20 Октября 2014 в 21:10

17 жовтня біля головного корпусу ДВНЗ «КНУ» пройшов благодійний ярмарок «Промінь надії» з метою збору матеріальних коштів для дітей хворих на церебральний параліч.
 На ярмарку була представлена домашня випічка, іграшки та прикраси ручної роботи, українська атрибутика. Факультет інформаційних технологій зробив значний внесок у збір коштів на ярмарку.
 Студентська рада звертається зі словами подяки до всіх студентів, які взяли участь в організації благодійної акції.

20 Октября 2014 в 21:09

Вітаємо команду ФІТу за зайняте І місце в спартакіаді «Першокурсник – 2014» серед факультетів загальноуніверситетського підпорядкування ДВНЗ «Криворізький національний університет» з шахів.

2 Октября 2014 в 21:10

15 Сентября 2014 в 21:09

11 Сентября 2014 в 21:09

30 Ноября -0001 в 00:00

У середу, 15 листопада 2017 року, студенти факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» відвідали екскурсію основних постачальників залізної руди в Україні.

Першою екскурсійною зупинкою був кар’єр Південний ГЗК, який по формі нагадує серце, де студенти мали змогу дізналися про специфіку роботи кар’єру.

Після чого студенти відвідали музей Південного ГЗК – часточку комбінату, де зібрано дивовижні факти, численні нагороди і фотографії, мініатюри машин та пристроїв, незвичайні моделі кар’єру та комбінату з використанням сучасних технологій.

Сподіваємося, що студентам екскурсія сподобалася, і вони виявлять бажання розширити уявлення щодо інноваційних технологічних процесів постачальників залізної руди Кривого Рогу ще неодноразово!

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси