2 Декабря 2018 в 13:09

30 листопада у Криворізькому національному університеті пройшов Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018 - Computer Science & Software Engineering Student Workshop, організований кафедрою моделювання та програмного забезпечення.

Відкрив семінар Стрюк Андрій Миколайович із доповіддю, присвяченою 50-річчю інженерії програмного забезпечення. Він зазначив, що в 1968 році у Мюнхені відбулась перша визначна конференція «Software Engineering», що об’єднала провідних розробників програмних систем, науковців та викладачів університетів, які мали на меті перетворити розробку програмного забезпечення в справжню науку та сталу інженерну галузь. Низка проблем, порушених на цій конференції, не втратили актуальності донині. Стрюк А. М. акцентував на результатах проведених тоді дискусій, що вплинули на розвиток інженерії програмного забезпечення та сформували основи для підготовки фахівців за цією спеціальністю.

На семінарі було представлено змістовні доповіді кращих студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»: Модифікація аналітичного гамма-алгоритму пласкої укладки графа (Богдан Гребенюк); Актуальність дослідження програм семантичного аналізу текстів та огляд методів їх реалізації (Аркадій Зеленський); Актуальність розробки моделі адаптивного навчання (Єлізавета Тищенко); Розробка програмного забезпечення для мінімізації витрат часу і підвищення продуктивності праці в сфері комунікаційних послуг (Микита Курганов); КНУ Розклад: від ідеї до релізу (Богдан Мігілєв) та інші.

 

Фото: Савелій Лукаш

28 Ноября 2018 в 10:30

"

"

"

"

"

28 Ноября 2018 в 10:28

23 листопада для студентів академічних груп АКІТ 18-1, ІПЗ 18-1 та магістрантів ПОКТ-18м  кафедрою інженерної педагогіки та мовної підготовки був організований захід – лекція-реквієм до дня жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Лектор – викладач кафедри Фасольняк Юрій Юрійович – надав історичний аналіз розгортання і проведення геноциду українського народу радянською владою в 30-х роках. Наведені переконливі факти та документальні свідчення очевидців. Голодомор – найбільша трагедія в українській історії. За підрахунками українських демографів від голоду загинуло близько 3,9 мільйонів осіб, а голодування різного ступеня тяжкості зазнало майже все населення УСРР. Унаслідок колективізації українські селяни втратили свою віками виборювану землю та засоби для незалежного від держави існування. Найбагатші та найактивніші господарі були виселені, їхнє місце зайняли нові еліти на селі, традиційна культура та цінності опинилися під ударом та зазнали корозії. Травматичний вплив Голодомору виявився настільки потужним, що його наслідки ми можемо й досі спостерігати в сучасному суспільстві. На колективному та соціальному рівні головними проявами травми стали покірність та невпевненість.

Використовуючи презентаційні матеріали, Фасольняк Ю. Ю. наочно підкріплював фото матеріалами. Акцентуючи увагу на жахливих кадрах голоду, лектор підкреслював важливість недопущення подібної трагедії в майбутньому.

28 Ноября 2018 в 10:23

20 Ноября 2018 в 22:09

Запрошуємо випускників, десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу та всіх зацікавлених на Тиждень профорієнтаційних зустрічей факультету інформаційних технологій Криворізького національного університету, що триватиме з 26 листопада по 30 листопада 2018 року (13.00-16.00).

Програмою профорієнтаційних екскурсій передбачено презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ.

Ви матимете змогу з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій. Вашій увазі буде представлено спеціалізовані лабораторії засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління. Також матимете змогу познайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact. Зможете побачити й оцінити роботу магістрантів спеціальності 015 – Професійна освіта в контексті розроблення концептуальних перспектив професійної самореалізації. Вашій увазі буде представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування.

Творчий колектив нашого факультету розгляне всі пропозиції, можливі індивідуальні консультації.

Завжди раді співпраці з ініціативними та креативними гостями!

20 Ноября 2018 в 21:44

16 листопада 2017 року у Палаці Молодівідбувся конкурс-огляд «Студентська осінь-2018», в якому взяли участь усі факультети Криворізького національного університету.

Під час конкурсу студенти майстерно презентували танцювальні та вокальні номери, сповнені енергії, ентузіазму та майстерності.

Факультет інформаційних технологій презентував два чудові танки: «Майкл Джексон» та «Людство».

Студенти нашого факультету виявили дружність, енергійність, майстерність і подарували безліч яскравих емоцій. Першокурсники, які дебютували на сцені, танцювали на рівні з четвертокурсниками, для яких ця осінь була завершальною у студентському житті.

День виявився веселим і хвилюючим для всіх учасників та присутніх глядачів.

Дякуємо усім учасникам та бажаємо успіхів у навчальному процесі та в позанавчальній творчій активності!

19 Ноября 2018 в 21:32

16 листопада студенти підготовчого відділення для іноземних громадян відвідали концерт «Студосінь», присвячений Дню студента. Студентів супроводжувала Т. В. Мелкумова, куратор IIIі IV груп.

Талановита студентська молодь Криворізького національного університету підготувала неймовірний подарунок: емоційні й запальні, ніжні й енергійні стильні виступи залишили в усіх присутніх незабутні враження. Радість і натхнення, піднесений настрій − приємний «післясмак» концерту.

14 Ноября 2018 в 00:05

Це свято було встановлено Указом президента України № 1241/97 від 6-го листопаду 1997-го й щорічно відзначається як день ушанування пам’яті українського преподобного Нестора-літописця, автора «Слова времінних (минулих) літ», одного з найбільш помітних і значущих українських і світових культурних скарбів. Традиційно цей день уважається й Днем грамотності, оскільки, на думку багатьох дослідників, відтоді й почалася  писемна українська мова.

Кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки вшанувала цей видатний для філологів день низкою виховних заходів відповідного спрямування. Так, доц. Пасічна О.В. підготувала 5 студентських публікацій до участі в IV Міжвузівській науково-практичній конференції до Дня української писемності та мови, яка проводилася 7-9 листопада 2018 року в Запорізькому національному технічному університеті. Безпосередню участь узяли студенти групи ІПЗ-18-1 першого курсу: Біляєва К., Пузіно М., Скринніков І., Хрипункова Є., Мигуль Д.

Ст. викл. Ланова І.В. провела у групах ПО-18, ЕЕМ-18,ТЕП-18, МН-18 інформаційні бесіди щодо історії свята та національної традиції вшанування Нестора-літописця. Під керівництвом куратора студентами групи ПО-18 було виготовлено й оприлюднено цікаву стіннівку, присвячену Дню української мови та писемності.

Не лишилися осторонь й іноземні студенти підготовчого відділення. Ст. викл. Гладир Я.С., куратор групи ПВ-18-1, пояснила іноземцям, які вже 2 місяці старанно вивчають українську мову в стінах нашого університету, історію та культурні традиції вшанування Дня української грамотності та запропонувала для написання невеличкий диктант українською мовою, який складався з найпростіших українських слів та речень, які вже засвоїли студенти-іноземці за час навчання.

13 Ноября 2018 в 14:43

12 Ноября 2018 в 22:07

Запрошуємо всіх на захоплюючий конкурс-огляд "Студентська осінь - 2018"! Приходьте, щоб підтримати наш факультет і насолодитися запальними танцями, неперевершеними піснями та іншими виступами усіх факультетів нашого університету!

Палац молоді та студентів.
16 листопада, о 15:00.
Популярні ресурси