12 Ноября 2018 в 22:07

Запрошуємо всіх на захоплюючий конкурс-огляд "Студентська осінь - 2018"! Приходьте, щоб підтримати наш факультет і насолодитися запальними танцями, неперевершеними піснями та іншими виступами усіх факультетів нашого університету!

Палац молоді та студентів.
16 листопада, о 15:00.

11 Ноября 2018 в 14:27

5 листопада 2018 року на засіданні Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки (Додаток 2 до Постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 05 листопада 2018 року №7), розглянувши подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету постановила:

Призначити виплату стипендій Кабінету Міністрів України  для молодих вчених науково-педагогічним працівникам Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»:

1. Козакевичу Ігорю Аркадійовичу – кандидату технічних наук, доценту кафедри автоматизованих електромеханічних систем в промисловості та транспорті.

2. Троню Віталію Валерійовичу – кандидату технічних наук, доценту, доценту кафедри автоматизації, комп’ютерних наук і технологій.

3. Ткачук Вікторії Василівні – викладачу кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки.

Вітаємо наших обдарованих колег-науковців, стипендіатів Кабінету Міністрів України! Пишаємося талановитою молоддю Криворізького національного університету! Зичимо досягнення подальших наукових вершин нашому молодому науковому потенціалу!

 

6 Ноября 2018 в 00:03

2 листопада студенти ІІІ та ІV груп підготовчого відділення для іноземних громадян відвідали 3D-відеогалерею – філіал Криворізького історико-краєзнавчого музею, переглянули фільм про славетну історію міста та про його сучасне життя. Студентів супроводжували куратор груп Мелкумова Т. В. і доцент кафедри ІПМП Пасічна О. В.

Вагомим доповненням була історія, пов’язана з пам’ятником «Козак Кривий Ріг», установленим у 2011 р. поруч із будівлею виконкому Криворізької міської ради. Запорізький козак Ріг − реальна особа, у 60-70-ті роки ХVІІ століття він обирався кошовим отаманом Запорізької Січі. На схилі літ хоробрий козак Ріг побудував для себе оселю в тому місці, де Інгулець зливається із Саксаганню. У боях він позбувся ока, тож прозвали його в народі кривим. Ішли роки, навколо хати козака почали з’являтися інші оселі. Згодом тут виросло село Кривий Ріг. Скульптурна композиція висвітлює ту мить, коли козак Ріг зійшов з коня на кручах степової річки Саксагань у тому місці, де вона впадає в Інгулець. Пам’ятник відлито в бронзі та встановлено на постаменті, зробленому з брили криворізького природного каменя. Автор пам’ятника − заслужений художник України, почесний громадянин м. Кривого Рогу, скульптор Олександр Васякін.

Поцікавилися алжирські студенти й історією пам’ятника «Завжди чекаємо…», установленого у 2013 р. до свята − Дня родини. Завітали й до козака Мамая в парку Героїв. Уже декілька століть козак Мамай є духовним символом українців; його образ уособлює національні творчі спрямування, нагадує про славне козацьке минуле рідної землі, вселяє віру у світле майбутнє України.

Алжирські студенти були вражені різноманітністю видів рослин (загалом їх понад 50) у парку Героїв. Трагічні сторінки історії, трудові подвиги криворіжців, постійне прагнення до оздоблення міста, насичення скверами й пам’ятниками… Екскурсія спонукала студентів по-новому поглянути на Кривий Ріг.

Фотозвіт

1 Ноября 2018 в 22:57
24 Октября 2018 в 22:53

Другий рік поспіль викладачі кафедри моделювання та програмного забезпечення разом зі студентами старших курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» беруть участь у міжнародному освітньому проекті «Meet and Code», за фінансування корпорації SAP. Ініціатива реалізується під час європейського тижня коду – з 14 по 21 жовтня у багатьох містах Європи.

Метою цієї події є знайомство учнів старших класів зі світом програмування та інформаційними технологіями.

Цього року для школярів проведено майстер-клас «Code and Play» із розробки застосунків до мобільних пристроїв. Кожен із учасників навчився створювати невеличкі застосунки для операційної системи Android, розробив власну гру і веселу «малювалку». Найбільш зацікавлені школярі взяли участь у конкурсі власних проектів та отримали призи.

Фотозвіт

24 Октября 2018 в 22:44

У теплий і пишнобарвний осінній день студенти ІІІ та ІV груп підготовчого відділення для іноземних громадян разом із викладачами української мови вирушили на прогулянку Кривий Рогом.

Студенти прибули з Алжирської Народної Демократичної Республіки нещодавно, тому їм усе вдивовижу в Кривому Розі, що так зачаровує розмаїттям кольорів восени. Студентів супроводжували куратор груп Мелкумова Т. В. і доцент кафедри ІПМП Пасічна О. В.

