3 Октября 2018 в 19:14

26 Сентября 2018 в 21:16

22 вересня 2018 року у стінах Криворізького національного університету відбулися  вже традиційні батьківські збори учнів Школи комп’ютерної майстерності – майбутнього інтелектуальних колективних проектів.

Учні ШКМ під керівництвом викладача Васньової Анастасії Володимирівни продемонстрували вміння організації у віртуальному просторі та презентували власні розроблені проекти.

Про специфіку підготовки ІТ-фахівців на факультеті інформаційних технологій розповів старший викладач кафедри моделювання та програмного забезпечення Козиков Антон Володимирович.

Усі присутні погодилися з тим, що нині набуває актуальності Інтелект, що зможе забезпечити успішність на світовому ІТ-ринку.

19 Сентября 2018 в 21:25

Спочатку навчального року колектив кафедри моделювання та програмного забезпечення вкотре взяв участь у всеукраїнському профорієнтаційному проекті Асоціації «IT Україна» – Join_IT, що проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Заходи, які відбувалися в рамках цього проекту, покликані закласти фундамент для розвитку нової когорти висококваліфікованих ІТ-фахівців у нашій країні шляхом залучення підростаючого покоління до сфери інформаційних технологій. Викладачі кафедри, як спікери проекту, провели цікаві зустрічі зі школярами.  Захопливою виявилася співпраця, оскільки учні цікавилися проблематикою призначення ІТ, рівнем розвитку сфери ІТ в Україні.

У процесі творчої взаємодії не залишилося байдужих: учні виявили інтерес, намагаючись з’ясувати, із чого треба розпочинати, щоб стати справжнім фахівцем у галузі інформаційних технологій.

17 Сентября 2018 в 20:05

Навчатися ніколи не пізно. Цей сталий вислів підтверджують криворізькі студенти віком від шістдесяти років. Університет третього покоління – проект, ініційований народним депутатом Костянтином Павловим, запровадили рік тому. 

Стартує навчальний процес для літніх студентів цьогоріч 18 вересня у восьми територіальних центрах міста. У кожному районі водночас працюватиме по дві групи (заняття триватимуть щовівторка та щочетверга)

У проекті бере участь кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки, студенти-волонтери четвертого курсу спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», які вчитимуть студентів університету «третього віку» комп'ютерній грамотності.

15 Сентября 2018 в 00:09

9 Сентября 2018 в 22:42

Увазі учасників фестивалю були запропоновані такі найцікавіші програмні проекти, реалізовані на кафедрі у 2017-18 навчальному році:

– система відновлення пошкоджених зображень;
– інтерактивне створення 3D моделей за допомогою технології доповненої реальності;
– автоматизація виробничих процесів (на прикладі інфрачервоної паяльної станції);
– 3D-моделювання промислового обладнання та безліч інших проектів галузі автоматизації, штучного інтелекту, корпоративних баз даних, інтернету речей.

Відвідувачам було представлено фрагмент навчального стенду доповненої реальності. За допомогою власного смартфону або іншого мобільного пристрою кожен мав можливість особисто переконатися в наочності та привабливості використання цієї технології у навчанні. А діти із задоволенням розмальовували яскравих метеликів, що згодом «оживали» в їх телефонах за допомогою браузера доповненої реальності Blippar.

Також молодим відвідувачам фестивалю було запропоновано цікавий майстер-клас із програмування. В інтерактивному режимі діти натхненно створювали невеличкі програми з керування улюбленими ігровими персонажами та розв’язували логічні головоломки. Сподіваємось, що такі інтелектуальні ігри сприятимуть всебічному розвитку, сприятимуть визначенню з майбутньою професійною діяльністю.

Хочеться відзначити активність гостей та учасників заходу, загальний теплий та позитивний настрій, що панував на фестивалі та сприяв створенню святкової атмосфери.

9 Сентября 2018 в 22:35

5 вересня 2018 року на базі кафедри моделювання та програмного забезпечення відбувся запуск чергової групи в рамках всеукраїнського безкоштовного проекту з вивчення основ програмування – Technology Nation від партнера БО «BrainBasket Foundation». Навчальна програма ґрунтується на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford). Заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн + оффлайн) під супроводом досвідченого ментора. 

9 Сентября 2018 в 22:23

Другий рік поспіль (цьогоріч 1 вересня) Криворізький національний університет  ініціює свято здорового способу життя – «KNU Bike Picnic».

Як зазвичай, активними учасниками конкурсної програми та велопробігу були студенти та професорсько-викладацький склад факультету інформаційних технологій, які у складі вело колони  в супроводі автомобілів Національної поліції рушили до фінішу – гірничого корпусу Криворізького національного університету (вул. О. Пушкіна).

Присутні й учасники велопробігу залишилися приємно вражені неперевершеними вміннями наших колег і студентів та виявленою зацікавленістю цим видом спорту.

9 Сентября 2018 в 21:40

Вітаємо із початком навчального року в одному із провідних навчальних закладів України – Криворізькому національному університеті. Зичимо Вам міцного здоров’я, наполегливості в досягненні своїх цілей, витримки на цьому нелегкому, але такому цікавому шляху до здобуття вищої освіти. Нехай студентське життя принесе Вам багато яскравих моментів, нових зустрічей, незабутніх вражень і буде цікавим, насиченим, успішним.

Із повагою, Ваш куратор Ірина Вікторівна та викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки.

 

9 Сентября 2018 в 20:56

31 серпня 2018 року – справжнє свято, оскільки вчорашні абітурієнти, долаючи складний шлях до здійснення заповітної мрії, – стали студентами одного із найкращих закладів України – Криворізького національного університету.

По завершенню загальноуніверситетських урочистостей першокурсники факультету інформаційних технологій мали прекрасну нагоду познайомитися із керівництвом, професорсько-викладацьким складом факультету та кураторами груп.

В урочистій затишній атмосфері декан ФІТ доцент Чубаров Владислав Анатолійович привітав вступників із початком навчального року й ознайомив першокурсників з особливостями та специфікою навчального процесу в університеті загалом та на факультеті зокрема.

Не є новиною, що сучасний першокурсник за місяць навчання в університеті встигає опанувати таку знаннєву базу, яку, до речі, учні Сократа не мали змоги осягнути за роки.

Успіхів Вам, дорогі першокурсники, на подекуди тернистому, але надцікавому шляху досягнення перспективної мети – формування і професійного становлення Вас як майбутніх фахівців в обраній галузі  знань – «Інформаційні технології»; «Автоматизація та приладобудування»; «Освіта»!
Популярні ресурси