16 Декабря 2015 в 10:05

До уваги учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків!

19 грудня 2015 року о 10 годині

ДВНЗ «КРИВОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

та Факультет інформаційних технологій

Запрошує на День відкритих дверей у Палац молоді та студентів

Ми чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

Довідки за телефонами:    74-31-30, 74-16-16

Детальне ознайомлення зі спеціальностями факультету інформаційних технологій відбудеться о 12:00 ауд. № 521

Корпус №1, вул. XXII Партзїзду,11

15 Декабря 2015 в 08:50

15 грудня о 10.00 в ДВНЗ КНУ (актова зала корпусу 1) відбудеться презентація міжнародних безпекових проектів: всеукраїнська інтернет-вікторина "НАТО КВЕСТ" та Центру Європейської та Євроатлантичної безпеки.

Запрошуємо усіх бажаючих!

9 Декабря 2015 в 21:22

1 декабря по инициативе Женской Еврейской Огранизации «Проект Кешер» и при поддержке факультета информационных технологий в ГВУЗ «Криворожский национальний университет» прошел тренинг для студентов 1-4 курсов. Это было второе мероприятие в рамках акции «16 дней против насилия в отношении женщин» в стенах университета.

6 Декабря 2015 в 18:21

3 грудня 2015 року представники ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» провели навчально-практичний семінар на тему: «Перетворювальна техніка та її зв’язок із ПЛК» на базі лабораторії «Елементи автоматики та робототехніки» кафедри інформатики, автоматики і систем управління.

4 Декабря 2015 в 20:49

Усесвітній день боротьби зі СНІДом з’явився в календарі 1 грудня 1988 року. За більш ніж чверть століття Кривий Ріг став одним з міст України, де зафіксовано багато людей, хто має ВІЛ-позитивний статус. Найуразливішою до інфекції і надалі залишається молодь. Серед найефективніших засобів боротьби з епідемією ВІЛ-СНІДу світова спільнота вбачає широку профілактичну інформаційну кампанію, до якої залучається все більше волонтерів, студентських рухів та молодіжних організацій.

Студенти КНУ також не стоять осторонь відзначення тих дат, які особливо стосуються здорового способу життя. Одна з таких акцій була проведена на факультеті інформаційних технологій доцентами кафедри ІПМП Савченко А. Л. та Сулимою Т. С. Захід, покликаний зменшити ризик інфікування ВІЛ серед молоді міста, охопив чималу кількість юнаків та дівчат.

29 Ноября 2015 в 14:09

24 листопада на кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід до Дня пам’яті жертв голодоморів. Основною метою заходу було вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом і політичними репресіями людей у роки геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933, вчиненого тоталітарним режимом. Завданнями заходу були також виховувати патріотизм, розвивати траурний етикет, навчати дотриманню традицій вшанування померлих і загиблих. Студенти-організатори ще раз нагадали всім присутнім про роки, які забрали життя мільйонів людей. Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

28 Ноября 2015 в 22:54

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» вперше була проведена в 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насиллям до жінок; датою завершення акції – 10 грудня – Міжнародний день захисту прав людини.

25 листопада студентами факультету інформаційних технологій було проведено акцію «16 днів проти насилля», яка відбувалася в рекреації біля актової зали. На плакаті з надписом «Ця рука ніколи не вдарить» учасники акції обводили свої долоні та писали імена. Так вони закликали не вдаватися до насилля, особливо над жінками.

На кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки студенти групи ПН-14 провели захід з цієї ж теми. Особлива увага під час проведення заходу приділялася проблемі домашнього насилля. Завданнями заходу було переконати присутніх у неприпустимості насилля в родинах, загалом формувати нетерпиме ставлення до будь-якої форми насилля.

23 Ноября 2015 в 11:11

Студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні IoT

21 листопада 2015 року студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні Lviv IoT Hackathon, що проходив у Львові – культурній столиці України. Організатором хакатону виступила компанія Microsoft. На початку хакатону було проведено лекцію, присвячену роботі з Microsoft Azure та концепції Internet of Things. Лектор – Маргарита Остапчук («Майкрософт-Україна»).

За результатами продуктивної роботи команда, учасником якої був студент ДВНЗ «Криворізький національний університет» Микитин Олексій, посіла почесне ІІ місце! Щиро вітаємо команду й особисто Микитина Олексія!

23 Ноября 2015 в 11:00

Семінар відбувся 20 листопада 2015 року о 10.00 в Інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій НУ «Львівська Політехніка»

19 Ноября 2015 в 23:39

17 листопада 2015 року в актовій залі головного корпусу Криворізького національного університету кафедра інформатики, автоматики і систем управління спільно з ДП «Сіменс Україна» провела навчально-практичний семінар на тему: «Енергоефективність застосування приводної та пускорегулювальної техніки Siemens на виробництві». Під час семінару провідні інженери ДП «Сіменс Україна» розповіли про особливості застосування частотних приводів, електромоторів, автоматичних систем управління та систем захисту приводної техніки, а також про можливості економії енергії та коштів, пов’язаних з їхнім застосуванням.

У семінарі взяли участь представники провідних промислових підприємств Кривого Рогу, а також усі зацікавлені викладачі та студенти нашого університету.