8 Мая 2017 в 22:17

Запрошуємо усю студентську молодь на головну подію весни!!!

10 травня о 14:30 раді будемо бачити вас на нашому концерті!!!!

Приходьте підтримати факультет інформаційних технологій!!!

26 Апреля 2017 в 10:46

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”. Понад 300 учасників з усього світу змагалися за призовий фонд 500 000 грн, презентуючи свої інноваційні проекти. Серед них чимало — соціальних, які допоможуть самореалізуватись людям з обмеженими можливостями.

Хоча проект студентів КНУ Микитина Олексія та Федоренко Олександра не ввійшов у трійку переможців, проте стартапери отримали схвальні відгуки від членів журі, поради щодо залучення коштів від інвесторів та співпрацювання із органами міської влади.

26 Апреля 2017 в 10:24

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр із власним роботом виступили на II Всеукраїнській студентській олімпіаді «Комп'ютерні системи штучного інтелекту», що проходила 18-21 квітня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», м. Харків. За результатами олімпіади студенти ДВНЗ "КНУ" зайняли почесне 4-е місце - досить добре, як для новачків!

Захід об'єднував студентів з 60 вищих навчальних закладів з різних міст України - з Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум та інших міст країни.

21 Апреля 2017 в 14:31

13 Апреля 2017 в 11:39

Кожного року навесні доброю традицією для студентів ФІТу стало відвідування дитячого будинку.
11 квітня з благодійною метою відбулася довгоочікувана поїздка активістів факультету інформаційних технологій до дитячого будинку «Надія», що знаходиться в місті Апостолове.
Окрім суттєвої гуманітарної допомоги студенти підготували для дітей яскраву концертну програму. Веселі гамірні конкурси й запальні танці супроводжували щирі посмішки на обличчях дітей протягом усього заходу.
Це не остання благодійна акція, організована студентами факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо кожному, за вагомий вклад у благодійну справу!
Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!

9 Апреля 2017 в 22:11

Вітаємо Вольних Наталію, студентку гр.ПН-13, з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка" для студентів вищих навчальних закладів непедагогічного профілю (м. Львів, 3-6 квітня 2017 року)

30 Марта 2017 в 16:03

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр взяли учась в Міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт 2017", який пройшов 23 березня в м. Дніпро. На конкурсі, який організувала Комп’ютерна академія ШАГ, були представлені проекти різних категорій та напрямків, такі як Game design, Start Up, Character Design, Web Project, Short movie, Internet of Things, Mobile development, Junior Competition.

У номінації Startup Challenge були представлені досить цікаві проекти, серед яких проект наших студентів "TreeBook". "TreeBook" - це інструмент, за допомогою якого будь-який власник смартфона за лічені секунди може відправити повідомлення в комунальну службу про дерево в передаварійному стані, зробивши для цього одну дію: відправити фото.

Вітаємо наших студентів із зайнятим в  загальній першості регіонального етапу 2-м місцем та одним із кращим результатом по Україні серед усіх 2-х місць, яке дає право виступити у фіналі конкурсу "Золотий байт 2017", що пройде у Києві з 22 по 23 квітня!

30 Марта 2017 в 15:16

Конференція, яку організовано і проведено кафедрою комп’ютерних систем та мереж (КСМ), проходила 22-24 березня 2017 року. За результатами роботи конференції кафедра видала збірник наукових праць (186 сторінок). Кількість учасників понад 80 (у т.ч. з таких ВНЗ: ДВНЗ «Криворізький національний університет»; Харківський національний університет радіоелектроніки; Polytechnic University of San Luis Potosi; Херсонський національний технічний унівеситет; Донбаська національна академія будівництва і архітектури; Запорізький технічний ліцей; Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Житомирський державний університет імені Івана Франка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

Звіт з конференції

30 Марта 2017 в 15:12

22 березня 2017 року було проведено збори трудового колективу факультету інформаційних технологій, на яких були розглянуті такі питання:

1. Про рекомендацію щодо обрання виборних представників до складу Вченої ради Університету.

2. Про обрання делегатів на конференцію трудового колективу Університету 4 квітня 2017 р. від науково-педагогічних працівників факультету інформаційних технологій.

Рішення питань та результати голосування Ви можете переглянути у протоколі.

20 Марта 2017 в 08:42

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 березня 2017 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси