13 Сентября 2019 в 18:26

Сьогодні не просто п"ятниця 13-те, сьогодні свято у великої частини нашого факультету - День програміста! Вітаємо і бажаємо натхнення для стоврення нових програм, пам"яті для усіх потрібних паролів, і вдалих вам рядків коду!

8 Сентября 2019 в 13:32

Реалізація стратегії академічної мобільності потребує все більшої обізнаності студентів у процесі інтернаціоналізації університету.

5 вересня відбулася зустріч з Євгенією Новотні, студенткою Віденського університету (Австрія). Формат зустрічі – засідання студентського клубу міжнародної дружби «Stream», який забезпечив продуктивне інформаційно-насичене невимушене спілкування.

Євгенія виступила з презентацію, у якій було продемонстровано особливості організації освітнього процесу в Австрії, починаючі з перших кроків і закінчуючи навчанням в університеті. Євгенія відзначила відмінності у вимогах до вступу в університет, а саме: необхідність отримання сертифікату з екзамену Матура (Matura), компонентами якого є 5 предметів, тривалість кожного іспиту – 5-6 годин. Цікаво було дізнатися, що вже у віці 14 років підліткам необхідно обрати свою майбутню професію та вирішити, чи продовжувати навчання, складати випускний іспит та вступати до університету, чи працевлаштовуватись. Студенти закордонних закладів вищої освіти мають змогу користуватись великим книжковим фондом безкоштовно, але Wi-Fi доступний за додаткову платню.

Засідання клубу відбувалось у навчальній аудиторії №538 за круглим столом, де комфортно розмістилися студенти для дискусії. Цікава розповідь супроводжувалась показом слайдів на Smart board.

Гостя вільно спілкується німецькою, французькою та іншими мовами.  Особливу увагу вона звернула на важливість володіння англійською мовою, яка поряд з німецькою, є мовою навчання в університеті. Зустріч мала значний мотивуючий вплив. Саме на початку навчального року дуже важливо було почути, що досягнення високих результатів потребує зусиль для того, щоб оволодіти іноземною мовою, отримати якісну освіту та переваги при майбутньому працевлаштуванні.

Кафедра іноземних мов запрошує студентів спостерігати за подіями в університетському освітньому просторі, відвідувати засідання студентського клубу «Stream» та кіноклубу, стати активними спікерами майбутніх конференцій та зустрічей.

3 Сентября 2019 в 23:38
30 серпня у Палаці молоді і студентів відбулась посвята першокурсників. Привітання від ректорату та деканів факультетів, концертна програма, нагорода вступників з найвищими рейтинговими балами – усе це створило урочистий, піднесений настрій і атмосферу згуртованості та єдності.
Старші курси вручили первачкам символічні студентський квиток, залікову книжку, ключ від університету та поділились секретами навчання. А першокурсники нашого факультету мали змогу продемонструвати свої таланти.
Радо вітаємо першокурсників і першокурсниць у родині факультету інформаційних технологій і бажаємо отримати задоволення від занурення в студентське життя!

28 Августа 2019 в 13:35
30 серпня 2019 р. в Палаці молоді і студентів (вул. Віталія Матусевича, 11а) відбудеться традиційне загальноуніверситетське свято «Посвята в студенти». Початок о 10-00.

Запрошуються вступники 2019 року та всі, хто бажає взяти участь у святковому заході.

3 Августа 2019 в 10:27

Поки більшість віддається літньому відпочинку, наші бакалаври випробовують свої сили і вступають на навчання за ступенем "магістр". Екзамени вже позаду, лишилось дочекатись рейтингових списків і відсвяткувати новий етап на шляху до омріяної професії.

31 Июля 2019 в 10:27

Сьогодні святкує свій День народження керманич нашого університету! Вітаємо шановного Миколу Івановича!
Бажаємо міцного здоров'я, надихаючих подій, невичерпної енергії, втілення найзаповітніших мрій і здійснення найсміливіших планів!

14 Июля 2019 в 15:41

12 липня 2019 року - день визначної незабутньої події у житті бакалаврів факультету інформаційних технологій загалом та випускників групи ПН-15 спеціальності 015 - Професійна освіта зокрема.

Надзвичайно святковим та водночас зворушливим було спілкування групи. Бакалаври і куратор не стримували емоцій. Дійсно, проминули чотири роки плідної співпраці, сповнені неперевершеними та незабутніми спогадами. Але гріють душу сподівання на майбутні звершення під час навчання у магістратурі.

Із першою значною перемогою Вас, з отриманням вищої освіти!!!

Щасти Вам, наші випускники, зірочки факультету інформаційних технологій!

13 Июля 2019 в 16:29
На нашому факультеті відбулось вручення дипломів. Ця подія завжди супроводжується сумішшю почуттів – радість, хвилювання, гордість, світлий сум прощання. Цьогорічна церемонія вручення не стала винятком.
Теплі привітання від ректорату та деканату, зворушливі слова від кураторів та викладацького складу факультету, слова подяки від випускників, творчі номери – створювали загальну святкову атмосферу.
Ми пишаємося своїми випускниками та випускницями й завжди раді їх бачити в стінах нашого університету!
Диплом – це водночас і певний підсумок пройденого шляху, і нові горизонти, які ми бажаємо успішно усім підкорити!
30 Июня 2019 в 14:03
Сьогодні День народження у першого проректора нашого університету - Вербицького Віктора Івановича. Саме він є одним із засновників фітівської родини, закладав перші "цеглини" нашого факультету і був першим його деканом.
Вікторе Івановичу, вітаємо Вас! Здоров'я, невтомності, енергії, здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, втіхи в родині, радощів у колі друзів! Миру та злагоди Вам!

27 Июня 2019 в 18:29

Популярні ресурси