5 Апреля 2016 в 20:48

Щиро запрошуємо усіх бажаючих відвідати концерт факультету інформаційних технологій, що відбудеться 7 квітня о 14:30 у Палаці молоді та студентів. Ми чекаємо на вашу підтримку!

5 Апреля 2016 в 09:07

Шановні викладачі та студенти!

В розділі "Розклад занять" ви можете переглянути відомості про проведення відкритих лекцій, перейшовши по відповідній вкладці.

На цьому тижні заплановано проведення наступних відкритих лекцій:

31 Марта 2016 в 22:34

Спортивний захід проведено за підтримки кафедри фізичного виховання. Висловлюємо подяку завідуючому кафедри фізичного виховання - Послушному Ігорю Володимировичу та всьому викладацькому складу кафедри.

Вітаємо переможця II чемпіонату з настольного тенісу групи ПЗАС-14-2 – Коваленко Максима!!!

Куратор групи ПЗАС-14-2

Козикова Таїсія Павлівна

30 Марта 2016 в 22:22

Року англійської мови в Україні присвячується

Сьогодення дебати набувають особливого значення для кожної країни і особистості зокрема. Відомий автор підручників з дебатів, Ненсі Клаксон, вважає, що «дебати – це навчальний інструмент, за допомогою якого можна досягти певних освітніх цілей. Вони розвивають комунікативні та мовні навички, дають студентам здійснювати як підготовлені, так і спонтанні презентації в залежності від потреб, що є чіткою схемою організованого обміну ідеями».

В цьому році на базі кафедри іноземних мов ДВНЗ «КНУ» відбулась студентська науково-практична конференція у форматі модифікованих дебатів. Тема дебатів, «Соціальні комунікації в англомовному інформаційному суспільстві: позитивні та негативні аспекти», відображає збільшення впливу й ролі інформації і знань в житті суспільства, створення глобального інформаційного простору, який убезпечує:

а) ефективну або негативну взаємодію людей;

б) доступ до світових інформаційних ресурсів тощо.

Слід зауважити, що дебати є одним із засобів розвитку особистості, оскільки в основу дебатної технології покладено такі принципи: виховання громадянина, інтегративний зв'язок педагогічного процесу із життям, соціально-ціннісної поведінки.

26 Марта 2016 в 19:27

Конференція, яку організовано і проведено кафедрою Комп’ютерних систем та мереж (КСМ), проходила 22-24 березня 2016 року. За результатами роботи конференції кафедра видала збірник наукових праць (160 сторінок).

Кількість учасників понад 60 (у т.ч. з таких ВНЗ: Національний технічний університет «ХПІ»; ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського»; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; ДВНЗ «Криворізький національний університет»; Чорноморський державний ун-т ім. Петра Могили; «Таврійський державний агротехнологічний» університет, м. Мелітополь; ДВНЗ «Ужгородський національний університет»; Запорізький національний технічний університет; University Tecnológico de Monterrey).

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

24 Марта 2016 в 23:39

Шановні викладачі та студенти!

Наступного тижня заплановано проведення відкритих лекцій:

21 Марта 2016 в 23:05

Студенти нашого університету спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» у незмінному складі команди SUA-team (Микитин Олексій, Яковлев Дмитро, Тохтарь Юрій, Гук Дмитро)  зайняла 2-е місце у 3-му конкурсі «LikeIT»(Hackathon) за напрямком Internet of Things (Інтернет речей), що проводився у м. Запоріжжя об’єднанням "BEST".

17 Марта 2016 в 22:03

Прийміть наші сердечні привітання з Днем Народження! Зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

3 Марта 2016 в 19:39

21 Февраля 2016 в 20:20

16 лютого 2016 року студенти нашого університету напряму підготовки «Професійна освіта» факультету інформаційних технологій святкували День рідної мови. Студенти першого курсу гр. ПН-15 підготували презентацію свята для старшокурсників. У дружній невимушеній атмосфері взаєморозуміння присутні мали змогу пригадати основні віхи становлення та розвитку сучасної української літературної мови; декламувати поезії про її оспівування і звеличення класиками та сучасними поетами, критиками; пояснювати лексичні значення слів та мовних конструкцій.

Спеціальності:

Популярні ресурси