14 Июля 2015 в 14:11

У період з 18 по 22 травня у рамках проекту TEMPUS 543966: «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку (Higher engineering training for environmentally sustainable industrial development)» відбувся черговий навчальний візит представників українських університетів – учасників проекту (Національна металургійна академія України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Криворізький національний університет) до Нового університету Бакінгемширу [1] (м. Хай Уіком, Великобританія). На жаль, представники Донецького національного технічного університету участі у візиті не взяли. Севастопольський національний технічний університет, згідно рішення Європейської Комісії, вилучений з партерів проекту.

15 Июня 2015 в 18:15

Мовний проект вивчення французької мови «Обмеження в часі»

Знання іноземних мов у сучасному світі є пільговою перепусткою до професійної справи та кар’єрного становлення. ДВНЗ «Криворізький національний університет» розсуває обрії перед своїми випускниками з метою надійнішого отримання роботи у престижних виробничих компаніях як в нашій країні так і за її межами. Студенти різних факультетів із зацікавленням відвідують заняття з англійської, французької та німецької мови. Кафедра іноземних мов урізноманітнює прийоми і методи в опануванні мовами.

30 Мая 2015 в 12:33

С началом сессии, студенты!
Желаем выучить билеты,
Как говорится, «назубок»!
Пускай же восемь этих строк
Помогут сессию вам сдать
Лишь на «четыре» и на «пять»,
Чтоб вы не выглядели мрачно,
Пусть будет сессия удачной!

16 Мая 2015 в 13:18

«Очікування весни – це як очікування раю»

Стівен Кінг

З приходом теплої весняної пори ми спостерігаємо, як навкруги оживає природа. Ми насолоджуємося теплими весняними днями, милуємося розмаїттям незрівнянних барв природи і неперевершеним ароматом цвітіння квітів. Але саме у травні у нас, студентів, дуже багато навчальної роботи перед літньою сесією й немає часу для спілкування із природою.

Щоб усе ж таки отримати естетичне задоволення від чарівної весни й помилуватися красою природи в нашому промисловому місті, дванадцятого травня дружньою компанією разом із куратором Сулимою Тетяною Сергіївною група ПН-13 вирушила на відпочинок-екскурсію до Криворізького ботанічного саду Національної Академії наук України.

9 Мая 2015 в 08:54

70-та річниця Перемоги над нацизмом у Європі!

9 Мая 2015 в 08:03

(Акція «Допоможи дитині»)

У внутрішньому світі людини доброта – це сонце.

Віктор Марі Гюго

Мішель Монтель казав: «Коли твориш добро, відчуваєш якесь радісне задоволення та природну гордість, яка є супутницею чистого сумління». А тому добро треба творити якомога частіше, щоб відчувати себе по-справжньому щасливим і згодом дарувати це щастя іншим.

І тому студенти факультету інформаційних технологій започаткували гарну традицію робити добрі справи й ділити щастя та тепло своїх сердець із дітьми-сиротами. П’ятого травня з благодійною місією студентський актив вирушив у м. Апостолове до дитячого будинку «Надія».

8 Мая 2015 в 22:39

У рамках урочистих заходів Криворізького національного університету, присвячених 70-тій річниці Перемоги над фашизмом, 7 травня 2015 р. студенти І курсу факультету інформаційних технологій  (група СУА-14-1) взяли участь у традиційній Вахті Пам'яті «Вклонімося великим тим рокам...». Небайдужа до героїчного подвигу своїх дідів і прадідів студентська молодь вшанувала пам'ять 500-ста викладачів, студентів та співробітників Криворізького гірничорудного інституту, що впродовж 1941-1945 рр. воювали на фронтах найкривавішої в історії людства війни, а рівно 30 років тому (у 1985 р.) були увіковічнені у пам'ятнику, встановленому на ганку 2-го навчального корпусу (автором скульптурної композиції став відомий криворізький скульптор А.І. Ярошенко).

1 Мая 2015 в 11:45

А почалось усе тоді...

1 Мая 2015 в 10:47

Кожна людина має право самостійно розпоряджатись своєю долею, однак коли вона наркозалежна, то вже не належить сама собі – більшість наркотичних речовин стимулюють потужний викид  дофаміну – гормону щастя, лише кількох  спроб достатньо для того, щоб людський  організм отримав тавро  скореного  та зламаного. Потім, коли мозок вже не справляється з таким гормональним «бомбардуванням», настає справжній морок. Дедалі частіше у міліцейських повідомленнях саме «штучне щастя»  стає причиною  загибелі багатьох  молодих людей.

1 Мая 2015 в 10:44

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси