24 Сентября 2019 в 18:09

Днями (20 і 23 вересня) викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Фасольняк Ю.Ю. і Кадол О.М. провели виховний захід «Лекція пам’яті до Дня партизанської слави». Студентство трьох факультетів (інформаційних технологій, електротехнічний, економіки та управління бізнесом) мали змогу ознайомитись зі сторінками воєнного лихоліття 1941-1945 рр., зокрема, таким явищем, як рух опору (партизанський рух, націоналістичне підпілля). Викладачі-історики розповіли про особливості життя цивільного населення в добу окупації, про воєнні операції, які сприяли Великій Перемозі над німецько-фашистськими загарбниками.

Окремо було висвітлено події руху опору на Криворіжжі. Розповідь про життя, боротьбу, трудові та ратні подвиги студентів і співробітників нашого навчального закладу тощо доповнювали ілюстрації документів, листів, архівних довідок про часи лихоліття.

Захід був спрямований на вшанування пам’яті і відбувся в дусі патріотичного виховання студентської молоді.

21 Сентября 2019 в 17:30

25 вересня в актовій залі головного корпусу о 12:00 відбудуться збори студентів та студенток факультету інформаційних технологій з питання обрання голови студентської ради факультету.
Претендентки на обіймання даної посади:
    Абрамова Анна (КІ-17)
    Кравченко Олександра (КН-17)
    Снагощенко Діана (АКІТ-17)
Кожна з претенденток представлятиме свою програму та команду.
Запрошуються старости та студентство, яке бере активну участь у житті факультету.
Чекаємо на Вас!

18 Сентября 2019 в 16:49

Уже другий рік поспіль наш факультет бере участь у фестивалі "Ніч індустріальної культури", де демонструє високотехнологічні стенди. Цьогоріч доцент кафедри КСМ Микола Іщенко знайомив відвідувачів з роботою сучасного обладнання, наданого університету компанією Phoenix Contact GmbH&Co. Його колеги з кафедр МПЗ та АКіТ привернули увагу гостей, особливо молоді,цікавими комп’ютерними розвагами, розробленими на основі наукових технологій.

15 Сентября 2019 в 12:18

13 Сентября 2019 в 18:26

Сьогодні не просто п"ятниця 13-те, сьогодні свято у великої частини нашого факультету - День програміста! Вітаємо і бажаємо натхнення для стоврення нових програм, пам"яті для усіх потрібних паролів, і вдалих вам рядків коду!

8 Сентября 2019 в 13:32

Реалізація стратегії академічної мобільності потребує все більшої обізнаності студентів у процесі інтернаціоналізації університету.

5 вересня відбулася зустріч з Євгенією Новотні, студенткою Віденського університету (Австрія). Формат зустрічі – засідання студентського клубу міжнародної дружби «Stream», який забезпечив продуктивне інформаційно-насичене невимушене спілкування.

Євгенія виступила з презентацію, у якій було продемонстровано особливості організації освітнього процесу в Австрії, починаючі з перших кроків і закінчуючи навчанням в університеті. Євгенія відзначила відмінності у вимогах до вступу в університет, а саме: необхідність отримання сертифікату з екзамену Матура (Matura), компонентами якого є 5 предметів, тривалість кожного іспиту – 5-6 годин. Цікаво було дізнатися, що вже у віці 14 років підліткам необхідно обрати свою майбутню професію та вирішити, чи продовжувати навчання, складати випускний іспит та вступати до університету, чи працевлаштовуватись. Студенти закордонних закладів вищої освіти мають змогу користуватись великим книжковим фондом безкоштовно, але Wi-Fi доступний за додаткову платню.

Засідання клубу відбувалось у навчальній аудиторії №538 за круглим столом, де комфортно розмістилися студенти для дискусії. Цікава розповідь супроводжувалась показом слайдів на Smart board.

Гостя вільно спілкується німецькою, французькою та іншими мовами.  Особливу увагу вона звернула на важливість володіння англійською мовою, яка поряд з німецькою, є мовою навчання в університеті. Зустріч мала значний мотивуючий вплив. Саме на початку навчального року дуже важливо було почути, що досягнення високих результатів потребує зусиль для того, щоб оволодіти іноземною мовою, отримати якісну освіту та переваги при майбутньому працевлаштуванні.

Кафедра іноземних мов запрошує студентів спостерігати за подіями в університетському освітньому просторі, відвідувати засідання студентського клубу «Stream» та кіноклубу, стати активними спікерами майбутніх конференцій та зустрічей.

3 Сентября 2019 в 23:38
30 серпня у Палаці молоді і студентів відбулась посвята першокурсників. Привітання від ректорату та деканів факультетів, концертна програма, нагорода вступників з найвищими рейтинговими балами – усе це створило урочистий, піднесений настрій і атмосферу згуртованості та єдності.
Старші курси вручили первачкам символічні студентський квиток, залікову книжку, ключ від університету та поділились секретами навчання. А першокурсники нашого факультету мали змогу продемонструвати свої таланти.
Радо вітаємо першокурсників і першокурсниць у родині факультету інформаційних технологій і бажаємо отримати задоволення від занурення в студентське життя!

28 Августа 2019 в 13:35
30 серпня 2019 р. в Палаці молоді і студентів (вул. Віталія Матусевича, 11а) відбудеться традиційне загальноуніверситетське свято «Посвята в студенти». Початок о 10-00.

Запрошуються вступники 2019 року та всі, хто бажає взяти участь у святковому заході.

3 Августа 2019 в 10:27

Поки більшість віддається літньому відпочинку, наші бакалаври випробовують свої сили і вступають на навчання за ступенем "магістр". Екзамени вже позаду, лишилось дочекатись рейтингових списків і відсвяткувати новий етап на шляху до омріяної професії.

31 Июля 2019 в 10:27

Сьогодні святкує свій День народження керманич нашого університету! Вітаємо шановного Миколу Івановича!
Бажаємо міцного здоров'я, надихаючих подій, невичерпної енергії, втілення найзаповітніших мрій і здійснення найсміливіших планів!

Популярні ресурси