24 Мая 2017 в 10:28

Вітаємо факультет інформаційних технологій, за зайняте ІІ місце у огляді-конкурсі "Студентська весна - 2017"!

18 Мая 2017 в 11:16

15 травня 2017 року в ДВНЗ «Криворізький національний університет» на базі кафедри іноземних мов відбувся тематичний захід – засідання англомовного Євроклубу «Stream» та фотовиставка «Європа з пташиного польоту».

16 Мая 2017 в 22:31

15 Мая 2017 в 11:11

10 травня відбулася довгоочикувана подія цієї весни, фестиваль студентської молоді, показ талантів та невичерпної енергії. Тематика студенстької весни присвячена "Історії минулих літ". На долю факультету інформаційних технологій випали тяжкі, історичні середні віки, а саме ХVI-XVII віки. Студенти вміло відобразили історичні події та внесли частку гумору з ХХІ століття, чим і зацікавили глядачів. Запальні танці, тематичні пісні та позитивна енергетика концерту загалом занурила влядацьку аудиторію на міть у ті часи.

8 Мая 2017 в 22:17

Запрошуємо усю студентську молодь на головну подію весни!!!

10 травня о 14:30 раді будемо бачити вас на нашому концерті!!!!

Приходьте підтримати факультет інформаційних технологій!!!

26 Апреля 2017 в 10:46

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”. Понад 300 учасників з усього світу змагалися за призовий фонд 500 000 грн, презентуючи свої інноваційні проекти. Серед них чимало — соціальних, які допоможуть самореалізуватись людям з обмеженими можливостями.

Хоча проект студентів КНУ Микитина Олексія та Федоренко Олександра не ввійшов у трійку переможців, проте стартапери отримали схвальні відгуки від членів журі, поради щодо залучення коштів від інвесторів та співпрацювання із органами міської влади.

26 Апреля 2017 в 10:24

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр із власним роботом виступили на II Всеукраїнській студентській олімпіаді «Комп'ютерні системи штучного інтелекту», що проходила 18-21 квітня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», м. Харків. За результатами олімпіади студенти ДВНЗ "КНУ" зайняли почесне 4-е місце - досить добре, як для новачків!

Захід об'єднував студентів з 60 вищих навчальних закладів з різних міст України - з Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум та інших міст країни.

21 Апреля 2017 в 14:31

13 Апреля 2017 в 11:39

Кожного року навесні доброю традицією для студентів ФІТу стало відвідування дитячого будинку.
11 квітня з благодійною метою відбулася довгоочікувана поїздка активістів факультету інформаційних технологій до дитячого будинку «Надія», що знаходиться в місті Апостолове.
Окрім суттєвої гуманітарної допомоги студенти підготували для дітей яскраву концертну програму. Веселі гамірні конкурси й запальні танці супроводжували щирі посмішки на обличчях дітей протягом усього заходу.
Це не остання благодійна акція, організована студентами факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо кожному, за вагомий вклад у благодійну справу!
Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!

9 Апреля 2017 в 22:11

Вітаємо Вольних Наталію, студентку гр.ПН-13, з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка" для студентів вищих навчальних закладів непедагогічного профілю (м. Львів, 3-6 квітня 2017 року)