28 Апреля 2016 в 15:01

26 квітня о 12.00 у фойє головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет», за ініціативи кафедри іноземних мов, відбувся флешмоб присвячений 400-річчю з дня смерті всесвітньо відомого поета, драматурга, мислителя Вільяма  Шекспіра.

Просто на сходах університету ожили сцени з відомих п’єс митця «Ромео і Джул’єта», «Гамлет» та «Король Лір». Глядачі заворожено спостерігали за грою задумливого Гамлета у виконанні Незнайомого Влада (КСМ 15-1) і не могли відвести очей від закоханих Ромео та Джул’єти (Данило Куропятник (ПЗАС-14-2) та Вікторія Храпко (ПН-15), Король Лір –Дмитро Дудченко (ПЗАС-14-2) та його доньки Дарья Радткіна, Анна Кулібаба та Юлія Вєтряк (ПН-15) зіграли відому сцену з п’еси натхненно та дуже емоційно.

Надалі шекспірівські студії перемістилися до 538 аудиторії де усі бажаючі ознайомилися з маловідомими сторінками життя та творчості Шекспіра, насолодилися прекрасними сонетами та монологами англійською.

Найактинішу часть у підготовці заходу взяли  студенти Мусаібов Давід, Павленко Олександр,   Гайдук Ростислав, Верастюк Ольгка, Когутенко Сергій, під керівництвом к.п.н., доц. Корнієнко В. В. т а Курбатової Т. В.

27 Апреля 2016 в 14:22

Серед студентів групи ПЗАС-14-2 стало доброю традицією щомісяця проводити чемпіонат з настільного тенісу.

22 квітня відбувся вже третій за ліком захід, якого студенти чекали з нетерпінням протягом місяця. За місце переможця завжди відбувається запекла боротьба. Розподіл сил в групі досить рівномірний. Тому ніколи однозначно не можна передбачити хто виграє. Під час останнього чемпіонату володар кубку не втримав своїх позицій та в захоплюючій партії віддав перемогу іншому студенту. Всі учасники завжди мають гарний настрій та налаштовані на перемогу. Також хочеться відмітити, що загальний рівень гри у настільний теніс в групі виріс, а разом з цим і інтерес до культурно-масового заходу.

Як завжди спортивний захід проведено за підтримки кафедри фізичного виховання. Висловлюємо подяку завідуючому кафедри - Послушному Ігорю Володимировичу та всьому викладацькому складу.

Вітаємо переможця III чемпіонату з настольного тенісу групи ПЗАС-14-2 – Куропятника Даніїла!!!

26 Апреля 2016 в 21:07
24 Апреля 2016 в 20:37

(Акція «Допоможи дитині»)

Кожного року навесні доброю традицією для студентів ФІТу стало відвідування дитячого будинку.

20 квітня з благодійною метою відбулася довгоочікувана поїздка активістів факультету інформаційних технологій до дитячого будинку «Надія», що знаходиться в місті Апостолове.

Окрім суттєвої гуманітарної допомоги студенти підготували для дітей яскраву концертну програму на тему добра та зла. Веселі гамірні конкурси й запальні танці супроводжували щирі посмішки на обличчях дітей протягом усього заходу.

Це не остання благодійна акція, організована студентами факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо кожному, за вагомий вклад у благодійну справу!

Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!

24 Апреля 2016 в 11:51

18 Апреля 2016 в 09:37

Шановні викладачі та студенти!

В розділі "Розклад занять" ви можете переглянути відомості про проведення відкритих лекцій, перейшовши по відповідній вкладці.

15 Апреля 2016 в 22:57

За традицією, кожної весни, факультет інформаційних технологій проводить акцію для допомоги вихованцям дитячому будинку «Надія», що знаходиться у м. Апостолове. Не виключенням є і ця весна. Триває збір предметів першої необхідності для дитячого будинку. Візит активістів факультету відбудеться 20 квітня.

11 Апреля 2016 в 14:11

11 Апреля 2016 в 09:23

7 квітня у Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль весни та студентства факультету інформаційних технологій. Цього року тематика концерту була присвячена насиченому та різноманітному студентському життю. Програма концерту була дуже цікавою, тему розкрито в насичених, яскравих і технічно якісних номерах. Неможливо не відзначити те, що участь брала значна кількість студентів-першокурсників, які виявили міцну дружбу, єдність і бажання працювати й перемагати разом зі старшокурсниками. Дякуємо студентству за створення такого теплого та незабутнього свята молоді!

Висловлюємо величезну подяку деканові Чубарову В. А. та заступникові декана Тарасовій О. В. за допомогу в підготовці до свята. Безмежна вдячність за плідну працю голові студради факультету Караученко Дар’ї та заступникові голови Козіну Сергію, за неймовірну постановку й ідею танців – хореографу Чабан Анастасії!

8 Апреля 2016 в 12:42

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує студентів всіх спеціальностей та учнів шкіл взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com).

Згідно з наказом № 282 від 17.03.2016 р. Міністерства освіти і науки України ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є  представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Детальна інформація за посиланням: http://mpz.knu.edu.ua/

Спеціальності:

Популярні ресурси