6 Февраля 2015 в 15:47

Для абітурієнтів, які бажають бути керівниками сучасного виробництва,висококваліфікованими інженерами та програмістами, науковими співробітниками у галузі надсучасних інформаційних технологій, успішними менеджерами, отримати навички педагогічної діяльності та проектування складних організаційно-технічних систем!

Олімпіада відбудеться 14 лютого 2015 року о 9 годині в ауд. 517 головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет» (вул. 22 партз’їзду, 11).

Переможці олімпіади отримують призи, а всі учасники - дипломи.

ВПЕРШЕ !!!  Їм буде запропоновано вступ до університету для набуття безперервної освіти та отримання кваліфікації за новою освітньою програмою БАКАЛАВР – МАГІСТР – ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

29 Января 2015 в 17:40

Уже багато років на кафедрі іноземних мов функціонує студентський клуб міжнародної дружби «Stream» як одна з форм позааудиторної роботи. За цей час студенти молодших і старших курсів мали можливість поспілкуватися з цікавими людьми з різних куточків світу. Ці зустрічі завжди викликають надзвичайний інтерес, оскільки надають змогу не тільки ознайомитися з культурою, способом життя, особливостями технічного розвитку та промислового виробництва в різних країнах, але й поглибити знання іноземних мов, зокрема під час розмовної практики.

У поточному навчальному році клуб продовжує активну діяльність; відбулося вже кілька засідань. На них були запрошені провідні спеціалісти, що працюють у всесвітньо відомих компаніях. Так, Філіп Нужний, випускник факультету інформаційних технологій нашого університету, засновник агентства «The Bakery», розповів про особливості роботи у світі IT, про вимоги клієнтів до програмного забезпечення, підкреслив необхідність володіння іноземними мовами для успішної кар’єри фахівця.

Ця ж тема була провідною і під час зустрічі з Олександром Савицьким, випускником гірничого факультету КНУ. Олександр працює у відомій австралійський компанії «PIP», що надає консультативну допомогу з питань використання гірничодобувної техніки. Олександр докладно розповів членам клубу про складання резюме, підготовку до співбесіди з представниками компаній. На прохання членів клубу Олександр Савицький надавав поради щодо особливостей пошуку роботи залежно від спеціальності, а також розповідав про нюанси проживання та побуту в Австралії.

22 Января 2015 в 10:19

30 Декабря 2014 в 22:15

Вітаємо викладачів факультету інформаційних технологій з наступаючим Новим Роком! Хотілося б побажати вам успішного нового року, більш вдалого і щасливого, більш доброго і щедрого, ніж попередній! Нехай рік, що надходить, принесе вам натхнення та наснагу для звершення вагомих справ і досягнення нових успіхів як на роботі, так і вдома. Нехай у кожній вашій домівці оселиться мир і злагода, а ваші серця наповняться теплом родинного вогнища. Нехай кожен день у Новому році буде осяяний життєдайним світлом Різдвяної зірки, сповнений щирої радості, збагачений незламною вірою, щедрий на перемоги і здобутки. Щасливих і веселих вам свят і щедрої долі на многії літа!

З повагою, студентська рада факультету.

30 Декабря 2014 в 22:04

Любі наші студенти факультету інформаційних технологій! До Нового року лишилося кілька днів. Ми вітаємо вас з новорічними святами! Цей рік був багатий на події та пригоди, ми втілили в життя безліч ідей, але нехай у майбутньому році їх буде ще більше! Щороку ми доводимо, що командний дух непереможний! Нехай чудові роки навчання на нашому факультеті ведуть вас до успішного майбутнього! Нехай Новий 2015 рік дарує Вам теплі усмішки від рідних людей, справжні емоції, вірних друзів, великі амбіції, творче натхнення та креативність, незабутні пригоди. Ловіть летючі миті життя, малюйте мрії та впевнено крокуйте до них, і те бажання, яке ви загадаєте у святкову ніч, обов’язково здійсниться в наступному році!

Щасливого Нового року та Різдва Христового!!!

30 Декабря 2014 в 20:42

С приходом новогодних праздников каждый родитель старается сделать для своего ребёнка праздник. Множество подарков детки получают не только от своих родителей, но и от бабушек, дедушек, крёстных и других родственников. Но, к сожалению, есть семьи, материальное положение которых не позволяет осуществить все мечты своего любимого чада – денег нет даже на одежду или полноценное питание для ребёнка. Радует только одно, что в период новогодних и рождественских праздников волонтёры, благотворительные организации и просто неравнодушные люди не проходят мимо детских домов, интернатов и семейных домов. Как говорится, мир не без добрых людей.

25 Декабря 2014 в 13:13

Свято Св. Миколая в Україні є бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Св. Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.

З розважальною програмою у цей святковий день активісти факультету інформаційних технологій за сумісництвом з електротехнічним факультетом завітали до Криворізького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи I-II ступенів - дошкільного навчального закладу № 18» Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Студенти створили надзвичайне свято для дітей, розважали їх конкурсами та яскравою танцювальною програмою. Шквал позитивних емоцій отримали як діти, так і дорослі.

18 Декабря 2014 в 18:54

14 Декабря 2014 в 12:37

Шановні студенти! Від щирого серця бажаємо Вам вдалої здачі екзаменів, гарних оцінок, міцного сну, добрих нервів.

Бажаємо, щоб Ваша сесія не була настільки напруженою, як може здатися спочатку,

нехай фортуна ніколи не полишає Вас!

Успішної здачі сесії!

13 Декабря 2014 в 19:43

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси