4 Декабря 2015 в 20:49

  Усесвітній день боротьби зі СНІДом з’явився в календарі 1 грудня 1988 року. За більш ніж чверть століття Кривий Ріг став одним з міст України, де зафіксовано багато людей, хто має ВІЛ-позитивний статус. Найуразливішою до інфекції і надалі залишається молодь. Серед найефективніших засобів боротьби з епідемією ВІЛ-СНІДу світова спільнота вбачає широку профілактичну інформаційну кампанію, до якої залучається все більше волонтерів, студентських рухів та молодіжних організацій.

  Студенти КНУ також не стоять осторонь відзначення тих дат, які особливо стосуються здорового способу життя. Одна з таких акцій була проведена на факультеті інформаційних технологій доцентами кафедри ІПМП Савченко А. Л. та Сулимою Т. С. Захід, покликаний зменшити ризик інфікування ВІЛ серед молоді міста, охопив чималу кількість юнаків та дівчат.

29 Ноября 2015 в 14:09

  24 листопада на кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід до Дня пам’яті жертв голодоморів. Основною метою заходу було вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом і політичними репресіями людей у роки геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933, вчиненого тоталітарним режимом. Завданнями заходу були також виховувати патріотизм, розвивати траурний етикет, навчати дотриманню традицій вшанування померлих і загиблих. Студенти-організатори ще раз нагадали всім присутнім про роки, які забрали життя мільйонів людей. Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

28 Ноября 2015 в 22:54

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» вперше була проведена в 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям до жінок; датою завершення акції – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.

25 листопада студентами факультету інформаційних технологій було проведено акцію «16 днів проти насилля», яка відбувалася в рекреації біля актової зали. На плакаті з надписом «Ця рука ніколи не вдарить» учасники акції обводили свої долоні та писали імена. Так вони закликали не вдаватися до насилля, особливо над жінками.

На кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід з цієї ж теми. Особлива увага під час проведення заходу приділялася проблемі домашнього насилля. Завданнями заходу було переконати присутніх у неприпустимості насилля в родинах, загалом формувати нетерпиме ставлення до будь-якої форми насилля.

 

 

 

23 Ноября 2015 в 11:11

  Студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні IoT

  21 листопада 2015 року студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні Lviv IoT Hackathon, що проходив у Львові – культурній столиці України. Організатором хакатону виступила компанія Microsoft. На початку хакатону було проведено лекцію, присвячену роботі з Microsoft Azure та концепції Internet of Things. Лектор – Маргарита Остапчук («Майкрософт-Україна»).

  За результатами продуктивної роботи команда, учасником якої був студент ДВНЗ «Криворізький національний університет» Микитин Олексій, посіла почесне ІІ місце! Щиро вітаємо команду й особисто Микитина Олексія!

23 Ноября 2015 в 11:00

Семінар відбувся 20 листопада 2015 року о 10.00 в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій НУ «Львівська Політехніка»

19 Ноября 2015 в 23:39

17 листопада 2015 року в актовій залі головного корпусу Криворізького національного університету кафедра інформатики, автоматики і систем управління спільно з ДП «Сіменс Україна» провела навчально-практичний семінар на тему: «Енергоефективність застосування приводної та пускорегулювальної техніки Siemens на виробництві». Під час семінару провідні інженери ДП «Сіменс Україна» розповіли про особливості застосування частотних приводів, електромоторів, автоматичних систем управління та систем захисту приводної техніки, а також про можливості економії енергії та коштів, пов’язаних з їхнім застосуванням.

У семінарі взяли участь представники провідних промислових підприємств Кривого Рогу, а також усі зацікавлені викладачі та студенти нашого університету.

17 Ноября 2015 в 22:48

16.11.2015 року відбулися збори трудового колективу факультету інформаційних технологій

ДВНЗ "КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

Згідно з рішенням трудового колективу та нормою представництва вченій раді університету було рекомендовано обрати на посаду декана факультету інформаційних технологій к. т. н., доцента Чубарова Владислава Анатолійовича.

16 Ноября 2015 в 21:15

Вітаю вас, студенти, з нашим святом!
Бажаю всім життєвого тепла,
Щоб кожна нашесть згадувалась жартом,
Щоб вічна юність у душі цвіла!
Побільше вам завзяття й оптимізму,
Усміхненості й іскорки в очах.
Своє життя наповнюйте ви змістом,
Літайте десь на вічних двигунах!

12 Ноября 2015 в 22:22

З рахунком 21 – 0 збірна команда факультету інформаційних технологій виборола І місце у змаганнях з шахів у спартакіаді ДВНЗ «Криворізький національний університет» «ПЕРШОКУРСНИК-2015». У змаганнях брали участь Богдан Ситдиков, Олексій Покровський, Максим Круппа, Андрій Кушнир.

12 Ноября 2015 в 15:47

12 листопада пройшов практичний семінар «Волоконно-оптичні лінії зв’язку». Захід пройшов в актовій залі ДВНЗ «Криворізький національний університет». Організаторами заходу виступили факультет інформаційних технологій і ПП «Претчер» (головний інженер Мельников М. В., інженер по контролю за якістю зв’язку Костенко В. В.). На заході були присутні студенти, які навчаються за напрямом «комп’ютерна інженерія» (КСМ-12-1, КСМ-12-2). Семінар складався з двох частин. Перша частина була присвячена теоретичним аспектам розробки й організації волоконно-оптичних мереж. У другій частині учасники семінару отримали практичні навички монтування фрагменту оптоволоконної лінії зв’язку.


Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!Спеціальності:


Популярні ресурси