26 Декабря 2015 в 14:19

  19 грудня 2015 року в Палаці молоді і студентів відбувся День відкритих дверей університету.

  Професор М. І. Ступнік, в. о. ректора університету, привітав абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників вишу та розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2016 року докладно ознайомили головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому міської ради В. Я. Полякова та відповідальний секретар приймальної комісії КНУ Г. М. Віняр. Учасники заходу поспілкувалися з деканами факультетів і завідувачами кафедр університету.

  Після офіційної частини в Палаці молоді і студентів о 12 годині в аудиторії № 521 відбувся День відкритих дверей на факультеті інформаційних технологій. Учні мали змогу дізнатися більш детальну інформацію про кожну спеціальність та роботу факультету загалом. Також для абітурієнтів було проведено екскурсію лабораторіями факультету. 

23 Декабря 2015 в 14:50

23 Декабря 2015 в 13:53

Щиро вітаємо Чубарова Владислава Анатолійовича з обранням на посаду декана факультету інформаційних технологій!!!

16 Декабря 2015 в 10:05

До уваги учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків!

19 грудня 2015 року о 10 годині

ДВНЗ «КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

та Факультет інформаційних технологій

Запрошує на День відкритих дверей у Палац молоді та студентів

Ми чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

Довідки за телефонами:    74-31-30, 74-16-16

Детальне ознайомлення зі спеціальностями факультету інформаційних технологій відбудеться о 12:00 ауд. № 521

Корпус №1, вул. XXII Партзїзду,11

 

15 Декабря 2015 в 08:50

15 грудня о 10.00 в ДВНЗ КНУ (актова зала корпусу 1) відбудеться презентація міжнародних безпекових проектів: всеукраїнська інтернет-вікторина "НАТО КВЕСТ" та Центру Європейської та Євроатлантичної безпеки.

Запрошуємо усіх бажаючих!

9 Декабря 2015 в 21:22

1 декабря по инициативе Женской Еврейской Огранизации «Проект Кешер» и при поддержке факультета информационных технологий в ГВУЗ «Криворожский национальний университет» прошел тренинг для студентов 1-4 курсов. Это было второе мероприятие в рамках акции «16 дней против насилия в отношении женщин» в стенах университета.

6 Декабря 2015 в 18:21

3 грудня 2015 року представники ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» провели навчально-практичний семінар на тему: «Перетворювальна техніка та її зв’язок із ПЛК» на базі лабораторії «Елементи автоматики та робототехніки» кафедри інформатики, автоматики і систем управління.

4 Декабря 2015 в 20:49

  Усесвітній день боротьби зі СНІДом з’явився в календарі 1 грудня 1988 року. За більш ніж чверть століття Кривий Ріг став одним з міст України, де зафіксовано багато людей, хто має ВІЛ-позитивний статус. Найуразливішою до інфекції і надалі залишається молодь. Серед найефективніших засобів боротьби з епідемією ВІЛ-СНІДу світова спільнота вбачає широку профілактичну інформаційну кампанію, до якої залучається все більше волонтерів, студентських рухів та молодіжних організацій.

  Студенти КНУ також не стоять осторонь відзначення тих дат, які особливо стосуються здорового способу життя. Одна з таких акцій була проведена на факультеті інформаційних технологій доцентами кафедри ІПМП Савченко А. Л. та Сулимою Т. С. Захід, покликаний зменшити ризик інфікування ВІЛ серед молоді міста, охопив чималу кількість юнаків та дівчат.

29 Ноября 2015 в 14:09

  24 листопада на кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід до Дня пам’яті жертв голодоморів. Основною метою заходу було вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом і політичними репресіями людей у роки геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933, вчиненого тоталітарним режимом. Завданнями заходу були також виховувати патріотизм, розвивати траурний етикет, навчати дотриманню традицій вшанування померлих і загиблих. Студенти-організатори ще раз нагадали всім присутнім про роки, які забрали життя мільйонів людей. Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

28 Ноября 2015 в 22:54

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» вперше була проведена в 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям до жінок; датою завершення акції – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.

25 листопада студентами факультету інформаційних технологій було проведено акцію «16 днів проти насилля», яка відбувалася в рекреації біля актової зали. На плакаті з надписом «Ця рука ніколи не вдарить» учасники акції обводили свої долоні та писали імена. Так вони закликали не вдаватися до насилля, особливо над жінками.

На кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід з цієї ж теми. Особлива увага під час проведення заходу приділялася проблемі домашнього насилля. Завданнями заходу було переконати присутніх у неприпустимості насилля в родинах, загалом формувати нетерпиме ставлення до будь-якої форми насилля.

 

 

 
Популярні ресурси