9 Ноября 2015 в 10:47

6 листопада в Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль «Студентська осінь – 2015».

Від факультету інформаційних технологій було представлено три номери:запальний і оригінальний танець під назвою «Однажды в Мексике», виступ команди КВК від першокурсників і вокально-інструментальне виконання пісні «Моё сердце» Вадимом Зимоглядом і Олексієм Микитиним.

Щороку наш факультет демонструє дружбу, згуртованість, високий рівень підготовки й оригінальність підготовлених номерів. Хочеться відзначити першокурсників ФІТу, які під час підготовки виявили завзятість, терпіння і відповідальність. Збірна команда КВК від першокурсників підняла настрій усім глядачам своїми оригінальними, сучасними й дуже веселими номерами. Під час пісні «Моё сердце» виконавцям підспівував увесь зал.

Висловлюємо величезну подяку в. о. декана Чубарову В. А. та заступникові декана Тарасовій О. В. за допомогу в підготовці до свята. А також безмежна вдячність голові студради факультету Караученко Дар’ї та хореографу Чабан Анастасії за неймовірну постановку та ідею танцю!

9 Ноября 2015 в 10:30

Завдяки проведеному 30 жовтня благодійному ярмарку було зібрано 3375 гривень. 3 листопада представники різних факультетів, зокрема ФІТу (куратор волонтерів – Станімак Катерина, інформаційний сектор – Миронова Марія), разом із соціальним сектором студентської ради університету відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів і передали працівникам цього закладу необхідні речі, предмети особистої гігієни та побуту, придбані на зібрані кошти. Адміністрація закладу щиро дякувала студентам за надану благодійну допомогу, небайдужість, увагу та милосердя.

2 Ноября 2015 в 12:21

30 жовтня 2015 року в І, ІІ і VІ корпусах ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся благодійний ярмарок «Промінь надії», проведення якого вже стало доброю щорічною традицією для студентів. В організації заходу брали участь дев’ять факультетів. Студенти факультету інформаційних технологій, випікаючи різні смаколики, вкладали добро своїх душ і тепло сердець у приготування до ярмарку. Кожна людина, купуючи що-небудь на ярмарку, писала своє ім’я на кленовому листочку та вішала його на дерево добра. Факультет інформаційних технологій зробив значний внесок у збір благодійних коштів на ярмарку. Завдяки зібраним коштам будуть закуплені необхідні предмети особистої гігієни та побуту для Центру реабілітації дітей-інвалідів.

29 Октября 2015 в 20:44

Щиро вітаємо збірну команду факультету інформаційних технологій за зайняте ІІ місце у змаганнях з настільного тенісу серед збірних команд факультетів ДВНЗ «Криворізький національний університет»!!!

26 Октября 2015 в 13:59

Программой развития ООН представлен портал, позволяющий украинской молодежи пройти бесплатный профориентационный тест.

Проект «Моя Карьера» реализуется Программой развития ООН в Украине в партнерстве с Министерством образования и науки и Министерством молодежи и спорта. Тест рассчитан на старшеклассников, выпускников школ, средних специальных учебных заведений и абитуриентов в возрасте от 14 до 25 лет. Тестирование состоит из 5 частей и занимает 2-2,5 часа. Тест можно пройти на портале MyCareer.org.ua.

25 Октября 2015 в 23:38

До університету з проханням про допомогу звернулася голова Спілки солдатських матерів. Наші бійці, які знаходяться в зоні АТО, потребують теплих речей. Велике прохання, у кого є можливість віддати теплі речі в хорошому стані, звертайтеся за детальною інформацією до голови студради факультету Караученко Дар’ї за номером 096 31 45 969. Будемо дуже вам вдячні!

25 Октября 2015 в 23:28

30 жовтня в головному корпусі «Криворізького національного університету» відбудеться щорічний благодійний ярмарок «Промінь надії». Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися смаколиками домашнього виробництва та надати благодійну допомогу дитячому будинку.

21 Октября 2015 в 22:33

11 Октября 2015 в 22:13

14 жовтня 2015 В Україні буде вихідним днем у зв'язку зі святкуванням Дня захисника України.
Відповідна норма міститься в законі «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня - День захисника України)».
День захисника України є новим святом для нашої країни, який відзначається тільки з 2014 р.

11 Октября 2015 в 21:24

Несерьёзно о серьёзном. Или как я стреляла в одногруппников. Жизнь студента полна приключений и забавных моментов. Особенное счастье – учиться с людьми, которые за время обучения стали друзьями. В этом году у нашей группы стало на одно приключение больше: мы побывали на пейнтболе. Сказать, что эта игра увлекла всех – это не сказать ничего. Всё поле "битвы" было буквально пропитано атмосферой военных действий. База, заброшенное здание, укрытия, "ранения" в виде краски на камуфляже – здесь даже девушка почувствует себя бравым солдатом. Отличное времяпровождение – пейнтбол. Но самое главное в этой игре – помнить, что поле боя остаётся в пейнтбольном парке, но никак не в реальной жизни.

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси