12 Июня 2018 в 00:09

Архип Котыга, 6 лет, жизнерадостный, позитивный и общительный мальчик с огромным потенциалом, с малых лет активно занимается спортом. В один день, после медицинского осмотра семью поверг в шок страшный диагноз - лейкоз (рак крови). 
Сейчас нужны дорогостоящие препараты! Родные Архипа просят о любой материальной помощи и поддержке, чтобы как можно быстрее справиться с ужасной болезнью! 

Номер карты отца Архипа: 
5168 7427 1623 6967 
Котыга Владимир Сергеевич

3 Июня 2018 в 22:20

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між виконкомом Криворізької міської ради, народним депутатом К. Павловим, Криворізьким національним університетом та Криворізькою міською організацією ветеранів за сприяння в.о. завкафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки доцента Тарасової О. В. та викладача Ткачук В. В. задля покращення соціальної адаптації людей похилого віку, що мешкають у Кривому Розі, здійснювалося навчання впродовж трьох місяців (березень – травень 2018 р.) при територіальних центрах соцобслуговування в усіх районах нашого міста.

У першому наборі навчалося 98 бажаючих літніх студентів.

Заняття із комп’ютерної грамотності проводилися студентами четвертого курсу спеціальності 015 – Професійна освіта (комп’ютерні технології) групи ПН-14.

Щоп’ятниці упродовж трьох місяців при територіальних центрах нашого міста тривала плідна співпраця 98 літніх студентів, спрямована на формування і розвиток навичок використання новітніх технологій, передовсім інформаційних та комунікаційних.

3 Июня 2018 в 22:12

2 червня 2018 року Криворізький національний університет радо приймав у своїх стінах батьків випускників та учнів Школи комп’ютерної майстерності.

Програмою батьківських зборів передбачено підведення підсумків роботи упродовж навчального року викладачем Школи комп’ютерної майстерності Кужель Анастасією Володимирівною. Акцентовано на значущості вмінь і навичок роботи з інформаційними технологіями загалом та створенні технологій на основі комп’ютерного моделювання зокрема. Результатом формування й закріплення навичок проектної діяльності були фахово і майстерно презентовані проекти навчального та виховного характеру учнями ШКМ.

Логічним продовженням заходу стали презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів на ФІТ.

Професорсько-викладацький склад ФІТ мав змогу спілкування з мотивованою аудиторією. Гості відзначилися відкритістю до пізнання  нового, активно включалися в діалог, сприяючи розширенню самовизначення професійного майбутнього, пов’язаного з навчанням на факультеті інформаційних технологій.

Під час профорієнтаційних екскурсій присутні змогли оцінити роботу спеціалізованих лабораторій інтерактивного викладання іноземних мов (за фахом); визначити шляхи професійного самовизначення особистості; засоби автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій; ознайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact; із конструюванням, настроюванням та програмуванням роботів. Водночас у процесі активної співпраці констатовано, що особливістю фаху є необхідність постійного самовдосконалення, оскільки специфікою інформаційних технологій є рекордно стрімкі темпи розвитку.

Присутні отримали вичерпні відповіді, переконалися, що ІТ-галузь є найдинамічнішим сегментом світової економіки.

30 Мая 2018 в 00:09

Найкреативніший творчий професорсько-викладацький колектив та співробітники факультету інформаційних технологій вітають із Днем народження доброго та справедливого, розумного й талановитого, чуйного, уважного, щирого, мудрого декана нашого факультету –

 

ЧУБАРОВА ВЛАДИСЛАВА АНАТОЛІЙОВИЧА

 

 
 

30 травня відзначає ювілей завідувач навчально-методичного відділу ОТВЕРЧЕНКО ГАЛИНА ХАРИТОНІВНА

Професорсько-викладацький склад та співробітники ФІТ вітають Вас із Днем народження!

30 Мая 2018 в 00:01

2018 рік на Дніпропетровщині урочисто оголошено Роком Олеся Гончара – так ушановують 100-річчя від дня народження нашого славетного земляка, українського письменника та громадського діяча. До цієї урочистої нагоди та до Дня філолога кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки провела цікавий виховний захід – літературний екскурс для іноземних студентів.

Захід передбачав коротке ознайомлення студентів-слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян із постаттю, етапами творчого шляху та найцікавішими фактами біографії Олеся Гончара в межах міжкультурної комунікації – під час вивчення дисципліни «Країнознавство».

Захід провели керівник підготовчого відділення Н. І. Суховенко та відповідальна за виховну роботу кафедри Я. С. Гладир.

Орієнтуючись на комунікативний мінімум, засвоєний студентами під час піврічного вивчення мови, Я. С. Гладир прокоментувала іноземцям українську культурну традицію вшанування видатних постатей, розповіла про роки життя видатного сина Дніпропетровщини Олеся Гончара, про університет, названий на його честь та про теми його найвідоміших романів.

Іноземні студенти продемонстрували неабияку зацікавленість та непересічний інтерес до літературного екскурсу, пригадали інших українських митців, про яких вони вже знають (зокрема, згадали про Т. Шевченка та Л. Українку); поцікавилися історичною добою життя Олеся Гончара. Слід окремо відзначити, що іноземні студенти з Алжиру розповіли про визнаних арабських письменників, а камерунські студенти назвали своїх улюблених представників світової літератури, які теж ушановуються в освітніх закладах Африки.

Захід відзначився пануванням доброзичливої атмосфери цікавості та поваги до всіх світових культур.

22 Мая 2018 в 18:50

20 Мая 2018 в 21:56
20 Мая 2018 в 21:45

18 травня для випускників денної форми навчання факультету інформаційних технологій відбувся захід «Ярмарок вакансій», у якому взяли участь викладачі та студенти факультету. Із пропозиціями до студентів звернулися представники компаній, зацікавлених у працевлаштуванні молодих фахівців: IT-компанії «Zaraffasoft», IT-компанії «Syntech Software» і СЦ «СПРАВНО». Інформацію про вакансії надали організації: Метінвест, ПАТ «Кривбасзалізрудком», міжнародна компанія QATestLab, Інтернет-провайдер IT-Invest, Комунальне підприємство теплових мереж «Криворіжтепломережа».

Найближчим часом на сайті факультету інформаційних технологій буде розміщено детальну інформацію про вакансії.

17 Мая 2018 в 14:27

Запрошуємо до участі в заході «Ярмарок вакансій» фахівців випуску 2018 року. Зустріч із працедавцями відбудеться 18 травня 2018 року о 12.00 в аудиторії № 367. Будемо  раді вітати всіх бажаючих, долучайтеся до заходу!

14 Мая 2018 в 20:24
Популярні ресурси