21 Февраля 2016 в 20:20

16 лютого 2016 року студенти нашого університету напряму підготовки «Професійна освіта» факультету інформаційних технологій святкували День рідної мови. Студенти першого курсу гр. ПН-15 підготували презентацію свята для старшокурсників. У дружній невимушеній атмосфері взаєморозуміння присутні мали змогу пригадати основні віхи становлення та розвитку сучасної української літературної мови; декламувати поезії про її оспівування і звеличення класиками та сучасними поетами, критиками; пояснювати лексичні значення слів та мовних конструкцій.

20 Февраля 2016 в 23:11

18 лютого о 12:00 в аудиторії № 367 відбувся патріотично-виховний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. На заході були присутні заступник голови студентської ради факультету Сергій Козін і студент 4-го курсу групи ПЗАС-12-2 Калістратов Володимир, який брав участь у бойових діях на майдані Незалежності. Володимир розповів про ті жахливі дні, про невинних людей, які загинули в боротьбі за свої сім'ї, за світле майбутнє та за демократичну країну.

19 Февраля 2016 в 14:30

18 Февраля 2016 в 22:37

Проведення культурно-розважальних заходів завжди заохочується в нашій дружній групі. Цього разу ми вирішили влаштувати свій міні-чемпіонат з настільного тенісу.

Спеціальний кубок групи ПЗАС-14-2 буде вручатись переможцю кожного наступного чемпіонату, а чемпіонати ми вирішили проводити щомісяця.

Не всі добре впоралися з ракеткою, але ми допомагали одне одному й удосконалювали свої вміння.

Звісно ж, важлива не перемога, а участь і позитивні враження.

У нас, як завжди, залишились чудові спогади. Такий культурно-розважальний захід стане ще однією гарною традицією нашої групи.

17 Февраля 2016 в 15:19

Команда ДВНЗ "Криворізький національний університет" в складі доц. Рубана Сергія Анатолійовича, к.т.н Харламенка Вадима Юрійовича та студента Микитина Олексія взяла участь у фінальному відбірковому етапі 1991 Open Data Hackathon, що проходив у м. Дніпропетровськ 16 - 17 лютого.

1991 Open Data Incubator — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Командою був представленний проект "Smart applying to the university".

15 Февраля 2016 в 20:06
15 Февраля 2016 в 18:49

Коучинг – це наука й мистецтво сприяти самовдосконаленню.

Уже другий рік у Кривому Розі діє Клуб Професійних Коучей України. Його мета – створити продуктивне середовище для навчання та розвитку людей у стилі коучинг. 13 лютого 2016 року долучилися до нього і ми, представники факультету інформаційних технологій: студенти напряму підготовки «Професійна освіта (за профілем)»; кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана ФІТу Тарасова О. В.; кандидат педагогічних наук, доцент Сулима Т. С.

11 Февраля 2016 в 20:07

11 Февраля 2016 в 19:32

15 лютого, у  головному корпусі ДВНЗ "КНУ"  відбудеться виступ драматичного театру за мотивами драматичної поеми Лесі Українки "На полі крові".

Чекаємо вас о 14:30 у актовому залі. За білетами звертатися в деканат ФІТу.

Ціна квитка - 20 грн.

11 Февраля 2016 в 19:11

13 февраля 2016 года в 13-00 состоится уникальное заседание Клуба профессиональных коучей в Кривом Роге. В его работе принимает участие Татьяна Спирина, коуч писателей, автор книг «Нове взуття – нове життя», «Coach Stories: путь к себе, настоящему», автор проекта «Год писателя или Мои 365 тысяч знаков», соавтор и тренер проекта «Голос личности: на 100% Я!», проекта для подростков Coaching&English, эксперт по мотивации персонала, коуч команд.

{cut}

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси