2 Марта 2015 в 17:03

   Щасливі ми, що народилися й живемо на такій чудовій мальовничій землі, у нашій славній Україні. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки – тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, зачувши рідне слово... Мова – то душа народу.

23 Февраля 2015 в 16:57

Команда студентів спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» зайняла 1-е місце у 3-му конкурсі «Hackathon» на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»!

  20 – 21 лютого 2015 року у приміщенні БК «Металургів» відбувся 3-й відкритий конкурс «Hackathon», що проводиться ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». З радістю повідомляємо, що переможцями конкурсу стала команда SUA-Team, до складу якої ввійшли студенти нашого факультету! 

20 Февраля 2015 в 21:33

   12 лютого на факультеті інформаційних технологій відбулася презентація нової лабораторії EduNet компанії Phoenix Contact (ауд. 368).

19 Февраля 2015 в 17:01

18 Февраля 2015 в 18:12

14 лютого на базі кафедри інформатики, автоматики і систем управління відбулася олімпіада з інформатики для школярів. Найбільш активними учасниками олімпіади виявились учні КГ №95, КПНЛ, ЗОШ №60, ЗОШ №43, ЗОШ №35. За результатами олімпіади:

  • 1-е місце посів учень КГ № 95 Лісак Богдан Віталійович;
  • 2-е місце дісталося учню ЗОШ №60 Покровському Олексію Станіславовичу;
  • 3-е місце зайняла Винниченко Ольга Ростиславівна, учениця КГ №95.

Переможці нагороджені флеш-накопичавачами, а іншу учасники - грамотами.

15 Февраля 2015 в 19:23

  На передодні свята всіх закоханих, 13 лютого в конференц. залі КНУ відбулося романтично-ігрове шоу під назвою «Love is…». У конкурсі приймали участь всі бажаючі «парочки», які навчаються у нашому  ВУЗі або якщо один з пари є студентом КНУ( екс - КТУ ). Атмосфера у залі була переповнена любов’ю та теплотою закоханих сердець. Конкурсанти приємно провели свій час, отримали заряд позитивних емоцій та поборолися за цінні подарунки. Від факультету інформаційних технологій було представлено три пари і почесне І місце посіла пара з нашого факультету. Це були студенти групи ПН-12, Новіков Артем та Караученко Дар’я, які продемонстрували згуртованість та  щирість міцних почуттів.

6 Февраля 2015 в 15:47

  Для абітурієнтів, які бажають бути керівниками сучасного виробництва,висококваліфікованими інженерами та програмістами, науковими співробітниками у галузі надсучасних інформаційних технологій, успішними менеджерами, отримати навички педагогічної діяльності та проектування складних організаційно-технічних систем!

 Олімпіада відбудеться 14 лютого 2015 року о 9 годині в ауд. 517 головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет» (вул. 22 партз’їзду, 11).

 Переможці олімпіади отримують призи, а всі учасники - дипломи.

ВПЕРШЕ !!!  Їм буде запропоновано вступ до університету для набуття безперервної освіти та отримання кваліфікації за новою освітньою програмою БАКАЛАВР – МАГІСТР – ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

29 Января 2015 в 17:40

       Уже багато років на кафедрі іноземних мов функціонує студентський клуб міжнародної дружби «Stream» як одна з форм позааудиторної роботи. За цей час студенти молодших і старших курсів мали можливість поспілкуватися з цікавими людьми з різних куточків світу. Ці зустрічі завжди викликають надзвичайний інтерес, оскільки надають змогу не тільки ознайомитися з культурою, способом життя, особливостями технічного розвитку та промислового виробництва в різних країнах, але й поглибити знання іноземних мов, зокрема під час розмовної практики.

       У поточному навчальному році клуб продовжує активну діяльність; відбулося вже кілька засідань. На них були запрошені провідні спеціалісти, що працюють у всесвітньо відомих компаніях. Так, Філіп Нужний, випускник факультету інформаційних технологій нашого університету, засновник агентства «The Bakery», розповів про особливості роботи у світі IT, про вимоги клієнтів до програмного забезпечення, підкреслив необхідність володіння іноземними мовами для успішної кар’єри фахівця.

      Ця ж тема була провідною і під час зустрічі з Олександром Савицьким, випускником гірничого факультету КНУ. Олександр працює у відомій австралійський компанії «PIP», що надає консультативну допомогу з питань використання гірничодобувної техніки. Олександр докладно розповів членам клубу про складання резюме, підготовку до співбесіди з представниками компаній. На прохання членів клубу Олександр Савицький надавав поради щодо особливостей пошуку роботи залежно від спеціальності, а також розповідав про нюанси проживання та побуту в Австралії.

22 Января 2015 в 10:19

30 Декабря 2014 в 22:15

Вітаємо викладачів факультету інформаційних технологій з наступаючим Новим Роком! Хотілося б побажати вам успішного нового року, більш вдалого і щасливого, більш доброго і щедрого, ніж попередній! Нехай рік, що надходить, принесе вам натхнення та наснагу для звершення вагомих справ і досягнення нових успіхів як на роботі, так і вдома. Нехай у кожній вашій домівці оселиться мир і злагода, а ваші серця наповняться теплом родинного вогнища. Нехай кожен день у Новому році буде осяяний життєдайним світлом Різдвяної зірки, сповнений щирої радості, збагачений незламною вірою, щедрий на перемоги і здобутки. Щасливих і веселих вам свят і щедрої долі на многії літа!

З повагою, студентська рада факультету.
Популярні ресурси