30 Декабря 2014 в 22:04

Любі наші студенти факультету інформаційних технологій! До Нового року лишилося кілька днів. Ми вітаємо вас з новорічними святами! Цей рік був багатий на події та пригоди, ми втілили в життя безліч ідей, але нехай у майбутньому році їх буде ще більше! Щороку ми доводимо, що командний дух непереможний! Нехай чудові роки навчання на нашому факультеті ведуть вас до успішного майбутнього! Нехай Новий 2015 рік дарує Вам теплі усмішки від рідних людей, справжні емоції, вірних друзів, великі амбіції, творче натхнення та креативність, незабутні пригоди. Ловіть летючі миті життя, малюйте мрії та впевнено крокуйте до них, і те бажання, яке ви загадаєте у святкову ніч, обов’язково здійсниться в наступному році!

Щасливого Нового року та Різдва Христового!!!

 

30 Декабря 2014 в 20:42

С приходом новогодних праздников каждый родитель старается сделать для своего ребёнка праздник. Множество подарков детки получают не только от своих родителей, но и от бабушек, дедушек, крёстных и других родственников. Но, к сожалению, есть семьи, материальное положение которых не позволяет осуществить все мечты своего любимого чада – денег нет даже на одежду или полноценное питание для ребёнка. Радует только одно, что в период новогодних и рождественских праздников волонтёры, благотворительные организации и просто неравнодушные люди не проходят мимо детских домов, интернатов и семейных домов. Как говорится, мир не без добрых людей.

25 Декабря 2014 в 13:13

Свято Св. Миколая в Україні є бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.

З розважальною програмою у цей святковий день активісти факультету інформаційних технологій за сумісництвом з електротехнічним факультетом завітали до Криворізького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи I-II ступенів - дошкільного навчального закладу № 18» Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Студенти створили надзвичайне свято для дітей, розважали їх конкурсами та яскравою танцювальною програмою. Шквал позитивних емоцій отримали як діти, так і дорослі.

18 Декабря 2014 в 18:54

14 Декабря 2014 в 12:37

Шановні студенти! Від щирого серця бажаємо Вам вдалої здачі екзаменів, гарних оцінок, міцного сну, добрих нервів.

Бажаємо, щоб Ваша сесія не була настільки напруженою, як може здатися спочатку,

нехай фортуна ніколи не полишає Вас!

 

Успішної здачі сесії!

 

13 Декабря 2014 в 19:43

12 Декабря 2014 в 23:43

Саме в дні насиченого залікового тижня, коли всі студенти та викладачі заклопотані підведенням підсумків першого семестру, хочеться відчути хвилинку радості, щастя, захоплення та тепла. Тому поява11 грудня в стінах університету виставки творчих робіт студентів та викладачів факультету інформаційних технологій усіх приємно здивувала.

Нікого не залишили байдужими витвори декоративно-ужиткового мистецтва, картини, фотографії та, навіть, вірші й оповідання. Серед учасників виставки були й такі, хто працює одночасно у різнопланових жанрах народної творчості. Часом, уподобання майстрів настільки широкі та різноманітні, що диву даєшся, як може все це поєднуватися в одній людині.

Після виставки, під час майстер-класів, багато хто зі студентів та викладачів університету скористався унікальною можливістю самому спробувати на якусь мить стати майстром. І, можливо, у когось з’явилося нове захоплення, яке згодом переросте в ремесло.

Тож добру традицію проведення Дня творчої української душі в університеті започатковано! Попереду в нього, без сумніву, довге і яскраве життя, широке коло шанувальників і учасників та розмаїття багатих українських традицій ремесла.

11 Декабря 2014 в 21:18

Світові притаманні зміни. Процес істотної перебудови українського життя, прагнення сформувати відкрите громадянське демократичне суспільство в контексті євроінтеграції, визнання мови рушійним фактором міжнародного спілкування, культура ділового та професійного спілкування є домінантами при впровадженні Європейських стандартів у практику викладання іноземних мов.

У контексті вищезазначеного 14 листопада 2014 року на базі гірничого технікуму було проведено регіональну науково-практичну конференцію «Trends of English language development in the world». Метою конференції було активізувати науково-дослідницьку діяльність студентів як один із найважливіших засобів підвищення якості підготовки й виховання майбутніх спеціалістів; удосконалити знання, навички та вміння, набуті на заняттях з іноземних мов; сформувати культуру іншомовного спілкування.

25 Ноября 2014 в 23:16

19 листопада 2014 року викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки провели Міжнародну конференцію «Молодий науковець XXI століття».

16 Ноября 2014 в 21:10

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

    Усім відомо, що людина не так швидко втомлюється, коли захоплена улюбленою справою. Проте не всі знають, як обрати спеціальність, щоб навчатися з інтересом, а згодом із задоволенням працювати на престижному підприємстві. Така проблема турбує сьогодні кожного старшокласника.
    Щоб зорієнтувати випускників криворізьких загальноосвітніх шкіл, викладачі факультету інформаційних технологій пропонують цикл профорієнтаційних екскурсій, під час яких відбувається знайомство майбутніх абітурієнтів з історією створення університету, його структурою, спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, а також із особливостями вступної кампанії 2015 року. Окрім того, демонструються лекційні аудиторії, бібліотека, конференц-зал, лабораторії університету, спортивний зал, їдальня тощо.
    Школярі, що познайомилися з факультетом інформаційних технологій на екскурсіях, висловлюють глибоку подяку організаторам за цікаву форму профорієнтаційної роботи. Більшість майбутніх абітурієнтів обіцяє обов’язково повернутися до університету 1 вересня 2015 року вже студентами першого курсу.
Популярні ресурси