23 Ноября 2015 в 11:11

  Студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні IoT

  21 листопада 2015 року студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні Lviv IoT Hackathon, що проходив у Львові – культурній столиці України. Організатором хакатону виступила компанія Microsoft. На початку хакатону було проведено лекцію, присвячену роботі з Microsoft Azure та концепції Internet of Things. Лектор – Маргарита Остапчук («Майкрософт-Україна»).

  За результатами продуктивної роботи команда, учасником якої був студент ДВНЗ «Криворізький національний університет» Микитин Олексій, посіла почесне ІІ місце! Щиро вітаємо команду й особисто Микитина Олексія!

23 Ноября 2015 в 11:00

Семінар відбувся 20 листопада 2015 року о 10.00 в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій НУ «Львівська Політехніка»

19 Ноября 2015 в 23:39

17 листопада 2015 року в актовій залі головного корпусу Криворізького національного університету кафедра інформатики, автоматики і систем управління спільно з ДП «Сіменс Україна» провела навчально-практичний семінар на тему: «Енергоефективність застосування приводної та пускорегулювальної техніки Siemens на виробництві». Під час семінару провідні інженери ДП «Сіменс Україна» розповіли про особливості застосування частотних приводів, електромоторів, автоматичних систем управління та систем захисту приводної техніки, а також про можливості економії енергії та коштів, пов’язаних з їхнім застосуванням.

У семінарі взяли участь представники провідних промислових підприємств Кривого Рогу, а також усі зацікавлені викладачі та студенти нашого університету.

17 Ноября 2015 в 22:48

16.11.2015 року відбулися збори трудового колективу факультету інформаційних технологій

ДВНЗ "КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

Згідно з рішенням трудового колективу та нормою представництва вченій раді університету було рекомендовано обрати на посаду декана факультету інформаційних технологій к. т. н., доцента Чубарова Владислава Анатолійовича.

16 Ноября 2015 в 21:15

Вітаю вас, студенти, з нашим святом!
Бажаю всім життєвого тепла,
Щоб кожна нашесть згадувалась жартом,
Щоб вічна юність у душі цвіла!
Побільше вам завзяття й оптимізму,
Усміхненості й іскорки в очах.
Своє життя наповнюйте ви змістом,
Літайте десь на вічних двигунах!

12 Ноября 2015 в 22:22

З рахунком 21 – 0 збірна команда факультету інформаційних технологій виборола І місце у змаганнях з шахів у спартакіаді ДВНЗ «Криворізький національний університет» «ПЕРШОКУРСНИК-2015». У змаганнях брали участь Богдан Ситдиков, Олексій Покровський, Максим Круппа, Андрій Кушнир.

12 Ноября 2015 в 15:47

12 листопада пройшов практичний семінар «Волоконно-оптичні лінії зв’язку». Захід пройшов в актовій залі ДВНЗ «Криворізький національний університет». Організаторами заходу виступили факультет інформаційних технологій і ПП «Претчер» (головний інженер Мельников М. В., інженер по контролю за якістю зв’язку Костенко В. В.). На заході були присутні студенти, які навчаються за напрямом «комп’ютерна інженерія» (КСМ-12-1, КСМ-12-2). Семінар складався з двох частин. Перша частина була присвячена теоретичним аспектам розробки й організації волоконно-оптичних мереж. У другій частині учасники семінару отримали практичні навички монтування фрагменту оптоволоконної лінії зв’язку.

9 Ноября 2015 в 10:47

  6 листопада в Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль «Студентська осінь – 2015».

  Від факультету інформаційних технологій було представлено три номери:запальний і оригінальний танець під назвою «Однажды в Мексике», виступ команди КВК від першокурсників і вокально-інструментальне виконання пісні «Моё сердце» Вадимом Зимоглядом і Олексієм Микитиним.

  Щороку наш факультет демонструє дружбу, згуртованість, високий рівень підготовки й оригінальність підготовлених номерів. Хочеться відзначити першокурсників ФІТу, які під час підготовки виявили завзятість, терпіння і відповідальність. Збірна команда КВК від першокурсників підняла настрій усім глядачам своїми оригінальними, сучасними й дуже веселими номерами. Під час пісні «Моё сердце» виконавцям підспівував увесь зал.

  Висловлюємо величезну подяку в. о. декана Чубарову В. А. та заступникові декана Тарасовій О. В. за допомогу в підготовці до свята. А також безмежна вдячність голові студради факультету Караученко Дар’ї та хореографу Чабан Анастасії за неймовірну постановку та ідею танцю!

9 Ноября 2015 в 10:30

  Завдяки проведеному 30 жовтня благодійному ярмарку було зібрано 3375 гривень. 3 листопада представники різних факультетів, зокрема ФІТу (куратор волонтерів – Станімак Катерина, інформаційний сектор – Миронова Марія), разом із соціальним сектором студентської ради університету відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів і передали працівникам цього закладу необхідні речі, предмети особистої гігієни та побуту, придбані на зібрані кошти. Адміністрація закладу щиро дякувала студентам за надану благодійну допомогу, небайдужість, увагу та милосердя.

2 Ноября 2015 в 12:21

30 жовтня 2015 року в І, ІІ і VІ корпусах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся благодійний ярмарок «Промінь надії», проведення якого вже стало доброю щорічною традицією для студентів. В організації заходу брали участь дев’ять факультетів. Студенти факультету інформаційних технологій, випікаючи різні смаколики, вкладали добро своїх душ і тепло сердець у приготування до ярмарку. Кожна людина, купуючи що-небудь на ярмарку, писала своє ім’я на кленовому листочку та вішала його на дерево добра. Факультет інформаційних технологій зробив значний внесок у збір благодійних коштів на ярмарку. Завдяки зібраним коштам будуть закуплені необхідні предмети особистої гігієни та побуту для Центру реабілітації дітей-інвалідів.

 
Популярні ресурси