9 Февраля 2017 в 22:02

Шановні студенти!

Кафедра моделювання та програмного забезпечення запрошує вас на загальноуніверситетську олімпіаду з програмування.

Дата проведення олімпіади: 18.02.17

Програма олімпіади:

Реєстрація учасників: 9:00–10:00, ауд. 221.
Відкриття олімпіади, початок змагань: 10:00–14:00

Оголошення результатів олімпіади: 23.02.17 12:00, ауд. 318.

До участі в олімпіаді запрошуються студенти всіх спеціальностей. Участь в олімпіаді індивідуальна.

Переможці визначатимуться в двох категоріях:

1. Програмування – моя професія (для студентів комп’ютерних спеціальностей).

2. Програмування – моє захоплення (для студентів всіх інших спеціальностей).

Чекаємо на вас!

30 Января 2017 в 21:26

До уваги студентів та викладачів!

Картинки по запросу розклад занять в двнз

На сайті факультету вже доступний розклад на 2 семестр 2016-2017 н.р.

Переглянути його ви можете за допомогою меню сайту Студенту->Розклад занять або ж за посиланням.

26 Декабря 2016 в 11:40

24 грудня 2016 року в стінах університету відбувся День відкритих дверей. Цьогоріч він був проведений у новому форматі.

З самого ранку упродовж дня у холі працювала виставка досягнень факультетів. Під час офіційної частини в. о. ректора університету М. І. Ступнік привітав майбутніх абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників вишута розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2017 року докладно ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії ДВНЗ «КНУ» О. В. Тарасова. Заступник відповідального секретаря Т. С. Сулима презентувала факультети університету.

20 Декабря 2016 в 22:32

16-18 грудня у місті Суми зустрілися фіналісти загальноукраїнського конкурсу серед студентів - "КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ 2016".

На фінал зібралися кращі студенти регіональних етапів у кожній із 8 номінацій. Від Дніпропетровського регіону в гості до сумчан поїхали переможці регіонального етапу з різних номінацій та команда підтримки.

8 Декабря 2016 в 16:11

В разделе "Вакансии" добавлено новые вакансии.

24 Ноября 2016 в 09:54

Вітаємо студентів нашого факультету, які зайняли призові місця в олімпіаді з іноземної мови!

1 місце - Лещенко Сергій (гр. ІПЗ-16-1ск)

2 місце - Шатровий Богдан (гр. АКІТ-16м)

3 місце - Рєзніков Давид (гр. ІПЗ-16-2)

Німецька мова

1 місце - Микитин Олексій (гр. АКІТ-16м)

2 місце - Савчук Аліна (гр. ІПЗ-16-1)

3 місце - Дзюба Катерина (гр. СУА-15)

19 Ноября 2016 в 21:46

18 листопада 2016 року у Департаменті освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації відбулося нагородження переможців регіонального етапу конкурсу "Кращий студент України 2016".

Із великою гордістю хочемо відмітити, що переможцем у номінації «Кращий студент-програміст» став студент нашого факультету – Микитин Олексій!

Вітаємо Олексія і бажаємо успіхів у представленні Дніпропетровської області у Всеукраїнському фіналі конкурсу, що відбудеться у грудні!

16 Ноября 2016 в 21:37

Любі студенти!
Ви наші майбутні уми, ви наші світлі голови, майбутнє нашої країни! Нехай кожен з вас запам'ятає ці чудові, безтурботні і складні студентські роки. Нехай кожному з вас доля надасть можливість здати іспит «на халяву», нехай іспити не затьмарюють веселощі та студентські тусовки, нехай викладачі не будуть дуже суворі, а залікові книжки самі відкриваються назустріч халяви і ведуть вас вперед до заповітного диплому! Успіхів вам в житті, в роботі, нехай студентство приносить не тільки веселощі, але й знання!

16 Ноября 2016 в 09:39

Найочікуваніший концерт нових талантів Криворізького національного!

Приходьте підтримати факультет інформаційних технологій!!! Ваша підтримка - наша перемога!

Студентська осінь | П'ятниця 18.11 | 14:30

1 Ноября 2016 в 14:26

UA - Другий хакатон, організований компанією "1+1 медіа" пройшов у столиці. Свято нових знайомств та революційних ідей. На 48 годин столичну кіностудію Довженко перетворили на лабораторію винаходів програмістів та рекламників. Загалом цьогоріч визначили трьох переможців. Хтось прийшов на хакатон вже із готовими ідеями, хтось збирав команду і видумав на місці.

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси