28 Января 2019 в 15:20

02.02.2019 р. у Криворізькому національному університеті відбудеться День відкритих дверей. Детальна інформація за посиланням.

Факультет інформаційних технологій (декан, завідувачі кафедр, провідні викладачі) чекатимуть на абітурієнтів та їхніх батьків об 11 годині в ауд. 521.   

28 Января 2019 в 14:34

Цими вихідними за підтримки ФІТ в стінах нашого університету відбулись збори батьків, чиї діти відвідують криворізьку школу комп’ютерної майстерності (ШКМ). Це спеціалізований позашкільний навчальний заклад для дітей віком від 9 до 14 років, у якому даються знання з IT-сфери.

На сьогодні серед викладачів цієї школи є випускниці факультету інформаційних технологій. А ми переконані, що серед учнів та учениць ШКМ є наші майбутні студенти та студентки.

На зборах батьки отримали інформацію, подану викладачками ШКМ, та профорієнтаційні буклети, які надали представники факультету.

Радо чекаємо на наступні зустрічі. 

25 Января 2019 в 13:27

22 січня 2019 року Україна відзначає знакову дату – сторіччя Великої злуки та День Соборності України. Із цієї урочистої та значущої для всіх українців нагоди бібліотекою Криворізького національного університету за участі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки було організовано та проведено масштабний загальноуніверситетський Круглий стіл  до 100-річчя Великої злуки та Соборності України.

Це свято вшановують щороку 22 січня в день проголошенняАкту ЗлукиУкраїнської Народної РеспублікийЗахідноукраїнської Народної Республіки, що відбулося1919-го року. Офіційно його відзначання встановлено починаючи з 1999 р. згідно з УказомПрезидента України«Про День соборності України» від 21 січня 1999 р. № 42/99.

На Круглому столі, в якому взяли участь 15 завідувачів відділами й секторами, головувала директор бібліотеки С. О. Баскакова.

У вітальному слові головуюча відзначила важливість такої події, як історична злука і єдність українських земель, для всього українського народу, оскільки ця історична подія уособила його споконвічну мрію про соборну, незалежну національну державу та засвідчила вільне волевиявлення українців щодо становлення єдиної самоідентифікованої нації.

У ході Круглого столу слово взяла к. філол. н., ст. викл. каф. ІПМП Я. С. Гладир, яка виголосила ґрунтовну інформативну доповідь щодо історичного підґрунтя, карколомного драматичного перебігу та визначальних наслідків подій 22 січня 1919 року для українського національно-визвольного руху. Зокрема, Я. С. Гладир нагадала присутнім про витоки ідеї української соборності, про відображення цих ідей у працях кращих українських митців, наголосивши на тому факті, що у цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась роком раніше (22 січня 1918 р.), а саме – прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки. Було згадано і видатних українських політичних діячів того часу, зокрема очільника Директорії Володимира Винниченка, чий підпис засвідчує Універсал про злуку; і трагічну тогочасну добу політичних суперечностей, яка забрала так багато життів українських патріотів, і політичні складнощі, які виникали на шляху до об’єднання українських земель.

Окремий виступ головуючої було присвячено пам’яті героїв Крут – однієї з найтрагічніших сторінок української національно-визвольної боротьби  періоду 1918-1920 рр.

Присутні висловлювали думки щодо актуальності й доцільності вшанування цього свята саме сьогодні, коли єдність української нації стає тією непереможною силою, яка підтримує наш народ на його нелегкому історичному шляху.

Велика злука 22 січня 1919 р. – безсумнівно, подія, яка залишила непересічний відбиток в українській історії, адже недарма за національну єдність та національну ідею  вмирали покоління наших славетних пращурів.

23 Января 2019 в 15:31

23 Января 2019 в 15:24

Зимові канікули дають чудову нагоду зайнятися сезонними активними видами спорту. 17 січня студенти з Алжиру, які є учасниками англійського проекту КНУ, прийняли запрошення від студентів ФІТ та відвідали розважально-спортивний комплекс «Union».  

Перевагу надали найкращій у місті льодовій арені. Деякі алжирські студенти каталися на ковзанах уперше в житті.  В Алжирі, який розташовано у спекотній Африці, взагалі немає снігу, тому студенти не мали можливості отримати задоволення від зимових розваг вдома.

