30 Мая 2015 в 12:33

С началом сессии, студенты!
Желаем выучить билеты,
Как говорится, «назубок»!
Пускай же восемь этих строк
Помогут сессию вам сдать
Лишь на «четыре» и на «пять»,
Чтоб вы не выглядели мрачно,
Пусть будет сессия удачной!

16 Мая 2015 в 13:18
 
 

«Очікування весни – це як очікування раю»

Стівен Кінг

 

З приходом теплої весняної пори ми спостерігаємо, як навкруги оживає природа. Ми насолоджуємося теплими весняними днями, милуємося розмаїттям незрівнянних барв природи і неперевершеним ароматом цвітіння квітів. Але саме у травні у нас, студентів, дуже багато навчальної роботи перед літньою сесією й немає часу для спілкування із природою.

Щоб усе ж таки отримати естетичне задоволення від чарівної весни й помилуватися красою природи в нашому промисловому місті, дванадцятого травня дружньою компанією разом із куратором Сулимою Тетяною Сергіївною група ПН-13 вирушила на відпочинок-екскурсію до Криворізького ботанічного саду Національної Академії наук України.

9 Мая 2015 в 08:54

70-та річниця Перемоги над нацизмом у Європі!

9 Мая 2015 в 08:03

(Акція «Допоможи дитині»)

 
 

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце.

Віктор Марі Гюго

   Мішель Монтель казав: «Коли твориш добро, відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління». А тому добро треба творити якомога частіше, щоб відчувати себе по-справжньому щасливим і згодом дарувати це щастя іншим.

  І тому студенти факультету інформаційних технологій започаткували гарну традицію робити добрі справи й ділити щастя та тепло своїх сердець із дітьми-сиротами. П’ятого травня з благодійною місією студентський актив вирушив у м. Апостолове до дитячого будинку «Надія».

 

8 Мая 2015 в 22:39

   У рамках урочистих заходів Криворізького національного університету, присвячених 70-тій річниці Перемоги над фашизмом, 7 травня 2015 р. студенти І курсу факультету інформаційних технологій  (група СУА-14-1) взяли участь у традиційній Вахті Пам'яті «Вклонімося великим тим рокам...». Небайдужа до героїчного подвигу своїх дідів і прадідів студентська молодь вшанувала пам'ять 500-ста викладачів, студентів та співробітників Криворізького гірничорудного інституту, що впродовж 1941-1945 рр. воювали на фронтах найкривавішої в історії людства війни, а рівно 30 років тому (у 1985 р.) були увіковічнені у пам'ятнику, встановленому на ганку 2-го навчального корпусу (автором скульптурної композиції став відомий криворізький скульптор А.І. Ярошенко).

 

1 Мая 2015 в 11:45

   А почалось усе тоді...

1 Мая 2015 в 10:47

   Кожна людина має право самостійно розпоряджатись своєю долею, однак коли вона наркозалежна, то вже не належить сама собі – більшість наркотичних речовин стимулюють потужний викид  дофаміну – гормону щастя, лише кількох  спроб достатньо для того, щоб людський  організм отримав тавро  скореного  та зламаного. Потім, коли мозок вже не справляється з таким гормональним «бомбардуванням», настає справжній морок. Дедалі частіше у міліцейських повідомленнях саме «штучне щастя»  стає причиною  загибелі багатьох  молодих людей.

1 Мая 2015 в 10:44

29 Апреля 2015 в 00:06

   Студенти 3-го курсу прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади: «Комп'ютеризовані системи управління та автоматика» на базі Національного гірничого університету у м. Дніпропетровськ.

   За результатами особистого заліку в олімпіаді студенти посіли такі місця:

  • Чернюк Максим — 3-е місце;
  • Микитин Олексій — 5-е місце;
  • Стеценко Андрій — 13-е місце.

  Бажаємо студентам факультету інформаційних технологій і надалі займати високі місця у змаганнях!

23 Апреля 2015 в 16:26




Популярні ресурси