Прогулянка старим центром міста почалася з площі Визволення. Далі студенти пройшлися першою вулицею міста, проспектом Поштовим, відвідали І відділення поштового зв’язку. Алжирські студенти дізналися про пам’ятний знак заснованому в 1775 р. поштовому тракту, який дав початок розвитку міста; відвідали скульптурну композицію з Пресвятою Богородицею біля Міжобласного центру медичної генетики; загадали бажання біля скульптури «Друг», створеної за мотивами мультфільму «Жив-був пес»; оцінили красу й доглянутість дитячого парку ім. Ю. Гагаріна. Студенти дізналися, що криворіжці шанують пам’ять дослідника краю, першовідкривача криворізьких залізних руд, громадського діяча О. Поля та воїнів, які загинули в боях за визволення Кривого Рогу 22 лютого 1944 р. (братська могила воїнів). Пам’ятник Святому Миколаю, частина фундаменту давньої церкви під скляним куполом, Гданцівський підвісний міст, пам’ятний знак на честь 200-річчя заснування міста, станція човнів, парк імені Ф. Маршавцева – калейдоскоп вражень і сотні красивих світлин на тлі осінньої природи. Алжирські студенти зізналися, що такої барвистої осені їм ще не доводилося бачити і що любов до нашого міста вже зародилася в їхніх серцях.

Фотозвіт

24 Октября 2018 в 22:42

Запрошуємо випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу на профорієнтаційні екскурсії факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» упродовж канікулярного тижня (із 29 жовтня по 02 листопада 2018 року (14.00-16.00).

Програмою профорієнтаційних екскурсій передбачено презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ.

Ви матимете змогу з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій. Станете учасником майстер-класу «Code and Play» із розробки мобільних застосунків на операційній системі Android (у рамках ініціативи групи радників комісара ЄС за цифровим напрямом, – Meet and Code).

Вашій увазі буде представлено спеціалізовані лабораторії засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління. Також матимете змогу познайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact. Вашій увазі буде представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування; платформу Moodle; дистанційні курси кафедри іноземних мов.

Чекаємо всіх зацікавлених учнів – ініціативну, творчу, креативну молодь. Раді співпраці з усіма, у кого є бажання розвиватися в галузі прогресивних сучасних інформаційних технологій.

22 Октября 2018 в 22:43

Група україномовного проекту ПВ-18-1 (куратор Гладир Я.С.), де навчаються іноземні студенти з  Алжиру, Камеруну, Єгипту та Саудовської Аравії, продовжує знайомство з містом, в якому вони зараз живуть і вчаться. Цього разу допитливі студенти-іноземці поцікавилися історичними пам’ятками міста, на які багатий Центрально-міський район, його історичний центр. То ж разом із куратором Гладир Я.С. іноземці здійснили по-справжньому захоплюючу подорож вулицями найдавнішої історичної звитяги Кривого Рогу.

Іноземців захопила історія Площі Визволення з танком у її центрі – символом звільнення від фашистської окупації,  і так само зворушив наймолодший пам’ятник Центрально-міського району – на честь Петра Калнишевського, останнього отамана Запорізької Січі. Та й сам проспект Поштовий, який так приваблює і мешканців, і гостей міста, давно вже є міським символом, історичною візиткою  Кривого Рогу. Кожен крок Поштовим проспектом супроводжувався  розповіддю про багату історію нашого міста. Пам’ятник Олександру Полю, першовідкривачу криворізьких залізних руд; пам’ятник Т.Г.Шевченку, встановлений 1954 року; театр драми та музичної комедії ім. Т. Шевченка; пам’ятний знак поштовому тракту; братська могила воїнів, загиблих під час боїв за Кривий Ріг у роки Великої Вітчизняної війни, і навіть жартівлива скульптура «Друг», яка зображує собаку та вовка, персонажів відомого мультфільму та  символізує непересічну дружбу – кожна історична подробиця, кожен маленький секрет Поштового цікавив іноземних студентів. Наостанок студенти з куратором відвідали парк Ф. Мершавцева, помилувалися його мальовничими краєвидами та зробили фото на фоні ще одного міського символу – станції човнів на місці злиття двох криворізьких річок – Інгульця та Саксагані.

Фотозвіт

22 Октября 2018 в 00:15

19 Октября 2018 в 10:58

У четвер, 18 жовтня на базі спорткомплексу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулися змагання з настольного тенісу між збірними командам усіх факультетів.

Перемога у цих змаганнях вже стала для нашого факультету традицією. У спокійному і врівноваженому темпі команда у складі Радченка Олександра (гр. ПН-14), Щибренка Сергія (гр. ІПЗ-17м)  і Савостенка Владислава (гр. КІ-16-2) вийшла переможцями у 17 турах з 18, виборовши І місце поміж  інших команд факультетів університету.

Вітаємо спортсменів із перемогою і бажаємо нових звершень!
Популярні ресурси