16 Ноября 2014 в 21:10

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Усім відомо, що людина не так швидко втомлюється, коли захоплена улюбленою справою. Проте не всі знають, як обрати спеціальність, щоб навчатися з інтересом, а згодом із задоволенням працювати на престижному підприємстві. Така проблема турбує сьогодні кожного старшокласника.
    Щоб зорієнтувати випускників криворізьких загальноосвітніх шкіл, викладачі факультету інформаційних технологій пропонують цикл профорієнтаційних екскурсій, під час яких відбувається знайомство майбутніх абітурієнтів з історією створення університету, його структурою, спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, а також із особливостями вступної кампанії 2015 року. Окрім того, демонструються лекційні аудиторії, бібліотека, конференц-зал, лабораторії університету, спортивний зал, їдальня тощо.
    Школярі, що познайомилися з факультетом інформаційних технологій на екскурсіях, висловлюють глибоку подяку організаторам за цікаву форму профорієнтаційної роботи. Більшість майбутніх абітурієнтів обіцяє обов’язково повернутися до університету 1 вересня 2015 року вже студентами першого курсу.

10 Ноября 2014 в 21:06

7 листопада в Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль «Студентська осінь».
Від факультету інформаційних технологій було представлено три номери: «ФІТ танцює рок-н-рол», «Щасливі разом» і «КВК від ФІТу».
Студенти старших курсів продемонстрували танець у сучасному стилі, показавши в ньому дружбу і згуртованість, що бринять і в назві номера – «Щасливі разом».
Не можна не відзначити виступ першокурсників, їх старання не були даремними, і запальний рок-н-рол сподобався всім присутнім у залі.
А збірна команда КВК нашого факультету підняла настрій усім глядачам своїми оригінальними, сучасними й дуже веселими номерами.
Висловлюємо величезну подяку деканові та його заступникам, Студентський раді факультету за допомогу в підготовці до свята.

8 Ноября 2014 в 23:20

Вітаємо учасників загальноуніверситетської олімпіади з настільного тенісу за зайняте І місце!
     Дякуємо за перемогу!

3 Ноября 2014 в 19:01

27 Октября 2014 в 12:10

23 жовтня 2014 року в Криворізькому національному університеті відбувся інформаційний день програми Еразмус+.

Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

20 Октября 2014 в 21:10

17 жовтня біля головного корпусу ДВНЗ «КНУ» пройшов благодійний ярмарок «Промінь надії» з метою збору матеріальних коштів для дітей хворих на церебральний параліч.
 На ярмарку була представлена домашня випічка, іграшки та прикраси ручної роботи, українська атрибутика. Факультет інформаційних технологій зробив значний внесок у збір коштів на ярмарку.
 Студентська рада звертається зі словами подяки до всіх студентів, які взяли участь в організації благодійної акції.

20 Октября 2014 в 21:09

Вітаємо команду ФІТу за зайняте І місце в спартакіаді «Першокурсник – 2014» серед факультетів загальноуніверситетського підпорядкування ДВНЗ «Криворізький національний університет» з шахів.

2 Октября 2014 в 21:10

15 Сентября 2014 в 21:09

11 Сентября 2014 в 21:09

Візміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси