21 Сентября 2015 в 21:51

21 Сентября 2015 в 16:46

Студентське життя – це не тільки навчання, але й подорож містами України. Так, на початку цього навчального року група ПН-14 зі своїм куратором Вікторією Василівною вирішили здійснити поїздку до міста Дніпропетровськ. Наша екскурсія розпочалася з прогулянки парком, у якому було чарівне озеро. Там ми спостерігали за білосніжними лебедями. Наступним, що ми побачили, був чудовий театр на воді. У цьому місті ми прониклися духом патріотизму і зробили фотознімок з надписом "МИ УКРАЇНЦІ!" Згодом ми поринули в дитинство та вирішили покататися на каруселі. Найбільш захоплюючим був час, проведений на набережній, де відбувалось святкування Дня міста. У цьому році Дніпропетровську виповнилось 239 років. Загалом прогулянка Дніпропетровськом нам дуже сподобалась. Поїздка видалася дивовижною! Ми радимо кожному з вас завітати до цього неймовірного міста!

15 Сентября 2015 в 17:49

Вітаємо з Днем народження наймилішого заступника декана факультету інформаційних технологій Тарасову Олену Володимирівну!!! Бажаємо їй безмежного щастя, міцного здоров’я, добробуту та невгасаючого творчого натхнення.

Науково-педагогічний та студентський колектив ФІТу

14 Июля 2015 в 16:05

У період з 8 по 12 червня в межах проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development) відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту – до Католицького університету Льовена (м. Гент, Бельгія). Учасниками проекту є такі українські університети: Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ДВНЗ «Криворізький національний університет».

ДВНЗ «Криворізький національний університет» у делегації представляли доцент кафедри соціології та економіки Широкова М.С. і доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Музика І.О.

14 Июля 2015 в 14:11

У період з 18 по 22 травня у рамках проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development)» відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту (Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Криворізький національний університет) до Нового університету Бакінгемширу [1] (м. Хай Уіком, Великобританія). На жаль, представники Донецького національного технічного університету участі у візиті не взяли. Севастопольський національний технічний університет, згідно рішення Європейської Комісії, вилучений з партерів проекту.

15 Июня 2015 в 18:15

Мовний проект вивчення французької мови «Обмеження в часі»

Знання іноземних мов у сучасному світі є пільговою перепусткою до професійної справи та кар’єрного становлення. ДВНЗ «Криворізький національний університет» розсуває обрії перед своїми випускниками з метою надійнішого отримання роботи у престижних виробничих компаніях як в нашій країні так і за її межами. Студенти різних факультетів із зацікавленням відвідують заняття з англійської, французької та німецької мови. Кафедра іноземних мов урізноманітнює прийоми і методи в опануванні мовами.

30 Мая 2015 в 12:33

С началом сессии, студенты!
Желаем выучить билеты,
Как говорится, «назубок»!
Пускай же восемь этих строк
Помогут сессию вам сдать
Лишь на «четыре» и на «пять»,
Чтоб вы не выглядели мрачно,
Пусть будет сессия удачной!

16 Мая 2015 в 13:18

«Очікування весни – це як очікування раю»

Стівен Кінг

З приходом теплої весняної пори ми спостерігаємо, як навкруги оживає природа. Ми насолоджуємося теплими весняними днями, милуємося розмаїттям незрівнянних барв природи і неперевершеним ароматом цвітіння квітів. Але саме у травні у нас, студентів, дуже багато навчальної роботи перед літньою сесією й немає часу для спілкування із природою.

Щоб усе ж таки отримати естетичне задоволення від чарівної весни й помилуватися красою природи в нашому промисловому місті, дванадцятого травня дружньою компанією разом із куратором Сулимою Тетяною Сергіївною група ПН-13 вирушила на відпочинок-екскурсію до Криворізького ботанічного саду Національної Академії наук України.

9 Мая 2015 в 08:54

70-та річниця Перемоги над нацизмом у Європі!

9 Мая 2015 в 08:03

(Акція «Допоможи дитині»)

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце.

Віктор Марі Гюго

Мішель Монтель казав: «Коли твориш добро, відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління». А тому добро треба творити якомога частіше, щоб відчувати себе по-справжньому щасливим і згодом дарувати це щастя іншим.

І тому студенти факультету інформаційних технологій започаткували гарну традицію робити добрі справи й ділити щастя та тепло своїх сердець із дітьми-сиротами. П’ятого травня з благодійною місією студентський актив вирушив у м. Апостолове до дитячого будинку «Надія».

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси