2 Октября 2015 в 00:07

  У період з 7 по 11 вересня у рамках проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development)» відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту (Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Криворізький національний університет) до Католицького університету Льовена [1] (м. Гент, Бельгія).

  ДВНЗ «Криворізький національний університет» у складі делегації представляли доцент кафедри менеджменту та адміністрування, к.е.н. Калініченко О.В. та доцент кафедри інформатики, автоматики і систем управління, к.т.н. Рубан С.А.

1 Октября 2015 в 10:49

29 вересня студенти відвідали незвичайну екскурсію в 26-й частині Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Співробітники частини розповіли про роботу центру, показали спецтехніку, яку вони використовують у надзвичайних ситуаціях, а також де і як проводять свій час працівники ДСНС у перерві між викликами. Студенти познайомилися з людьми, що рятують життя!

Студентам вдалося побачити, як швидко збирається рятувальна бригада у випадку надзвичайної події! Минуло лише півхвилини після тривоги, а рятувальники вже виїхали на допомогу!

23 Сентября 2015 в 23:10

Улітку, коли сесія нарешті позаду, а на термометрі +30, кожному студенту відчайдушно хочеться на море! Однак розкішний відпочинок на Мальдівах можуть дозволити собі далеко не всі. Тож ми, група ПЗАС 14-2 разом із куратором Козіковою Таїсією Павлівною, вирушили на туристичну базу. Готувалися заздалегідь: бронювали квитки та готували їжу. Хоча турбаза знаходиться неподалік від нашого рідного промислового міста Кривий Ріг, здавалося, що нас оточує справжня природа, наповнена свіжим подихом лісу й ароматами свіжоскошеної трави. Протягом усього відпочинку панувала дружня та світла атмосфера. А ще нас приємно вразила чиста та тепла вода в річці. Поки ми розважалися на спортивному майданчику, розігрався неабиякий апетит, тож їжа, приготовлена на вогнищі, здалася найсмачнішою! У нас залишились чудові спогади, тому перед початком нового навчального року ми вирішили відпочити тією ж компанією в тому ж місці. Отримавши не менш позитивні враження знову, гадаємо, такий культурно-розважальний похід стане традицією нашої групи.

23 Сентября 2015 в 22:20

День програміста – професійне свято, яке відзначається у 256-й день року. Хоча ми, студенти групи ПЗАС 14-2, ще не програмісти, цей день уже почали відзначати. Наш куратор Козікова Таїсія Павлівна привітала нас і вручила кожному диплом "СуперПрограміста" за індивідуальні відмінності. Увечері в неділю ми разом із куратором пішли на каток. Деякі були там вперше і тільки вчилися кататися. Ми отримали масу задоволення та незабутні емоції. Це було дуже веселе свято. Наша група з кожним проведеним заходом стає дружнішою.

21 Сентября 2015 в 21:51

21 Сентября 2015 в 16:46

Студентське життя – це не тільки навчання, але й подорож містами України. Так, на початку цього навчального року група ПН-14 зі своїм куратором Вікторією Василівною вирішили здійснити поїздку до міста Дніпропетровськ. Наша екскурсія розпочалася з прогулянки парком, у якому було чарівне озеро. Там ми спостерігали за білосніжними лебедями. Наступним, що ми побачили, був чудовий театр на воді. У цьому місті ми прониклися духом патріотизму і зробили фотознімок з надписом "МИ УКРАЇНЦІ!" Згодом ми поринули в дитинство та вирішили покататися на каруселі. Найбільш захоплюючим був час, проведений на набережній, де відбувалось святкування Дня міста. У цьому році Дніпропетровську виповнилось 239 років. Загалом прогулянка Дніпропетровськом нам дуже сподобалась. Поїздка видалася дивовижною! Ми радимо кожному з вас завітати до цього неймовірного міста!

15 Сентября 2015 в 17:49

Вітаємо з Днем народження наймилішого заступника декана факультету інформаційних технологій Тарасову Олену Володимирівну!!! Бажаємо їй безмежного щастя, міцного здоров’я, добробуту та невгасаючого творчого натхнення.

Науково-педагогічний та студентський колектив ФІТу

14 Июля 2015 в 16:05

  У період з 8 по 12 червня в межах проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development) відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту – до Католицького університету Льовена (м. Гент, Бельгія). Учасниками проекту є такі українські університети: Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ДВНЗ «Криворізький національний університет».

  ДВНЗ «Криворізький національний університет» у делегації представляли доцент кафедри соціології та економіки Широкова М.С. і доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Музика І.О.

14 Июля 2015 в 14:11

  У період з 18 по 22 травня у рамках проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development)» відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту (Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Криворізький національний університет) до Нового університету Бакінгемширу [1] (м. Хай Уіком, Великобританія). На жаль, представники Донецького національного технічного університету участі у візиті не взяли. Севастопольський національний технічний університет, згідно рішення Європейської Комісії, вилучений з партерів проекту.

15 Июня 2015 в 18:15

Мовний проект вивчення французької мови «Обмеження в часі»

Знання іноземних мов у сучасному світі є пільговою перепусткою до професійної справи та кар’єрного становлення. ДВНЗ «Криворізький національний університет» розсуває обрії перед своїми випускниками з метою надійнішого отримання роботи у престижних виробничих компаніях як в нашій країні так і за її межами. Студенти різних факультетів із зацікавленням відвідують заняття з англійської, французької та німецької мови. Кафедра іноземних мов урізноманітнює прийоми і методи в опануванні мовами.
Популярні ресурси