13 Мая 2019 в 17:16
За традицією в третій четвер травня – цьогоріч 16 числа – святкується
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ!
Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора у всьому світі, а також прихильники України.
Пропонуємо підтримати традицію та прийти 16 травня на роботу й навчання у вишиванках!  Вишиванка – це не просто одяг чи оберіг, як вважали наші пращури, сьогодні – це вираження своєї національної та громадянської позиції, культурна освіченість та духовна свідомість. Це збереження й популяризація українських цінностей.
Вишиванка – одяг вільних духом людей! Отже, приходьмо 16 травня у вишиванках!

11 Мая 2019 в 13:05
11 Мая 2019 в 02:14

9 травня наш факультет взяв участь в урочистому заході, присвяченому Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги!

Разом із деканом студенти та студентки факультету віддали шану пам’яті  загиблим під час Другої світової війни.

Піднесений настрій, віра в добро й мирне майбуття сповнювали серця присутніх на цьому заході.

6 Мая 2019 в 15:53

За доброю традицією наш факультет щовесни проводить благодійну акцію «Подаруй усмішку дітям», відвідуючи дитячі будинки.

Цьогоріч планується поїздка до Комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради.

Триває збір коштів на придбання необхідних речей та підготовка розважальної  програми для вихованців дитячого будинку.

Усі, хто бажає долучитись до благодійної акції, можуть звернутись до студентської ради факультету або до в.о. завкафедри ІПМП Тарасової О.В. (442 кімн).

4 Мая 2019 в 13:29

28 Апреля 2019 в 12:36
  1. ТОВ «Електроімпульс» запрошує на роботу системного адміністратора. Звертатись за номером 097-96-97-873 (Вікторія)
  2. Запрошується на роботу дизайнер. Необхідні знання та навички роботи: CorelAutocad, 3dmaxrealtimeЗа необхідності – навчимо. Основна задача: перенесення в 3d рисунків ландшафтного дизайну. Оформлення, соціальний пакет, ставка 7000 грн + % від продажу проекту. Звертатись за номером 097-779-60-35 (Анатолій)
  3. Вакансія в Тернівській районній раді. Виконання обов’язків з адміністрування ІТ-структури. Основна робота, яку потрібно виконувати: адміністрування локальної мережі (100 ПК); налаштування програм; організація СКС; фото-та відеорепортажі; налаштування комутаторів та Wi-Fi-роутерів; редагування сайту виконкому. Звертатись за номером 069-264-40-09 (Дмитро).
26 Апреля 2019 в 18:04

А у нас нові перемоги. Вітаємо студентів кафедри комп'ютерних систем та мереж - Дяченка Д., Невмержицького В., Бойка Д. і їхніх керівників - доцентів кафедри КСМ Кузнєцова Д.І, Сьомочкину С.В. із Дипломом Всеукраїнської студентської олімпіади.

Так тримати!

23 Апреля 2019 в 23:19

Запрошуємо всіх!
Коли? - 25 квітня
Час? - 12:00
Місце? - Палац молоді та студентів
Приходь та підтримуй свій факультет!

22 Апреля 2019 в 14:29
Щороку в третю суботу квітня з 1999 року проводиться Всеукраїнський день довкілля. Наш факультет долучився до загальноуніверситетської толоки і взяв участь у наведенні ладу на  прилеглій до корпусу території.
На чолі із ректором - Ступніком М.І. працювалось швидко й весело!
Залучайтесь до нас, зробимо наш світ чистішим!

22 Апреля 2019 в 14:23

Вітаємо магістрантку нашого факультету Корзінову Альону (ПОКТ-18м) із почесним ІІІ місцем за результатами захисту-презентації наукового дослідження (керівник: доц. Тарасова О. В.) у II-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності«Професійна освіта»

Популярні ресурси