студенти та студентки факультету віддали шану пам’яті  загиблим під час Другої світової війни.

Піднесений настрій, віра в добро й мирне майбуття сповнювали серця присутніх на цьому заході. 

6 Мая 2019 в 15:53

За доброю традицією наш факультет щовесни проводить благодійну акцію «Подаруй усмішку дітям», відвідуючи дитячі будинки.

Цьогоріч планується поїздка до Комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради.

Триває збір коштів на придбання необхідних речей та підготовка розважальної  програми для вихованців дитячого будинку.

Усі, хто бажає долучитись до благодійної акції, можуть звернутись до студентської ради факультету або до в.о. завкафедри ІПМП Тарасової О.В. (442 кімн).

4 Мая 2019 в 13:29

28 Апреля 2019 в 12:36
  1. ТОВ «Електроімпульс» запрошує на роботу системного адміністратора. Звертатись за номером 097-96-97-873 (Вікторія)
  2. Запрошується на роботу дизайнер. Необхідні знання та навички роботи: CorelAutocad, 3dmaxrealtimeЗа необхідності – навчимо. Основна задача: перенесення в 3d рисунків ландшафтного дизайну. Оформлення, соціальний пакет, ставка 7000 грн + % від продажу проекту. Звертатись за номером 097-779-60-35 (Анатолій)
  3. Вакансія в Тернівській районній раді. Виконання обов’язків з адміністрування ІТ-структури. Основна робота, яку потрібно виконувати: адміністрування локальної мережі (100 ПК); налаштування програм; організація СКС; фото-та відеорепортажі; налаштування комутаторів та Wi-Fi-роутерів; редагування сайту виконкому. Звертатись за номером 069-264-40-09 (Дмитро).
26 Апреля 2019 в 18:04

А у нас нові перемоги. Вітаємо студентів кафедри комп'ютерних систем та мереж - Дяченка Д., Невмержицького В., Бойка Д. і їхніх керівників - доцентів кафедри КСМ Кузнєцова Д.І, Сьомочкину С.В. із Дипломом Всеукраїнської студентської олімпіади.

Так тримати!

23 Апреля 2019 в 23:19

Запрошуємо всіх!
Коли? - 25 квітня
Час? - 12:00
Місце? - Палац молоді та студентів
Приходь та підтримуй свій факультет!

22 Апреля 2019 в 14:29
Щороку в третю суботу квітня з 1999 року проводиться Всеукраїнський день довкілля. Наш факультет долучився до загальноуніверситетської толоки і взяв участь у наведенні ладу на  прилеглій до корпусу території.
На чолі із ректором - Ступніком М.І. працювалось швидко й весело!
Залучайтесь до нас, зробимо наш світ чистішим! 
 
22 Апреля 2019 в 14:23

Вітаємо магістрантку нашого факультету Корзінову Альону (ПОКТ-18м) із почесним ІІІ місцем за результатами захисту-презентації наукового дослідження (керівник: доц. Тарасова О. В.) у II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності«Професійна освіта»

 

22 Апреля 2019 в 14:17

«Академічна мобільність студентів: за і проти»

Сьогодні дебати набувають особливого значення для кожної країни і особистості зокрема.

 17 квітня на базі кафедри іноземних мов «Криворізького національного університету» відбулась міжнародна студентська науково-практична конференція у форматі модифікованих дебатів. Тема дебатів: «Академічна мобільність студентів: за і проти», яка відображає можливість познайомитися з культурою і системою освіти іншої країни; поліпшити володіння іноземними мовами; знайти нових друзів і здобути безцінний досвід. Участь у програмі студентського обміну буде хорошим доповненням до диплома про вищу освіту і, безумовно, підвищить конкурентоспроможність фахівців на ринку праці.

Студентська конференція-дебати передбачала залучення іноземних студентів університету до процесу дебатування. До складу команди входили: Мессауд Ануар, Лахуа Юсра, Дабаж Мохамед Хайтем, Мансурі Аймен, Мелізі Сухір, Мелізі Маха. Команда опонентів складалась зі студентів різних факультетів університету: Лазарєв Віталій (ЕЕ-15-1), Родіонов Володимир (ПУА-17-1), Павличенко Марія (МН-17-1), Данілова Анастасія (МН-16-1), Єрьомін Володимир (КІ-17-1), Зяблицев Данил (ІПЗ-17-2), Данілова Арина (ПУА-17-1).

Оцінювання змістовності, структурованості, креативності й презентабельності промов спікерів команд здійснювалося за участі почесного журі. Склад журі був представлений завідувачами кафедр та викладачами факультетів (д.т.н., проф. Купін А.І., д.е.н., проф. Варава Л. М., к.т.н. Федотов В.О., ст.викл. Елізарова Е.С.) та волонтером із Франції –  Фан Янгом (FanYang). Журі зазначило високий рівень обізнаності й англомовної комунікативної культури спікерів, які стали переможцями в запеклій дискусії.

Успішна організація студентської конференції-дебатів відбулася завдяки плідній праці у підготовці спікерів тренерами команд, серед яких: зав. каф. ін. мов, к.п.н., доц. Голівер Н.О., к.п.н., доц. Соколова С.В., к.п.н. Костіна Л.С.

Слід зауважити, що дебати є одним із засобів розвитку особистості, оскільки в основу дебатної технології покладено такі принципи: виховання громадянина, інтегративного зв'язку педагогічного процесу із життям, соціально-ціннісної поведінки.

18 Апреля 2019 в 19:49
2квітня з 11.00 до 15.00 в Freaky Place відбудеться безкоштовний майстер-клас «Тестування програмного забезпечення: від А до Я. Як стати тестувальником ПЗ за 1 місяць» від компанії QATestLab.
 
Компанія QATestLab організовує безкоштовний захід для початківців у сфері тестування програмного забезпечення.
На майстер-класі розглядатимуться базові поняття процесу тестування, а отримані знання вам запропонують закріпити на практичних прикладах. Також можна буде поспілкуватись з IT-рекрутером, який відповість на питання щодо необхідних навичок для успішної співбесіди та працевлаштування в IT-компанії.
Вам буде цікаво прийняти участь у заході, якщо:
●        плануєте знайти роботу в ІТ-сфері, але ще не визначилися в  напрямку;
●        бажаєте дізнатися, чим займаються тестувальники ПЗ і чому ця спеціальність наразі МЕГА-популярна;
●        Вам потрібно структурувати і розкласти по «вірних поличках» теоретичні знання про процес тестування ПЗ;
●        Ви вирішили змінити свій фах та прийти в IT із зовсім іншої сфери діяльності;
●        бажаєте поспілкуватися з практикуючими тестувальниками та IT-рекрутерами, які нададуть відповіді на всі питання стосовно роботи QA Engineer.
Організатор заходу - компанія QATestLab, що вже більше 13 років працює на ринку незалежного тестування програмного забезпечення та має в своєму портфоліо більше 3000 виконаних проектів для замовників з 20 країн світу.
Участь в заході – безкоштовна.
Захід відбудеться за адресою: м. Кривий Ріг, Freaky Place, пр-т Поштовий, 32-А (5-й поверх).
Дізнатися більш детальну інформацію і реєструватися на захід можна за цим посиланням:  https://bit.ly/2UJM3e2
 Чекаємо на заході!   
 

 
Популярні ресурси