9 Октября 2017 в 14:31

Анонсуємо новий сервіс для студентів ДВНЗ «Криворізького національного університету», який допоможе дізнатися розклад занять на будь-який день. Зручний та швидкий додаток, який складається з Telegram Bot і Android App вже можна завантажити на Googl Play «КНУ Розклад» за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.knu.krasn.knuscheduler#details-reviews

Авторами проекту є студенти факультету інформаційних технологій: Антон Хроленко,Данило Двигун, Богдан Мігілєв та В'ячеслав Краснов.

Проект поки що знаходиться у розробці, тому розклад занять доступний лише для студентів факультету інформаційних технологій.

Вже незабаром:

• розклад для решти факультетів університету;
  • застосування iOS;
  • розширення функціоналу мобільних реалізацій;
  • покращення Telegram Bot.

Деталі: http://geekowl.com.ua/knu-schedule-project/

1 Октября 2017 в 01:04

Шановні педагоги, вітаємо Вас з професійним святом, Ваша професія - це зразок чесноти, людинолюбства і мудрості. Ваш щоденний шлях - це шлях до сердець підростаючого покоління, шлях до вершин знань. Будьте здорові, успішні, благополучні, творчо активні. Нехай вдячність Ваших студентів стане для Вас гідною нагородою.

29 Сентября 2017 в 15:31

До 95 річниці заснування університету та дня працівників освіти

IT HIKE

СКЕЛІ МОДРУ

Факультет інформаційних технологій за підтримки кафедри геології і прикладної мінералогії запрошує викладачів та студентів на захоплючую подорож берегами р. Інгулец та скелями МОДРу

HIKE IS FUN

Збір учасників 1 жовтня об 11.00 зуп. «площа Визволення» біля ДП «Кривбаспроект»

27 Сентября 2017 в 21:09

15-16 вересеня відбувся другий(регіональний) етап міжнародной студентськой олімпіади з програмування у місті Кропивницькому. В олімпіаді брали участь студенти нашого факультету, а саме: Федоренко Олександр(СУА-15), Карнаух Сергій (СУА-15), Анісімов Владислав(ПЗАС-15). У цьому змаганні наші хлопці посіли четверте місце та отримали сертифікат учасника. Якщо у вас є бажання брати участь у різних олімпіадах,конурсах не треба соромитися треба діяти!

25 Сентября 2017 в 17:03

У лютому 2017 р. студенти Факультету інформаційних технологій Фортуна Євгенія Олегівна та Шатровий Богдан Вікторович були участниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтеренет-конференції "Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці", яка була проведена у Віницькому національному аграрному університеті.

Цієй осені, кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрантів і молодих дослідників «Молодий науковець ХХІ століття», що відбудеться 16 листопада 2017 року.

Програма конференції охоплює широке коло питань, які пов’язані з проблемами різних галузей науки за такими напрямами:
- гуманізація та гуманітаризація освіти як чинник творчого розвитку майбутнього фахівця;
- психолого-педагогічні проблеми організації навчально-виховного процесу у ВНЗ;
- проблеми підготовки гірничих інженерів;
- мовна особистість майбутнього фахівця;
- історія України та проблеми сучасного державотворення;
- інновації в техніці й економіці.

Файл із програмою (Скачати)

15 Сентября 2017 в 08:24

Дорогая, и уважаемая Елена Владимировна! Поздравляем вас с днем рождения! От всей души желаем здоровья и красоты, любви и обожания, успехов и уважения и большого счастья! Желаем успехов в нелегком труде, почета и уважения, больших и маленьких радостей, насыщенных будней и полноценного отдыха в выходные дни! Пусть у вас будет все, чего вы желаете, сбываются мечты, появляются приятные сюрпризы! Пусть не вянет красота и не угасает задорный огонь ваших прекрасных глаз.

С уважением, дружный коллектив Факультета информационный технологий.

14 Сентября 2017 в 16:35
13 Сентября 2017 в 15:45

С праздником всех программистов. Пусть ваши программы всегда компилируются удачно, а в кодах, с которыми вы работаете, не забывают проставлять комментарии. Удачи вам, жизненных, профессиональных и творческих (потому что программирование — тоже творчество) успехов!

1 Сентября 2017 в 18:22

З повагою, декан ФІТ                     Чубаров В. А.

19 Июля 2017 в 13:02

Спеціальності: