21 Октября 2015 в 22:33

Программой развития ООН представлен портал, позволяющий украинской молодежи пройти бесплатный профориентационный тест.

11 Октября 2015 в 22:13

14 жовтня 2015 В Україні буде вихідним днем у зв'язку зі святкуванням Дня захисника України.
Відповідна норма міститься в законі «Про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України (щодо встановлення святкового дня - День захисника України)».
День захисника України є новим святом для нашої країни, який відзначається тільки з 2014 р.

11 Октября 2015 в 21:24

Несерьёзно о серьёзном. Или как я стреляла в одногруппников. Жизнь студента полна приключений и забавных моментов. Особенное счастье – учиться с людьми, которые за время обучения стали друзьями. В этом году у нашей группы стало на одно приключение больше: мы побывали на пейнтболе. Сказать, что эта игра увлекла всех – это не сказать ничего. Всё поле "битвы" было буквально пропитано атмосферой военных действий. База, заброшенное здание, укрытия, "ранения" в виде краски на камуфляже – здесь даже девушка почувствует себя бравым солдатом. Отличное времяпровождение – пейнтбол. Но самое главное в этой игре – помнить, что поле боя остаётся в пейнтбольном парке, но никак не в реальной жизни.

2 Октября 2015 в 22:39

У період з 12 до 19 вересня 2015 р. у межах проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development) відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту (Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ДВНЗ «Криворізький національний університет») – до Королівського технологічного інститут (м. Стокгольм, Швеція).

ДВНЗ «Криворізький національний університет» у складі делегації представляли в. о. декана факультету інформаційних технологій, доцент Чубаров В. А. і доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Музика І. О.

2 Октября 2015 в 22:39

2 Октября 2015 в 17:03

2 Октября 2015 в 00:07

У період з 7 по 11 вересня у рамках проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development)» відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту (Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Криворізький національний університет) до Католицького університету Льовена [1] (м. Гент, Бельгія).

ДВНЗ «Криворізький національний університет» у складі делегації представляли доцент кафедри менеджменту та адміністрування, к.е.н. Калініченко О.В. та доцент кафедри інформатики, автоматики і систем управління, к.т.н. Рубан С.А.

1 Октября 2015 в 10:49

29 вересня студенти відвідали незвичайну екскурсію в 26-й частині Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Співробітники частини розповіли про роботу центру, показали спецтехніку, яку вони використовують у надзвичайних ситуаціях, а також де і як проводять свій час працівники ДСНС у перерві між викликами. Студенти познайомилися з людьми, що рятують життя!

Студентам вдалося побачити, як швидко збирається рятувальна бригада у випадку надзвичайної події! Минуло лише півхвилини після тривоги, а рятувальники вже виїхали на допомогу!

23 Сентября 2015 в 23:10

Улітку, коли сесія нарешті позаду, а на термометрі +30, кожному студенту відчайдушно хочеться на море! Однак розкішний відпочинок на Мальдівах можуть дозволити собі далеко не всі. Тож ми, група ПЗАС 14-2 разом із куратором Козіковою Таїсією Павлівною, вирушили на туристичну базу. Готувалися заздалегідь: бронювали квитки та готували їжу. Хоча турбаза знаходиться неподалік від нашого рідного промислового міста Кривий Ріг, здавалося, що нас оточує справжня природа, наповнена свіжим подихом лісу й ароматами свіжоскошеної трави. Протягом усього відпочинку панувала дружня та світла атмосфера. А ще нас приємно вразила чиста та тепла вода в річці. Поки ми розважалися на спортивному майданчику, розігрався неабиякий апетит, тож їжа, приготовлена на вогнищі, здалася найсмачнішою! У нас залишились чудові спогади, тому перед початком нового навчального року ми вирішили відпочити тією ж компанією в тому ж місці. Отримавши не менш позитивні враження знову, гадаємо, такий культурно-розважальний похід стане традицією нашої групи.

23 Сентября 2015 в 22:20

День програміста – професійне свято, яке відзначається у 256-й день року. Хоча ми, студенти групи ПЗАС 14-2, ще не програмісти, цей день уже почали відзначати. Наш куратор Козікова Таїсія Павлівна привітала нас і вручила кожному диплом "СуперПрограміста" за індивідуальні відмінності. Увечері в неділю ми разом із куратором пішли на каток. Деякі були там вперше і тільки вчилися кататися. Ми отримали масу задоволення та незабутні емоції. Це було дуже веселе свято. Наша група з кожним проведеним заходом стає дружнішою.

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси