5 Декабря 2017 в 22:28

Минулого тижня двері нашого університету відкрилися для майбутніх абітурієнтів у рамках "Тижня відкритих дверей" факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо співробітникам кафедри та студентам за активну участь у цьому заході!

5 Декабря 2017 в 22:18

Щиро вітаємо команду факультету інформаційних технологій за зайняте ІІ місце в змаганні з шахів спартакіади ДВНЗ КНУ серед збірних команд факультетів та бажаємо не втрачати гостроти розуму та завжди досягати перемоги!

4 Декабря 2017 в 14:43

01 грудня 2017 року представники університету за сприяння начальника відділу підготовки кадрів ПрАТ Дудник І. В. взяли участь у Міській науково-практичній конференції для випускників 11-х класів «Профорієнтація: вчора, сьогодні, завтра», проведеної на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.

Метою заходу передбачено реалізація аспектів оптимізації професійного самовизначення учнів через потребу ринку праці; виховання позитивного ставлення до праці; орієнтації на професії, необхідні підприємствам групи «FERREXPO» та господарському й соціальному комплексу міста, Придніпровському регіону Полтавщини.

Після вітальних слів заступника міського голови Угнічевої Н. Д., начальника відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Шошиної І. В., завідувача методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Негоди С. І. виступила провідний фахівець із розвитку персоналу ПрАТ «Полтавський ГЗК» Васильченко О. В. з інформацією щодо значущості здобуття освіти у закладах професійного типу різних рівнів та можливостей подальшого кар’єрного зростання.

Приємним є те, що першим закладом, який «відкрив двері» присутнім учням та гостям, став ДВНЗ «Криворізький національний університет». Відповідальний секретар приймальної комісії Тарасова О. В. успішно презентувала нашу альма-матер, акцентуючи увагу присутніх на 95-річній історії університету, на широкому виборі спеціальностей, якісному складі науково-педагогічних кадрів, сприятливих умовах для всебічного розвитку майбутніх фахівців тощо.

Упевненості в тому, що серед першокурсників ДВНЗ «Криворізький національний університет» у 2018 році обов’язково буде талановита молодь м. Горішні Плавні додає й те, що міський голова Биков Дмитро Геннадійович – випускник нашого університету!

 

 

 

3 Декабря 2017 в 16:18

Упродовж тижня (27 листопада – 1 грудня 2017 року) тривав Тиждень профорієнтаційних зустрічей факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» для випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл, коледжів і технікумів.

ІТ-галузь є єдиною поміж українських експортних індустрій, яка стабільно прогресує (з 2014 року зростання становить 58%). Тому щороку галузь високих технологій потребує понад 10 тисяч кваліфікованих кадрів.

Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами та посідає третє місце у структурі експорту послуг з України.

Наш факультет привітно вітав у стінах університету учнів Політехнічного коледжу, Гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» та учнів семи Криворізьких загальноосвітніх шкіл – 4; 120; 66; 124; 82; 51; 75 (загалом 197 учнів).

Під час профорієнтаційних зустрічей презентовано спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ: галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

121 – Інженерія програмного забезпечення;

122 – Комп’ютерні науки;

123 – Комп’ютерна інженерія.

Галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

за спеціальністю:

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

галузі знань 01 «Освіта»

за спеціальністю:

015 – Професійна освіта (спеціалізація – комп’ютерні технології).

015 – Професійна освіта (спеціалізація – електротехнології та електромеханіка).

У процесі подальших профорієнтаційних зустрічей учні побували в спеціалізованих лабораторіях засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; з’ясували переваги роботи галузі інформаційних технологій; ознайомилися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact; із конструюванням, настроюванням та програмуванням роботів. Увазі гостей також було представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування; дистанційні курси кафедри іноземних мов. Відомо, що знайти себе у світі професій означає отримати можливість достойно заробляти, почуватися потрібним, максимально повно розкриваючи власні здібності, отримуючи задоволення від професійної діяльності. Присутні мали змогу визначитися із професійною сферою відповідно до власних уподобань.

Презентаційні екскурсії випускових спеціальностей факультету вражали неперевершеним креативом, професійною майстерністю та довершеністю. Приємно вражала активність учнів під час співпраці запланованих упродовж тижня профорієнтаційних тренінгів, майстер-класів, вікторин.

Так, під час роботи майстер-класу із розроблення мобільних аплікацій «M-servise master class» учасники познайомилися з середовищем візуального програмування під ОС Android «App Inventor», яке дозволяє створювати аплікації для мобільних пристроїв – смартфонів і планшетів.

Майстер-клас із конструювання, настроювання та програмування роботів«Роботи, створені власними руками» із вивчення робототехнічного пристрою MindStorms EV3 сприяв вивченню функціональних можливостей, внутрішньої структури і системи команд робототехнічного пристрою MindStorms EV3.

Також упродовж тижня презентували власні результати наукового дослідження у рамках ініціативної науково-дослідної роботи «Розробка новітніх способів отримання електроенергії» студентську роботу: «Моделювання і розробка лабораторної установки для дослідження газоповітряних потоків турбомеханізмів» (захищені чотирма патентами України) студенти-магістри спеціальності 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології гр. АКІТ-17-м Даць Андрій; Донченко Олексій; Куменко Сергій та Лобова Карина (гр. СУА-14-1) під керівництвом канд. техн. наук, доц. Лобова В’ячеслава Йосиповича.

Студенти представили отримані наукові результати вперше розробленого способу отримання електроенергії шляхом перетворення механічної енергії обертання повітряного гвинта в електричну енергію, за рахунок використання енергії потоку газу/повітря, що видувається технологічною установкою, керованою системою управління, яка живиться від електричної мережі. Формують канал для газового/повітряного потоку, всередині якого розміщують повітряний гвинт, кінематично пов'язаний з електричним генератором, за допомогою якого здійснюється вироблення електричної енергії, що живить систему управління.

Презентований курс  «IT Essentials у Мережевій Академії CISCO охоплював базові комп’ютерні та професійні посадові навички, що необхідні для фахівця початкового рівня галузі інформаційних технологій. IT Essentials передбачав надання практичного досвіду в галузі управління корпоративними мережами; відпрацювання навичок пошуку та усунення недоліків за допомогою інструментів моделювання; перевірки наявних знань на практиці.

Проведене тестування з застосуванням інформаційних технологій із метою перевірки рівня володіння англійською мовою дозволило отримати всім бажаючим результати володіння англійською (А1, А2, В1, В2, С), а також з’ясувати мовні явища, в яких учні виявили прогалини.

Тренінг із професійного самовизначення особистості допоміг з’ясувати присутнім: як знайти себе у світі професій та отримати змогу почуватися потрібним, максимально повно розкриваючи власні здібності, отримуючи задоволення від професійної діяльності. Оскільки правильно обрана професія сприяє досягненню високих показників трудової діяльності; створює можливості для творчості, позитивного емоційного стану, більш повного здійснення життєвих планів за рахунок задоволеності процесом праці.

Присутні учні погодилися з актуальністю сьогодення, що задіяні в ІТ-індустрії українці формують інвестиційно привабливий імідж нашої країни, успішно працюють із провідними міжнародними компаніями, сприяють залученню інвестицій і зміцненню економіки країни. До того ж очікується, що до 2020 року сукупні податкові надходження від ІТ у бюджет складатимуть 36 млрд. грн, а внесок ІТ-індустрії у ВВП країни у 2020 році сягатиме 5,7%.

Так, відвідувачі переконалися, що попит на ІТ-фахівців на ринку праці доволі високий, відтак є безліч можливостей для реалізації талантів, роботи над цікавими проектами у цій галузі зокрема та підтримки економіки України загалом. Тому наші випускники мають високу ІТ-експертизу, належну освітню базу та створюють технологічні продукти для визнаних світових брендів!

Дякуємо творчому, ініціативному, креативному колективу співробітників та студентів факультету інформаційних технологій за ретельну організацію, підготовку та проведення Тижня Відкритих Дверей факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет».

 

 

 

 

3 Декабря 2017 в 13:22

30 листопада та 1 грудня 2017 року гостями нашої профорієнтаційної зустрічі були учні загальноосвітніх шкіл № 82; 51; 75. Гості відзначилися відкритістю до пізнання нового, активно включалися в діалог, сприяючи розширенню світогляду в контексті самовизначення професійного майбутнього, пов’язаного з навчанням на нашому факультеті.

Присутні погодилися з актуальністю сьогодення, що задіяні в ІТ-індустрії українці формують інвестиційно привабливий імідж нашої країни, успішно працюють із провідними міжнародними компаніями, сприяють залученню інвестицій і зміцненню економіки країни. Очікується, що в 2016-2020 роках сукупні податкові надходження від ІТ в бюджет складатимуть 36 млрд. грн, а внесок ІТ-індустрії у ВВП країни у 2020 році сягатиме 5,7%.

Презентаційні екскурсії випускових спеціальностей факультету вражали неперевершеним креативом, професійною майстерністю та довершеністю. Приємно вражала активність учнів під час співпраці запланованих упродовж тижня профорієнтаційних тренінгів, майстер-класів, вікторин.

Так, відвідувачі переконалися, що попит на ІТ-фахівців на ринку праці доволі високий, відтак є безліч можливостей для реалізації талантів, роботи над цікавими проектами у цій галузі зокрема та підтримки економіки України загалом.

 

 

 

3 Декабря 2017 в 13:16

Advent of Code — это любительский конкурс для настоящих кодеров. Проект состоит из целой серии увлекательных задачек по программированию самого разного уровня. Он представлен в образе рождественского календаря, к каждому дню которого приурочена очередная головоломка.

В чем суть?

Все загадки сопровождаются подробным описанием, примерами и входными данными. Как правило, задача состоит в нахождении числового результата. Верное решение открывает участнику вторую, усложнённую часть задания. Правильный ответ приносит игроку символический приз — звёздочку. Каждый день на сайте открывается фрагмент «секретного» изображения. По завершении конкурса, к Рождеству (25 декабря), всем участникам демонстрируется полноценная картинка из символов ASCII.

29 Ноября 2017 в 21:40

Запрошуємо випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу на тиждень профорієнтаційних зустрічей «Обери своє майбутнє сьогодні» факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет», що триватиме

з 27 листопада по 1 грудня 2017 року.

Програмою профорієнтаційних заходів передбачено презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами; робота профільних гуртків факультету; профорієнтаційні екскурсії.

Приймаються колективні та індивідуальні заявки.

Тел. для зв’язку: 0985992467 (відповідальна – Хоцкіна Світлана Миколаївна).

№ з/п Кафедра Назва гуртка, хто проводить Дата, ауд., час Тривалість
1 Кафедра моделювання та програмного забезпечення М-service master class Шаповалова Н. Н. 28.11.17 29.11.17
30.11.17
ауд.221
13.00–16.15
1,5 год.
2 Кафедра автоматизації, комп’ютерних наук і технологій Майстер- клас із конструювання та програмування роботів «Роботи, створені власними руками» Шолох С. М. з 27.11.17 по 1.12.17
ауд. 200
15.30–16.15
45 хв.
3 Кафедра комп’ютерних систем і мереж Курс «Основи інформаційних технологій» Сенько А. О. з 27.11.17 по 1.12.17
ауд.379
15.30–17.00
1,5 год.
4 Кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки Тренінг «Професійне самовизначення особистості» Хоцкіна С. М. Ткачук В. В. Кулібаба Анна з 27.11.17 по 1.12.17
ауд. 439
15.30–16.05
35 хв.
5 Кафедра іноземних мов Вікторина з визначення рівня володіння англійською мовою Лукаш О. Ю. Костіна Л. С. Ліхошерст О. Г. з 27.11.17 по 1.12.17
ауд. 531; 533; 538 15.30–16.30
20 хв.
М-service master class Майстер- клас із конструювання та програмування роботів «Роботи, створені власними руками» Курс «Основи інформаційних технологій» Тренінг «Професійне самовизначення особистості» Вікторина з визначення рівня володіння англійською мовою
29 Ноября 2017 в 21:30

28, 29 листопада 2017 року – триває робота Тижня профорієнтаційних зустрічей факультету інформаційних технологій для випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл, коледжів і технікумів.

Гостями нашої профорієнтаційної зустрічі були учні загальноосвітніх шкіл № 4, № 66, № 120, № 124 та учні гірничого коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» Приємно вражала активність відвідувачів, неординарність бачення розв’язання пропонованих проблем, аналітичність мислення…

Під час профорієнтаційних екскурсій та гуртків гості отримали вичерпні відповіді, з’ясували, що ІТ-галузь є найдинамічнішим сегментом світової економіки.

Соціальні дослідження констатують, що у 2020 році кожна третя світова вакансія буде належати цій галузі. Тому опанувавши ІТ-фах можна очолити ІТ-підрозділ у потужному бізнесі чи створити власну ІТ-компанію. Якщо ж придумати унікальну ідею, яка змінить світ – можна стати легендарним стартапером. За бажання бути висококласним фахівцем, який обирає сам: в якій точці на карті та в який час йому працювати – попит на фрілансерів постійно зростатиме! У процесі активної співпраці констатовано, що особливістю фаху є необхідність постійного самовдосконалення, оскільки специфікою інформаційних технологій є рекордно стрімкі темпи розвитку.

Тиждень профорієнтації триває, чекаємо всіх бажаючих. Готові до творчої взаємодії! Співпрацюймо!!!

Фотоанонси другого дня.

 

29 Ноября 2017 в 12:02

23 листопада 2017 р. студенти четвертого курсу факультету інформаційних технологій спеціальності 015 – Професійна освіта (компютерні технології) мали змогу відвідати «Центр професійної освіти і навчання» у м. Кривому Розі. Наших студентів привітно зустрічали професійні коучі Клубу Професійних Коучів України Семенов Андрій Іванович, Чернова Тетяна Юрівна, Семенова Наталія Анатоліївна, Ківшик Антоніна Іванівна.

Метою коучингу визначено створення продуктивного середовища для навчання та розвитку людей у стилі коучинг. Під час засідання розглянуто актуальні проблеми, що стосуються ролі та місця коучингу у формальній, неформальній та інформальній обстановках: від інструментів до методології; проведено командну та індивідуальну практичну роботу «Педагогічний коучинг як ефективна технологія розвитку особистості учня».

У процесі творчої взаємодії студенти мали змогу ставити питання, брали активну участь у розв’язанні творчих завдань, малювали, винаходили коучинг-історії за пропонованими темами тощо.

Студенти нашого факультету отримали значущі професійно зумовлені знання та уміння, заряд позитиву. Винайшли низку ідей для реалізації у професійній галузі. Вдячні за наданий досвід, який передбачає постійне самовдосконалення.

  

28 Ноября 2017 в 12:11

27 листопада 2017 року стартував Тиждень профорієнтаційних зустрічей факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» для випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл, коледжів і технікумів.

ІТ-галузь є єдиною поміж українських експортних індустрій, яка стабільно прогресує (з 2014 року зростання становить 58%). Тому щороку галузь високих технологій потребує понад 10 тисяч кваліфікованих кадрів.

Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами та посідає третє місце у структурі експорту послуг з України. Насьогодні галузь вимірюється обсягом залучених ІТ-фахівців. Так, у 2016 році кількість спеціалістів із розробки інформаційних технологій склала понад 100 тисяч програмістів. За прогнозами експертів замовлення на ІТ-фахівців в Україні щороку зростатиме.

Сьогодні під час профорієнтаційної зустрічі для учнів Політехнічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет» презентовано спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ: галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

121 – Інженерія програмного забезпечення;

122 – Комп’ютерні науки;

123 – Комп’ютерна інженерія.

Галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

за спеціальністю:

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

галузі знань 01 «Освіта»

За спеціальністю:

015 – Професійна освіта (спеціалізація – комп’ютерні технології).

015 – Професійна освіта (спеціалізація – електротехнології та електромеханіка).

 

Розпочалося знайомство з презентації факультету інформаційних технологій деканом Чубаровим Владиславом Анатолійовичем, який детально представив діяльність факультету та специфіку підготовки на спеціальностях. Продовжили естафету викладачі випускових кафедр.

У процесі подальшої профорієнтаційної зустрічі присутні побували в спеціалізованих лабораторіях засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; з’ясували переваги роботи галузі інформаційних технологій; ознайомилися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact; із конструюванням, настроюванням та програмуванням роботів. Увазі гостей також було представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування; дистанційні курси кафедри іноземних мов. Відомо, що знайти себе у світі професій означає отримати можливість достойно заробляти, почуватися потрібним, максимально повно розкриваючи власні здібності, отримуючи задоволення від професійної діяльності. Присутні мали змогу визначити професійну сферу відповідно до власних уподобань. Усвідомили, які цілі впливають на вибір, сприяють усвідомленню того, що вчинками керують власні цінності.

Наші випускники мають високу ІТ-експертизу, належну освітню базу та створюють технологічні продукти для визнаних світових брендів!

Чекаємо на ініціативних, неординарних, перспективних абітурієнтів – майбутніх студентів ФІТ!
Популярні ресурси