5 Ноября 2019 в 19:47
5 Ноября 2019 в 19:28

Із 25.10.2019 до 31.10.2019 у Криворізькому національному університеті відбувся тиждень зустрічей Молодіжний форум «Успішний вступ» із учнями загальноосвітніх шкіл, коледжів м. Кривого Рогу.

Факультет інформаційних технологій упродовж тижня  профорієнтації для випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл, коледжів презентував спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів випусковими кафедрами: 

галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

121 – Інженерія програмного забезпечення;

122 – Комп’ютерні науки;

123 – Комп’ютерна інженерія.

Галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

за спеціальністю:

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Галузі знань 01 «Освіта»

за спеціальністю:

015 – Професійна освіта (спеціалізація – комп’ютерні технології).

015 – Професійна освіта (спеціалізація – електротехніка та електромеханіка). 

Варто відзначити сумлінну творчу роботу упродовж профорієнтаційного тижня викладачів кафедри КСМ: Сенько Антона Олександровича, Рябчиної Любові Сергіївни; викладачів кафедри АКНТ: Тронь Віталія Валерійовича, Тимошенка Максима Анатолійовича. Також виявив активність, готовність до співпраці; допомагав у роботі з презентації факультету Тютюнник Вадим (студент четвертого курсу спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)».

Приємно вражала викладацький склад нашого факультету активність відвідувачів, аналітичність мислення креативної молоді криворізьких загальноосвітніх шкіл.

Під час спілкування учні мали змогу наочно усвідомити темпи змін у середовищі ІТ, що зумовлені швидким виникненням досконаліших технологій. Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами та посідає третє місце в структурі експорту послуг з України. Відповідно, щороку галузь високих технологій потребує понад 10 тисяч кваліфікованих кадрів. 

 

22 Октября 2019 в 17:43

22 Октября 2019 в 16:56

17 жовтня на факультеті інформаційних технологій відбувся виховний захід присвячений Дню українського козацтва «Тієї слави козацької повік не забудемо». Організаторами виступили викладачі кафедри ІПМП Фасольняк Ю. Ю. і Кадол О. М. Активну участь взяли студенти академічних груп АКІТ-19, ОП-19, ПУА-19.

На початку заходу виступив канд. іст. наук, доцент кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Кадол О. М. Він, зокрема, говорив про духовні витоки козаччини, суспільне значення та актуальність козацької історії на сучасному етапі розвитку нашої країни, про вагомість історичної пам’яті українського народу та особливе місце козацької ідеї. Козацька традиція багатогранна й охоплює окрім, власне, національно-державницьких  традицій, велику культурну, духовну та мистецьку спадщину.  

У контексті цього викладач Фасольняк Ю. Ю. акцентував увагу на важливих аспектах козацької доби, початку її зародження і становлення, підкреслив значення таких історичних постатей як Д. Вишневецький (Байда), П. Сагайдачний, Б. Хмельницький, І. Сірко. Живого забарвлення додавало цитування студентами історичних документів, декламування ними віршів на козацьку тематику, гра на музичному інструменті та постановка історичної театралізованої мініатюри. Наявність презентаційних матеріалів наочно підкріплювала виступи викладачів і студентів.

До святкового заходу долучилась бібліотека Криворізького національного університету. Провідний бібліотекар Шелудько Л. М. презентувала книжкову виставку до Дня козацтва. Виставка супроводжувалась бібліографічним оглядом літератури «Літописна історія козацтва України». Студенти мали можливість ознайомитись з представленими козацькими літописами, документальними першоджерелами, юридично-правовими документами, які висвітлюють найважливіші події з історії козацтва.

22 Октября 2019 в 16:46

Упродовж трьох тижнів студенти кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки мали змогу проявити свої педагогічні здібності та оволодіти новим досвідом під час проходження педагогічної та науково-педагогічної практики. 

Базами практики стали Криворізький коледж Національної металургійної академії, Інгулецький коледж ДВНЗ «КНУ» та Криворізький національний університет. 

На звітній конференції, яка відбулась по завершенню практики, студенти і студентки у вигляді презентацій ділились враженнями, новими здобутками та планами на майбутнє. А викладачі навчальних закладів, у яких відбувалась практика, передали слова подяки й запевнили, що радо чекають на нові покоління професіоналів.

 

21 Октября 2019 в 15:09

Вітаємо наших хлопців, які 17 жовтня в змаганні із настільного тенісу посіли перше місце, 

вигравши 6 із 7-ми зустрічей. 

Гравці: Вєсєловський Данило (КІ-16-2), Савостенок Владислав (КІ-16-2), Фролов Андрій (КН-19), Іващенко Олексій (КІ-16-2) зуміли протистояти учасникам змагання з усіх інших факультетів. Бажаємо їм подальших перемог!

 

15 Октября 2019 в 19:51

Викладачі нашого факультету не тільки навчають, але й навчаються самі. Так, асистентка кафедри комп’ютерних систем та мереж Рябчина Л.С. взяла участь в осінньому буткампі інструкторів академій Cisco, який проходив 26 й 27 вересня у Тернопільському національному технічному університеті. У рамках зустрічі досвідчені інструктори провели робочі сесії з напрямків комп’ютерних мереж та кібербезпеки. 

Любов Сергіївна була на робочій сесії з CCNA CyberOps, де відбувався обмін досвідом та виконувались практичні роботи, а також змагання у відповідях на питання в новій аплікації та її тестування.

Тепер цими знаннями Любов Сергіївна ділитиметься із нашими студентами та студентками.

 

 

12 Октября 2019 в 21:23

Благодійний ярмарок!

10 жовтня відбувся благодійний ярмарок, на якому всі факультети тішили відвідувачів смаколиками та розважальною програмою. Подія видалась веселою, позитивною, яскравою. Лунали сміх, пісні під гітару, відбувалось фотографування і, звичайно, смакування тим, що підготували факультети для продажу. 

Нашому факультету вдалось зібрати найбільшу суму (1661 грн), а усі виручені гроші було направлено на допомогу в лікуванні онкохворій дівчинці. 

Дякуємо усім, хто взяв участь у цій водночас благородній і веселій події.

 

9 Октября 2019 в 13:21

Увага!
Запрошуємо усіх бажаючих на виховний захід, присвячений Дню українського козацтва «Тієї слави козацької повік не забудемо», який відбудеться 17 жовтня о 1030 в ауд. 521.
Викладачі історії кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки допоможуть вам зануритись у світ козацтва та відчути незламний дух наших предків!

28 Сентября 2019 в 18:07

24 вересня у шаховому клубі КДПУ «Еліта» відбулась матчева зустріч студентських команд Криворізького національного і Криворізького педагогічного університетів. 

У двобої логіки, стратегій, інтелекту перемогу здобула команда нашого університету. Шахісти КНУ окрім почесної грамоти та солодких сувенірів отримали задоволення від красивої гри із сильними суперниками та натхнення для подальших перемог.

Вітаємо наших королів шахів! 
Популярні ресурси