17 Марта 2016 в 22:03

         Прийміть наші сердечні привітання з Днем Народження! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

3 Марта 2016 в 19:39

21 Февраля 2016 в 20:20

16 лютого 2016 року студенти нашого університету напряму підготовки «Професійна освіта» факультету інформаційних технологій святкували День рідної мови. Студенти першого курсу гр. ПН-15 підготували презентацію свята для старшокурсників. У дружній невимушеній атмосфері взаєморозуміння присутні мали змогу пригадати основні віхи становлення та розвитку сучасної української літературної мови; декламувати поезії про її оспівування і звеличення класиками та сучасними поетами, критиками; пояснювати лексичні значення слів та мовних конструкцій.

20 Февраля 2016 в 23:11

18 лютого о 12:00 в аудиторії № 367 відбувся патріотично-виховний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. На заході були присутні заступник голови студентської ради факультету Сергій Козін і студент 4-го курсу групи ПЗАС-12-2 Калістратов Володимир, який брав участь у бойових діях на майдані Незалежності. Володимир розповів про ті жахливі дні, про невинних людей, які загинули в боротьбі за свої сім'ї, за світле майбутнє та за демократичну країну.

19 Февраля 2016 в 14:30

 

18 Февраля 2016 в 22:37

Проведення культурно-розважальних заходів завжди заохочується в нашій дружній групі. Цього разу ми вирішили влаштувати свій міні-чемпіонат з настільного тенісу.

Спеціальний кубок групи ПЗАС-14-2 буде вручатись переможцю кожного наступного чемпіонату, а чемпіонати ми вирішили проводити щомісяця.

Не всі добре впоралися з ракеткою, але ми допомагали одне одному й удосконалювали свої вміння.

Звісно ж, важлива не перемога, а участь і позитивні враження.

У нас, як завжди, залишились чудові спогади. Такий культурно-розважальний захід стане ще однією гарною традицією нашої групи.

 

17 Февраля 2016 в 15:19

Команда ДВНЗ "Криворізький національний університет" в складі доц. Рубана Сергія Анатолійовича, к.т.н Харламенка Вадима Юрійовича та студента Микитина Олексія взяла участь у фінальному відбірковому етапі 1991 Open Data Hackathon, що проходив у м. Дніпропетровськ 16 - 17 лютого.

1991 Open Data Incubator — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Командою був представленний проект "Smart applying to the university". 

 

15 Февраля 2016 в 20:06
15 Февраля 2016 в 18:49

Коучинг – це наука й мистецтво сприяти самовдосконаленню.

              Уже другий рік у Кривому Розі діє Клуб Професійних Коучей України. Його мета – створити продуктивне середовище для навчання та розвитку людей у стилі коучинг. 13 лютого 2016 року долучилися до нього і ми, представники факультету інформаційних технологій: студенти напряму підготовки «Професійна освіта (за профілем)»; кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана ФІТу Тарасова О. В.; кандидат педагогічних наук, доцент Сулима Т. С.

11 Февраля 2016 в 20:07


Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!Спеціальності:


Популярні ресурси