Добре, коли поруч із новачками є ті, хто вміє кататися. Шадрін Леонід, Лукаш Савелій, Могілевський Олексій роз’яснили основні принципи катання, які допомогли тримати рівновагу та отримувати задоволення від швидкості руху, музики та атмосфери.

Лахуа Юсра, Рім  Таггут, Мелізі Сухір, Крідісс Ашреф Еддін вдалося освоїти техніку катання та уникнути падінь.

Під час активного відпочинку студенти спілкувалися англійською мовою в дружній атмосфері, повернулися додому сповнені азарту та радісних емоцій.

Дійсно, англійська єднає та зближує студентів різних країн під час навчання та відпочинку.

15 Января 2019 в 20:00

14 січня в актовій залі університету відбулось урочисте вручення дипломів магістрам факультету інформаційних технологій. Із вітальними словами звернулись до випускників і випускниць завідувач кафедри КСМ Купін А. І., завідувачка кафедри ІПМП Тарасова О. В., в. о. завідувача кафедри МПЗ Стрюк А. М. Прозвучали теплі слова із подякою за ці водночас важкі й веселі роки навчання, побажання успіхів у подальшому дорослому житті та сподівання на нові зустрічі.

Молодші курси додали церемонії вручення дипломів святкового настрою, представивши яскраві танцювальні номери. Залу переповнювали натхненні емоції та радість від отримання омріяних дипломів.

Ще раз вітаємо наших випускників і випускниць! Бажаємо із упевненістю дивитись у майбуття і бути успішними на вашому професійному шляху! Завжди чекаємо на вас у гості.

13 Января 2019 в 00:40
12 Января 2019 в 11:16
14 січня 2019 року о 14.00 в Актовій залі Криворізького національного університету відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми факультету інформаційних технологій.
Запрошуються завідувачі кафедр та куратори груп, а також всі бажаючі.
1 Января 2019 в 18:10

1 Января 2019 в 18:05

29 грудня в актовій залі Криворізького національного університету відбувся ректорський прийом іноземних студентів. Поздоровити іноземних студентів завітали ректор Криворізького національного університету Ступнік М. І., перший проректор Вербицький В. І., начальник відділу міжнародних зв’язків Кругленко Л. В., завідувач відділення по роботі з іноземними студентами, аспірантами та стажистами Нестор О. О., завідувач відділення підготовки іноземних громадян до вступу у ВНЗ Суховенко Н. І., в. о. завкафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Тарасова О. В., декани факультетів, інспектори відділу міжнародних зв’язків, викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки й інші працівники університету.

Вишуканою французькою привітав іноземних студентів ректор університету Ступнік М. І., досконалою англійською – начальник відділу міжнародних зв’язків Кругленко Л. В., рідною українською − завідувач підготовчого відділення Суховенко Н. І. Усі поздоровлення та побажання знаходили щирий відклик у студентів. Ведучим свята і водночас виконавцем неймовірно гарних новорічних пісень був викладач кафедри промислового, цивільного і міського будівництва Паливода О. А. Українські студенти також завітали на прийом із пісенними подарунками для присутніх. Стильний сучасний танець виконали студенти факультету інформаційних технологій.

Із теплими словами вітань виступили студенти підготовчого відділення. Алжирець Хамаілі Акрам, аспірант факультету економіки та управління бізнесом, і марокканець Леззам Салім Ясін, магістрант, також привітали всіх присутніх із прийдешніми святами, висловили подяку ректору та працівникам Криворізького національного університету. Наскрізним мотивом у всіх виступах іноземних громадян звучало, що Кривий Ріг став для них рідним містом, що українці – толерантна та гостинна нація. У залі лунали українська, арабська, французька, англійська, російська, іспанська й туркменська мови.

Сюрпризом для іноземних громадян стала поява традиційних персонажів новорічного свята – Дідуся Мороза та Снігуроньки. Під час неофіційної частини ректорського прийому всі присутні мали змогу поласувати тістечками, скуштувати чай і каву. Студенти фотографувалися з викладачами та зі своїми друзями. Музика, національні й сучасні молодіжні танці у виконанні іноземних студентів наповнили свято радісним і невимушеним настроєм, додали натхнення та віри в новорічні дива, здійснення яких так прагнемо всі ми – українці, алжирці, марокканці, камерунці, пакистанці, туркмени, лівійці, азербайджанці,.. представники всіх країн і всіх націй.
Популярні ресурси