14 Декабря 2017 в 11:27

30 листопада 2017 р. у рамках акції «16 днів проти насилля» групою ІПЗ-16-1 проведено круглий стіл на тему «16 днів проти гендерного насилля». На виховному заході студенти мали змогу обговорювати значущі суспільні проблеми, активно  ділилися власними думками. У процесі спільної підготовки та творчої активної взаємодії було поглиблено знання з винесеної на обговорення проблеми. Зроблено висновок про неприпустимість будь-якого насилля.

13 Декабря 2017 в 10:36

Кожного року з 4 до 10 грудня в усьому світі відзначають тиждень комп’ютерних наук. У межах безкоштовної міжнародної ініціативи HourofCode проводяться уроки інформатики, спрямовані на популяризацію ІТ учням шкіл. Звісно, кафедра моделювання та програмного забезпечення не могла пройти повз такої надзвичайної та цікавої події.

За час існування цієї ініціативи в ній взяло участь 460 мільйонів школярів зі 180 країн! В Україні «Година Коду» уже втретє проходитиме за сприяння компанії «Майкрософт Україна» і Фонду BrainBasket. Уроки проводили такі видатні особистості, як: Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо та чимало інших політиків, акторів і музикантів. У нашій країні до HourofCode долучались Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, а минулого року – навіть «перша леді» Марина Порошенко.

6 Декабря 2017 в 22:15

Ти молодий і амбітний?

Ти хочеш боротися зі стереотипами, доводити свою позицію та перемагати?

Хочеш навчитися відстоювати свою думку аргументовано і швидко знаходити відповіді навіть на найпідступніші запитання?

Хочеш навчитися грати в одну з найпопулярніших інтелектуальних ігор сьогодення?

Тоді запрошуємо вас у цю п’ятницю, 8 грудня, на тренінг із дебатів, до 367 аудиторії. О 14:30.

Теорію, практику і теплу атмосферу гарантуємо!

6 Декабря 2017 в 22:04

1 грудня 2017 року у студентській групі ПЗАС-15-1 була проведена кураторська година, присвячена доволі серйозній та актуальній проблемі «Гендерна нерівність: різні права – різні можливості». Студенти мали нагоду почути деякі статистичні дані та факти, після чого провели загальне обговорення, де кожен міг висловити власну думку щодо розуміння гендерної нерівності. Група доволі серйозно поставилася до цієї теми, у кожному виступі звучали значущі сучасні думки. Ніхто не залишися осторонь.

Відтак студенти змогли ширше поглянути на проблеми, що, як з’ясувалося, їх оточують, і прийти до спільної зумовленої позиції щодо уникнення, розуміння та вчасного розв’язання.

6 Декабря 2017 в 21:26

У четверг, 30 листопада 2017 р. у рамках загальноуніверситетської акції «16 днів проти насилля» на факультеті інформаційних технологій (гр. ІПЗ-17-1) проведена кураторська виховна година «Насилля в сім'ї» (ауд.311). Під час бесіди студенти говорилипронасилля... Структурою виховного заходу передбачено розгляд понять і видів насилля. Також проведено конкурс-опитування «Що є протилежністю насиллю?», де кожен студент висловлював власну думку. Не зважаючи на досить неприємну тему обговорення,усі учасники поставилися з відповідальністю та розумінням дійстності та актуальності обговорюваної проблеми.

6 Декабря 2017 в 21:16

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тому на кураторській годині у групі ПН-15 обговорювалися проблеми подолання насилля в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Усі студенти брали активну участь у дискусії. По завершенню були зроблені висновки, які дозволили закарбувати шляхи розв’язанняобговорених проблем із позиції розуміння кожнимприсутнім.

6 Декабря 2017 в 20:18

5 грудня 2017 р. за сприяння факультету інформаційних технологій, кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки й бібліотеки у ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся один із найцікавіших культурно-виховних заходів – літературний вечір «Земний кругообіг любові», або творча зустріч із криворізькою поетесою Інною Доленник. Наша співвітчизниця входить до редакції популярного  культурологічного альманаху «Символ», є володаркою гран-прі міського літературного конкурсу «Україна моя квітуча» та віднедавна – членом Національного об’єднання письменників України.

Незважаючи на той факт, що контингент студентів ДВНЗ «КНУ» складається в основному з тих, хто обрав спеціальності нефілологічного напряму, зустріч із поетесою знайшла жвавий відгук зацікавленого студентства.

Один із координаторів заходу – бібліотекар абонементу художньої літератури Г. Я. Юсупова виголосила вітально-презентаційну промову на честь авторки, у ході якої ознайомила присутніх із віхами її творчого шляху. Присутнім було запропоновано мультимедійну презентацію основних здобутків творчого шляху Інни Доленник, продемонстровано оригінальні примірники її поезій усебічної тематики – від дитячих поезій («Гойдалки») до поетичних збірок останніх років, зокрема громадянської лірики («Навпіл»).

Сама поетеса присвятила свій виступ переважно читанню власних поезій та літературній дискусії зі студентством і викладачами університету. Слухачів цікавив досвід написання поезій українською мовою; вплив творчості поетів-класиків на формування художньо-образної системи її поезій; а також коло тем,  особливо близьких авторці. Підвищений  інтерес публіки і цілу низку запитань викликала громадянська лірика Інни Доленник останніх років, присвячена надгострим і справді актуальним суспільно-політичним  проблемам сучасної України.

Творча зустріч із Інною Доленник лишає по собі приємні спогади, адже жива, безпосередня взаємодія з художнім поетичним словом надовго закарбовується  в пам’яті.

5 Декабря 2017 в 22:28

Минулого тижня двері нашого університету відкрилися для майбутніх абітурієнтів у рамках "Тижня відкритих дверей" факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо співробітникам кафедри та студентам за активну участь у цьому заході!

5 Декабря 2017 в 22:18

Щиро вітаємо команду факультету інформаційних технологій за зайняте ІІ місце в змаганні з шахів спартакіади ДВНЗ КНУ серед збірних команд факультетів та бажаємо не втрачати гостроти розуму та завжди досягати перемоги!

4 Декабря 2017 в 14:43

01 грудня 2017 року представники університету за сприяння начальника відділу підготовки кадрів ПрАТ Дудник І. В. взяли участь у Міській науково-практичній конференції для випускників 11-х класів «Профорієнтація: вчора, сьогодні, завтра», проведеної на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6.

Метою заходу передбачено реалізація аспектів оптимізації професійного самовизначення учнів через потребу ринку праці; виховання позитивного ставлення до праці; орієнтації на професії, необхідні підприємствам групи «FERREXPO» та господарському й соціальному комплексу міста, Придніпровському регіону Полтавщини.

Після вітальних слів заступника міського голови Угнічевої Н. Д., начальника відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Шошиної І. В., завідувача методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Негоди С. І. виступила провідний фахівець із розвитку персоналу ПрАТ «Полтавський ГЗК» Васильченко О. В. з інформацією щодо значущості здобуття освіти у закладах професійного типу різних рівнів та можливостей подальшого кар’єрного зростання.

Приємним є те, що першим закладом, який «відкрив двері» присутнім учням та гостям, став ДВНЗ «Криворізький національний університет». Відповідальний секретар приймальної комісії Тарасова О. В. успішно презентувала нашу альма-матер, акцентуючи увагу присутніх на 95-річній історії університету, на широкому виборі спеціальностей, якісному складі науково-педагогічних кадрів, сприятливих умовах для всебічного розвитку майбутніх фахівців тощо.

Упевненості в тому, що серед першокурсників ДВНЗ «Криворізький національний університет» у 2018 році обов’язково буде талановита молодь м. Горішні Плавні додає й те, що міський голова Биков Дмитро Геннадійович – випускник нашого університету!

 

 

 
Популярні ресурси