30 Ноября -0001 в 00:00

У середу, 15 листопада 2017 року, студенти факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» відвідали екскурсію основних постачальників залізної руди в Україні.

Першою екскурсійною зупинкою був кар’єр Південний ГЗК, який по формі нагадує серце, де студенти мали змогу дізналися про специфіку роботи кар’єру.

Після чого студенти відвідали музей Південного ГЗК – часточку комбінату, де зібрано дивовижні факти, численні нагороди і фотографії, мініатюри машин та пристроїв, незвичайні моделі кар’єру та комбінату з використанням сучасних технологій.

Сподіваємося, що студентам екскурсія сподобалася, і вони виявлять бажання розширити уявлення щодо інноваційних технологічних процесів постачальників залізної руди Кривого Рогу ще неодноразово!

Візміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси