26 Сентября 2019 в 17:31

23.09.2019 року у Криворізькому навчально-виховному комплексі №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування» для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів було проведено тренінг «Розвиток навичок Soft-skills».

Ініціаторами проведення тренінгу стали в. о. завідувача кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки університету канд. психол. наук, доцент Тарасова Олена Володимирівна та магістранти групи ПОКТ-19м Радткіна Дар’я та Ушаткіна Світлана.

У процесі творчої співпраці та практичної взаємодії учасників тренінгу було з’ясовано сутність понять «softskills/ hardskills (тверді/м’які навички)», розглянуто питання «Хто він, лідер?». Під час виконання практичних вправ учні визначали головні якості харизматичного лідера, згадали відомих лідерів та сферу, в якій вони проявили себе.

Під час тренінгу розвитку навичок Soft-skills, зокрема лідерських здібностей, навіть пасивні учні й учениці, які не відзначалися наявністю розвинених особистісних якостей, не замкнулись у собі, а, навпаки, зацікавились можливістю власного вдосконалення, перспективами виховання в собі лідерських якостей.

25 Сентября 2019 в 21:10

26 вересня відзначають День Європейських мов як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця, зміцнення взаєморозуміння та взаємоповаги до європейських мов і культур.

Цього року заходи, присвячені святкуванню, було перенесено до навчальних аудиторій. Тому відкрите заняття з Ділової англійської мови, яке провела завідувач кафедри іноземних мов Голівер Н.О. у групі ІПЗ-19м на тему «Мова та сучасний світ», мало на меті привернення уваги до мовного і культурного різноманіття Європи і нових можливостей вивчення мов.

У процесі підготовки до показового відкритого заняття було проаналізовано рівень знань студентів, визначено кінцеві результати з формування компетентностей (дебатувати, аналізувати, творчо виконувати поставлені завдання, критично мислити), а також методи, прийоми та засоби для їх досягнення.

Заняття почалося з дискусії на тему: «Роль мови у сучасному суспільстві», під час якої було реалізовано найважливішу вимогу комунікативної методики, а саме: індивідуалізацію навчання і розвиток мотивованої мовної діяльності студентів.

Під час презентацій студенти мали можливість активно і творчо представити своє бачення мовної картини світу. Теми презентацій “How the Language We Speak Affects the Way We Think” (Печєнін Радіон), “The Tower of Babel” (Щербина Володимир), “Human languages vs programming languages” (Яловий Кирило) , “What if the language were the only one?” (Шевців Нікіта) зацікавили присутніх та викликали жваву дискусію.

Серед інтерактивних форм навчання було обрано перегляд автентичного відеоматеріалу TED презентації “Learning a language will change your life for Good” з виконанням лексичних вправ, направлених на формування навичок Public speaking (публічних виступів) з подальшим доповненням теми власними коментарями.

Активні методи навчання включали використання іншої мови – Body language (мови тіла), що мало емоційний вплив на студентів та зняло комунікативні бар’єри.

Доброзичлива атмосфера, яка була створена викладачем, дала змогу студентам почуватися вільно і невимушено, що в свою чергу дозволило краще засвоїти матеріал і розвинути творчі здібності. Загалом, вивчаючі мови інших народів, ми розширюємо свою картину світу, тому що мова надає можливості пізнання інших народів та їхніх культур. 


25 Сентября 2019 в 21:00

Сьогодні, 25 вересня, в актовій залі головного корпусу відбулись збори студентства денної форми навчання з питання обрання голови студентської ради факультету. Кандидатки на обіймання даної посади  – Абрамова Анна (КІ-17), Кравченко Олександра (КН-17) та Снагощенко Діана (АКІТ-17) – представили свої програми. Присутні студентки та студенти ставили кандидаткам багато запитань, а після жвавого обговорення згідно із правилами Положення про обрання голови студради відбулось голосування. 

Підрахувавши голоси, виборча комісія оголосила результати. Новою головою студентської ради нашого факультету з перевагою в 53% голосів стала Абрамова Анна! 

Вітаємо її і бажаємо ефективного втілення ініціатив, упевненості й натхнення! 

24 Сентября 2019 в 18:09

Днями (20 і 23 вересня) викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Фасольняк Ю.Ю. і Кадол О.М. провели виховний захід «Лекція пам’яті до Дня партизанської слави». Студентство трьох факультетів (інформаційних технологій, електротехнічний, економіки та управління бізнесом) мали змогу ознайомитись зі сторінками воєнного лихоліття 1941-1945 рр., зокрема, таким явищем, як рух опору (партизанський рух, націоналістичне підпілля). Викладачі-історики розповіли про особливості життя цивільного населення в добу окупації, про воєнні операції, які сприяли Великій Перемозі над німецько-фашистськими загарбниками.

Окремо було висвітлено події руху опору на Криворіжжі. Розповідь про життя, боротьбу, трудові та ратні подвиги студентів і співробітників нашого навчального закладу тощо доповнювали ілюстрації документів, листів, архівних довідок про часи лихоліття.

Захід був спрямований на вшанування пам’яті і відбувся в дусі патріотичного виховання студентської молоді.

21 Сентября 2019 в 17:30

25 вересня в актовій залі головного корпусу о 12:00 відбудуться збори студентів та студенток факультету інформаційних технологій з питання обрання голови студентської ради факультету.
Претендентки на обіймання даної посади:
    Абрамова Анна (КІ-17)
    Кравченко Олександра (КН-17)
    Снагощенко Діана (АКІТ-17)
Кожна з претенденток представлятиме свою програму та команду. 
Запрошуються старости та студентство, яке бере активну участь у житті факультету.
Чекаємо на Вас!

18 Сентября 2019 в 16:49

Уже другий рік поспіль наш факультет бере участь у фестивалі "Ніч індустріальної культури", де демонструє високотехнологічні стенди. Цьогоріч доцент кафедри КСМ Микола Іщенко знайомив відвідувачів з роботою сучасного обладнання, наданого університету компанією Phoenix Contact GmbH&Co. Його колеги з кафедр МПЗ та АКіТ привернули увагу гостей, особливо молоді,цікавими комп’ютерними розвагами, розробленими на основі наукових технологій.

15 Сентября 2019 в 12:18

13 Сентября 2019 в 18:26

Сьогодні не просто п"ятниця 13-те, сьогодні свято у великої частини нашого факультету - День програміста! Вітаємо і бажаємо натхнення для стоврення нових програм, пам"яті для усіх потрібних паролів, і вдалих вам рядків коду!

8 Сентября 2019 в 13:32

Реалізація стратегії академічної мобільності потребує все більшої обізнаності студентів у процесі інтернаціоналізації університету. 

5 вересня відбулася зустріч з Євгенією Новотні, студенткою Віденського університету (Австрія). Формат зустрічі – засідання студентського клубу міжнародної дружби «Stream», який забезпечив продуктивне інформаційно-насичене невимушене спілкування.

Євгенія виступила з презентацію, у якій було продемонстровано особливості організації освітнього процесу в Австрії, починаючі з перших кроків і закінчуючи навчанням в університеті. Євгенія відзначила відмінності у вимогах до вступу в університет, а саме: необхідність отримання сертифікату з екзамену Матура (Matura), компонентами якого є 5 предметів, тривалість кожного іспиту – 5-6 годин. Цікаво було дізнатися, що вже у віці 14 років підліткам необхідно обрати свою майбутню професію та вирішити, чи продовжувати навчання, складати випускний іспит та вступати до університету, чи працевлаштовуватись. Студенти закордонних закладів вищої освіти мають змогу користуватись великим книжковим фондом безкоштовно, але Wi-Fi доступний за додаткову платню. 

Засідання клубу відбувалось у навчальній аудиторії №538 за круглим столом, де комфортно розмістилися студенти для дискусії. Цікава розповідь супроводжувалась показом слайдів на Smart board. 

Гостя вільно спілкується німецькою, французькою та іншими мовами.  Особливу увагу вона звернула на важливість володіння англійською мовою, яка поряд з німецькою, є мовою навчання в університеті. Зустріч мала значний мотивуючий вплив. Саме на початку навчального року дуже важливо було почути, що досягнення високих результатів потребує зусиль для того, щоб оволодіти іноземною мовою, отримати якісну освіту та переваги при майбутньому працевлаштуванні. 

Кафедра іноземних мов запрошує студентів спостерігати за подіями в університетському освітньому просторі, відвідувати засідання студентського клубу «Stream» та кіноклубу, стати активними спікерами майбутніх конференцій та зустрічей.

3 Сентября 2019 в 23:38
30 серпня у Палаці молоді і студентів відбулась посвята першокурсників. Привітання від ректорату та деканів факультетів, концертна програма, нагорода вступників з найвищими рейтинговими балами – усе це створило урочистий, піднесений настрій і атмосферу згуртованості та єдності.
Старші курси вручили первачкам символічні студентський квиток, залікову книжку, ключ від університету та поділились секретами навчання. А першокурсники нашого факультету мали змогу продемонструвати свої таланти.
Радо вітаємо першокурсників і першокурсниць у родині факультету інформаційних технологій і бажаємо отримати задоволення від занурення в студентське життя!
 Популярні ресурси