1 Мая 2015 в 11:45

   А почалось усе тоді...

1 Мая 2015 в 10:47

   Кожна людина має право самостійно розпоряджатись своєю долею, однак коли вона наркозалежна, то вже не належить сама собі – більшість наркотичних речовин стимулюють потужний викид  дофаміну – гормону щастя, лише кількох  спроб достатньо для того, щоб людський  організм отримав тавро  скореного  та зламаного. Потім, коли мозок вже не справляється з таким гормональним «бомбардуванням», настає справжній морок. Дедалі частіше у міліцейських повідомленнях саме «штучне щастя»  стає причиною  загибелі багатьох  молодих людей.

1 Мая 2015 в 10:44

29 Апреля 2015 в 00:06

   Студенти 3-го курсу прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади: «Комп'ютеризовані системи управління та автоматика» на базі Національного гірничого університету у м. Дніпропетровськ.

   За результатами особистого заліку в олімпіаді студенти посіли такі місця:

  • Чернюк Максим — 3-е місце;
  • Микитин Олексій — 5-е місце;
  • Стеценко Андрій — 13-е місце.

  Бажаємо студентам факультету інформаційних технологій і надалі займати високі місця у змаганнях!

23 Апреля 2015 в 16:26

11 Апреля 2015 в 17:31

   З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Вашу родину, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

11 Апреля 2015 в 13:30

   Нарешті відбулося найяскравіше свято весни для студентів і співробітників нашого факультету! З нетерпінням чекаючи на студентську весну, ніхто не міг передбачити, наскільки яскравою та феєричною буде концертна програма наших творчих та оригінальних студентів. Тематикою концерту було обрано свободу людини та людської душі. Учасникам вдалося відобразити й подекуди навіть розкрити це важливе філософське питання у своїх виступах. Неперевершені танці та прекрасна, наповнена добротою і теплом жива музика заполонили весь Палац молоді й не залишили байдужим нікого з присутніх.

7 Апреля 2015 в 17:55

Нещодавно команда Криворізького національного університету взяла участь у конкурсі Xplore. До номінації «Оточуюче середовище» було представлено проект на тему: «Технологічна та енергоефективна система автоматизації міського розважального комплексу на базі технологічних рішень Phoenix Contact». Керівник проекту – доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж, кандидат технічних наук Іщенко М. О. Виконавці проекту – студенти факультету інформаційних технологій: Прімачова О. (гр. КСМ-11-1), Ільченко В. (гр. КСМ-10с), Костенко В. (гр. ЗКСМ-10-1).

5 Апреля 2015 в 19:35

  Головною творчою подiєю кожного навчального року в КНУ, до проведення якої студенти всіх факультетів готуються весь рiк, являється фестиваль «Студентська весна»

Запрошуємо всіх бажаючих на головну подію року 8 квітня о 14-30.

  ФІТ буде вдячний кожному, хто прийде підтримати виступаючих!!!

3 Апреля 2015 в 18:58

   Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації асистента кафедри КСМ Кузнєцова Дениса Івановича (науковий керівник д.т.н., професор Купін А.І.)

 
Популярні ресурси