4 Мая 2020 в 09:57

Бажаємо Вам найміцнішого здоров’я, радості в серці, теплоти в душі! Чудового Вам настрою, родинного затишку та сімейного добробуту, професійних успіхів та особистих творчих досягнень!

30 Апреля 2020 в 12:12

Перехід на дистанційне навчання, спричинений карантинними заходами безпеки, став неочікуваним та проблематичним. Викликом була імплементація дистанційного навчання аспірантів ФІТ в дуже короткий термін. Кафедри, зокрема кафедра іноземних мов, орієнтувалася на формат змішаного навчання (Blеnded learning). У 2012 році в університеті почала працювати платформа “Moodle” і за ці роки багато викладачів університету почали використовувати її в освітньому процесі. Матеріали курсів та тестів було переведено в електронний формат та викладено на платформі. Таким чином, було закладено підґрунтя, що посприяло динамічному переходу на дистанційний формат навчання.
Важливим є якість навчання. Це завжди було і є пріоритетом КНУ. Викладачі роблять усе, щоб навчання зберігало свою якість, а не перетворилось у самонавчання. У дистанційному форматі навчання вимагає інтерактивних методів роботи зі здобувачами вищої освіти. Тому, к.п.н., доцент Голівер Н.О, активно використовує такі digital інструменти як GoogleMeet, Zoom, Skype та інші додатки для відео зв’язку, що дозволяє не тільки поширювати матеріали але й спілкуватися з аудиторією, відповідати на запитання та проводити дискусії. Зокрема, викладання дисципліни “Iноземна мова для наукових та академічних цілей” проводиться в форматі “Workshop”. Завдяки платформі GoogleMeet аспіранти мають можливість зібратися за «круглим столом» онлайн, представити свої наукові здобутки та прийняти участь у дискусії.
Аспіранти попередньо завантажують свої роботи, які базуються на матеріалах прочитаної англомовної літератури за темою дисертації на платформу, щоб викладач міг попередньо їх переглянути та сформулювати відповідні питання. Так 14.03.2020 року Рябчина Любов підготувала презентацію на тему “Basics of the Internet of things”, розповіла як працює дана технологія. Окрім того, аспіранти мали змогу у режимі реального часу побачити побудову макета ІоТ у середовищі Cisco Packet Tracer та обговорити перспективи подальшого розвитку галузі в Україні й світі. 21.04.2020 р. Кравченко Ольга зробила доповідь “Modeling of the ultrasonic field parameters in cleaning products of complex configuration” (науковий керівник д.т.н., проф. Моркун В.С.), де під час дискусії було зазначено, що шляхом моделювання встановлена залежність між значенням акустичного тиску та ступеня забруднення об’єкта при ультразвуковому очищенні. 28.04.2020 р. Саяпін Вадим запропонував дискусію на тему : «Structure of the microgrid control system”. Було розглянуто потребу розвитку microgrid в Україні: основні види архітектури, структуру керування та визначено основні переваги та недоліки. Презентація була виконана згідно дисертаційного дослідження, керівником якої є к.т.н., доц. Кузнецов Д.І. Сподіваємось, що після закінчення карантину імплементація сучасних технологій дистанційного навчання підвищить якісний рівень навчального процесу та відкриє нові можливості та перспективи.

 

29 Апреля 2020 в 21:20

29.04.2020 на кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки було проведено вебінар «Опановуємо Google Meet». Викладачі кафедри ознайомилися зі специфікою даного сервісу відеозв’язку. Упровадження цього сучасного програмного забезпечення дозволяє оптимізувати процес викладання дисциплін кафедри: педагогічних, психологічних, філологічних, історичних. На засіданні кафедри, проведеному online, обговорювалися шляхи вдосконалення навчального процесу із застосуванням Google Meet. Викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки поділилися своїми напрацюваннями щодо організації роботи зі студентами в умовах дистанційного навчання.

28 Апреля 2020 в 20:47

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний вибух. Цей день став днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу. Чорнобильська трагедія стала символом мужності та подвигу ліквідаторів.

28 Апреля 2020 в 20:35

23 квітня кожного року кафедра іноземних мов відзначає День англійської мови, який співпадає з днем народження Вільяма Шекспіра.
Цього року, коли ми навчаємося дистанційно, святкування відбувається онлайн в Skype та Google meet. Така зустріч викликає радість та задоволення від спілкування та отримання нових знань. Читання англійської поезії це розширення світогляду, виховання естетичних смаків, розвиток творчих здібностей студентів.
Так, студенти групи ТЕП-19 Вільховий Назар та Пахомова Ольга виразно читали вірші Джорджа Байрона та Вільяма Шекспіра, студенти-іноземці Яра Алсафорі та Разан Зерарі розповіли про значення англійської мови для майбутньої кар'єри. Багато студентів читають твори англійських авторів в оригіналі. Шекспір вважається автором таких відомих виразів, як "love is blind", " break the ice", "all our yesterdays". Про це та багато іншого дізналися студенти у цей день.

22 Апреля 2020 в 21:40

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy.

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – http://mon-covid19.info

Докладніше: bit.ly/2KnQjca

21 Апреля 2020 в 16:15
19 Апреля 2020 в 13:39

У світлий і урочистий день Великодня бажаємо щастя, добра, процвітання, благополуччя та миру у вашому домі! Даруйте один одному та своїм рідним увагу та турботу!

Христос Воскрес!

17 Апреля 2020 в 22:01

15 квітня к.т.н., доцент, в.о. декана факультету інформаційних технологій Музика Іван Олегович провів для студентів та працівників Криворізького національного університету вебінар на тему «Організація дистанційного навчання на базі Google Classroom». Обговорення питань у прямому ефірі відбувалося через чат в YouTube та сервіс Google Meet.

І. О. Музика пояснив особливості роботи з корпоративною поштою, проведення онлайн зустрічей в Google Meet, використання Google Календаря, поетапне створення класу за допомогою сервісу Google Classroom та його налаштування, а саме організацію практичної роботи, планування лабораторних робіт, контрольних заходів, розміщення лекційного матеріалу, можливості завантаження інформації з Google диску, виставлення та імпорт оцінок за завдання та результатів тестів, створених за допомогою Google Форми. Наочно продемонстрував, який має вигляд акаунт студента та викладача та звернув увагу на їх відмінності. Завдяки імітації виконання лабораторної роботи студентом учасники вебінару мали можливість дізнатись про особливості роботи в Google Classrom з зауваженнями та коментарями викладача до завантаженого завдання.

Цей вебінар був своєчасним і корисним в умовах карантину, а отримані рекомендації стануть у пригоді всім його учасникам.

Посилання для перегляду вебінару:
https://www.youtube.com/watch?v=KrrC1S7nUG4

 

7 Апреля 2020 в 19:31

Бажаємо втілення всіх грандіозних задумів, натхнення, благополуччя, чудового настрою і відмінного здоров’я!
Нехай кожен день буде сповнений яскравих ідей і перспектив, чудесних миттєвостей і добрих слів!
Популярні ресурси