15 Февраля 2016 в 20:06
15 Февраля 2016 в 18:49

Коучинг – це наука й мистецтво сприяти самовдосконаленню.

Уже другий рік у Кривому Розі діє Клуб Професійних Коучей України. Його мета – створити продуктивне середовище для навчання та розвитку людей у стилі коучинг. 13 лютого 2016 року долучилися до нього і ми, представники факультету інформаційних технологій: студенти напряму підготовки «Професійна освіта (за профілем)»; кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана ФІТу Тарасова О. В.; кандидат педагогічних наук, доцент Сулима Т. С.

11 Февраля 2016 в 20:07

11 Февраля 2016 в 19:32

15 лютого, у  головному корпусі ДВНЗ "КНУ"  відбудеться виступ драматичного театру за мотивами драматичної поеми Лесі Українки "На полі крові".

Чекаємо вас о 14:30 у актовому залі. За білетами звертатися в деканат ФІТу.

Ціна квитка - 20 грн.

11 Февраля 2016 в 19:11

13 февраля 2016 года в 13-00 состоится уникальное заседание Клуба профессиональных коучей в Кривом Роге. В его работе принимает участие Татьяна Спирина, коуч писателей, автор книг «Нове взуття – нове життя», «Coach Stories: путь к себе, настоящему», автор проекта «Год писателя или Мои 365 тысяч знаков», соавтор и тренер проекта «Голос личности: на 100% Я!», проекта для подростков Coaching&English, эксперт по мотивации персонала, коуч команд.

{cut}

5 Февраля 2016 в 15:14

Открыта предварительная регистрация на хакатон Internet of Things (IoT) при поддержке компании Microsoft, который пройдет в ГВУЗ "Криворожский национальный университет".

Регистрация по ссылке: http://goo.gl/forms/knQfb6bWkJ

По всем вопросам обращаться:

Микитин Алексей

тел. 067-637-81-97

e-mail: alex.mikitin@ya.ru

VK: https://vk.com/id96058211

30 Декабря 2015 в 11:06

Факульет інформаційних технологій вітає всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у ваших справах, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.

Щиро бажаємо радості, любові, достатку в домі, щасливої та щедрої долі, а впевненість у завтрашньому дні хай назавжди наповнює ваші серця!

26 Декабря 2015 в 14:19

19 грудня 2015 року в Палаці молоді і студентів відбувся День відкритих дверей університету.

Професор М. І. Ступнік, в. о. ректора університету, привітав абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників вишу та розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2016 року докладно ознайомили головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому міської ради В. Я. Полякова та відповідальний секретар приймальної комісії КНУ Г. М. Віняр. Учасники заходу поспілкувалися з деканами факультетів і завідувачами кафедр університету.

Після офіційної частини в Палаці молоді і студентів о 12 годині в аудиторії № 521 відбувся День відкритих дверей на факультеті інформаційних технологій. Учні мали змогу дізнатися більш детальну інформацію про кожну спеціальність та роботу факультету загалом. Також для абітурієнтів було проведено екскурсію лабораторіями факультету.

23 Декабря 2015 в 14:50

23 Декабря 2015 в 13:53

Щиро вітаємо Чубарова Владислава Анатолійовича з обранням на посаду декана факультету інформаційних технологій!!!