15 Октября 2017 в 17:45

Запрошуємо випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу на профорієнтаційні екскурсії факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» із 23 жовтня по 27 жовтня 2017 року (10.00-16.00).

Програмою профорієнтаційних екскурсій передбачено презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ.

Ви матимете змогу з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій. Станете учасником майстер-класу із конструювання, настроювання та програмування роботів. Вашій увазі буде представлено спеціалізовані лабораторії засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління. Також матимете змогу познайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact. Зможете побачити роботу усного журналу «Викладач практичного навчання комп’ютерних технологій ВНЗ: реалії та перспективи самореалізації». Вашій увазі буде представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування; платформу Moodle; дистанційні курси кафедри іноземних мов.

Чекаємо на ініціативних, творчих, креативних гостей!

10 Октября 2017 в 18:43

1 жовтня 2017 року відбулася надзвичайно захоплююча подорож скелями МОДРу на березі р. Інгулець. В екскурсії взяли участь студенти та викладачі факультету інформаційних технологій, зокрема декан факультету Чубаров В. А. і завідувач кафедри іноземних мов Голівер Н. О., інформаційну підтримку екскурсії забезпечувала доцент кафедри геології і прикладної мінерології Євтехова А.В. Учасники екскурсії із задоволенням відвідали декілька важливих пам’яток Криворіжжя.

Почалася екскурсія з відвідування пам’ятника знаменитому Олександру Полю, який уперше профінансував дослідження залізорудного басейну нашого міста та відкрив рудник «Саксаганський». Далі, через чарівні краєвиди берегів Інгульця, студенти й викладачі дісталися до унікальної геологічної пам’ятки – скель МОДРу. Цей шлях був досить небезпечним, адже всі стежки були круті та слизькі, а деякі – ще й вузькі. На щастя, ніхто не постраждав.

Скелі МОДРу (Міжнародна організація допомоги революціонерам) – це дивовижний геологічний об’єкт, одне з визнаних «див» України. За своїм складом це величезні кварцити, виходи українського щита на поверхні землі. Вони утворюють пласти руди з вкрапленнями дрібних каменів. Між камінців, знайдених студентами, були дрібні гранати.

На завершення студенти й викладачі влаштували пікнік на мальовничому пагорбі МОДРу. Екскурсія дозволила студентам різних курсів і спеціальностей познайомитися та весело провести час разом. Окрім подорожі, захоплювала також розповідь екскурсовода про історію й особливості цього місця. Навіть зазвичай невгамовні студенти зупинялися та слухняно слухали розповіді про життя видатних дослідників, про склад цих величних скель, про історії, пов’язані з унікальними місцями. Сподіваємося, що всі присутні були задоволені екскурсією і обов’язково приєднаються до нас наступного разу!

10 Октября 2017 в 18:31

05 жовтня 2017 року відбувся відбір команди, яка представлятиме факультет інформаційних технологій під час гри «Що? Де? Коли?».У грі планують узяти участь команди всіх факультетів ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Під час відбору студенти були поділені на 3 команди по 6 осіб. Загалом було 2 тури. За результатами першого туру команда «Это фиаско, братан» здобула найменшу кількість балів і автоматично посіла ІІІ місце. Далі змагання відбувалося між двома найсильнішими командами – «Old FIT» і «Фенікс». Наприкінці завзятої гри місця між командами було розподілено так:

І місце – команда «Фенікс»

ІІ місце – команда «Old FIT»

ІІІ місце – команда «Это фиаско, братан».

Бажаємо успішної участі в загальноуніверситетській грі команді факультету інформаційних технологій «Фенікс»!

9 Октября 2017 в 14:31

Анонсуємо новий сервіс для студентів ДВНЗ «Криворізького національного університету», який допоможе дізнатися розклад занять на будь-який день. Зручний та швидкий додаток, який складається з Telegram Bot і Android App вже можна завантажити на Googl Play «КНУ Розклад» за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.knu.krasn.knuscheduler#details-reviews

Авторами проекту є студенти факультету інформаційних технологій: Антон Хроленко,Данило Двигун, Богдан Мігілєв та В'ячеслав Краснов.

Проект поки що знаходиться у розробці, тому розклад занять доступний лише для студентів факультету інформаційних технологій.

Вже незабаром:

  • розклад для решти факультетів університету;
  • застосування iOS;
  • розширення функціоналу мобільних реалізацій;
  • покращення Telegram Bot.  

Деталі: http://geekowl.com.ua/knu-schedule-project/

1 Октября 2017 в 01:04

Шановні педагоги, вітаємо Вас з професійним святом, Ваша професія - це зразок чесноти, людинолюбства і мудрості. Ваш щоденний шлях - це шлях до сердець підростаючого покоління, шлях до вершин знань. Будьте здорові, успішні, благополучні, творчо активні. Нехай вдячність Ваших студентів стане для Вас гідною нагородою.

29 Сентября 2017 в 15:31

До 95 річниці заснування університету та дня працівників освіти

 IT HIKE

 СКЕЛІ МОДРУ

 Факультет інформаційних технологій за підтримки кафедри геології і прикладної мінералогії запрошує викладачів та студентів на захоплючую подорож берегами р. Інгулец та скелями МОДРу

HIKE IS FUN

Збір учасників 1 жовтня об 11.00 зуп. «площа Визволення» біля ДП «Кривбаспроект»

27 Сентября 2017 в 21:09

15-16 вересеня відбувся другий(регіональний) етап міжнародной студентськой олімпіади з програмування у місті Кропивницькому. В олімпіаді брали участь студенти нашого факультету, а саме: Федоренко Олександр(СУА-15), Карнаух Сергій (СУА-15), Анісімов Владислав(ПЗАС-15). У цьому змаганні наші хлопці посіли четверте місце та отримали сертифікат учасника. Якщо у вас є бажання брати участь у різних олімпіадах,конурсах не треба соромитися треба діяти!

25 Сентября 2017 в 17:03

 У лютому 2017 р. студенти Факультету інформаційних технологій Фортуна Євгенія Олегівна та Шатровий Богдан Вікторович були участниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтеренет-конференції "Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці", яка була проведена у Віницькому національному аграрному університеті.

Цієй осені, кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрантів і молодих дослідників «Молодий науковець ХХІ століття», що відбудеться 16 листопада 2017 року.

Програма конференції охоплює широке коло питань, які пов’язані з проблемами різних галузей науки за такими напрямами:
- гуманізація та гуманітаризація освіти як чинник творчого розвитку майбутнього фахівця;
- психолого-педагогічні проблеми організації навчально-виховного процесу у ВНЗ;
- проблеми підготовки гірничих інженерів;
- мовна особистість майбутнього фахівця;
- історія України та проблеми сучасного державотворення;
- інновації в техніці й економіці.

Файл із програмою (Скачати)

  

15 Сентября 2017 в 08:24


Дорогая, и уважаемая Елена Владимировна! Поздравляем вас с днем рождения! От всей души желаем здоровья и красоты, любви и обожания, успехов и уважения и большого счастья! Желаем успехов в нелегком труде, почета и уважения, больших и маленьких радостей, насыщенных будней и полноценного отдыха в выходные дни! Пусть у вас будет все, чего вы желаете, сбываются мечты, появляются приятные сюрпризы! Пусть не вянет красота и не угасает задорный огонь ваших прекрасных глаз.

С уважением, дружный коллектив Факультета информационный технологий.

14 Сентября 2017 в 16:35Популярні ресурси