30 Марта 2017 в 15:12

22 березня 2017 року було проведено збори трудового колективу факультету інформаційних технологій, на яких були розглянуті такі питання:

1. Про рекомендацію щодо обрання виборних представників до складу Вченої ради Університету.

2. Про обрання делегатів на конференцію трудового колективу Університету 4 квітня 2017 р. від науково-педагогічних працівників факультету інформаційних технологій.

Рішення питань та результати голосування Ви можете переглянути у протоколі.

20 Марта 2017 в 08:42

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 березня 2017 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

15 Марта 2017 в 19:03

ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» объявляет о запуске шестой волны программы конкурсного отбора студентов – выпускников высших учебных заведений – «Эверест 2017».

Если вы хотите начать свою карьеру в крупной международной компании - эта программа для вас!
В конкурсе могут принять участие выпускники вузов 2014-2017 гг.

Подробнее: http://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=297

15 Марта 2017 в 14:11
13 Марта 2017 в 21:16

Студенти групи КН-16 постійно проводять час разом. Починаючи з перших тижнів навчання, група активно спілкується, відвідуючи різні розважальні комплекси: каток, боулінг, майстерню «Веселі карамелі» та ін. Куратор Пилипенко О.В. підтримує ініціативу студентів та організовує цікаві програми. Група КН-16 спілкується зі студентами інших груп, тому часто кличе їх разом із собою.  Студенти завжди із насолодою збираються дружньою компанією!

11 Марта 2017 в 18:57
7 Марта 2017 в 09:29

Посмотреть поздравление

6 Марта 2017 в 21:04

Щиро вітаємо команду факультету інформаційних технологій за зайняте І місце в змаганнях з шахів спартакіади ДВНЗ "КНУ" серед збірних команд факультетів!!!

21 Февраля 2017 в 19:20

22 лютого о 12 годині в актовій залі КНУ відбудеться зустріч студентів факультету інформаційних технологій з представниками компанії ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" для надання інформації про можливості отримання робітничої професії на підприємстві, вивчення англійскої мови, можливості працевлаштування та розвитку на підприємстві.
Запрошуються студенти 3-5 курсу факультету інформаційних технологій.

13 Февраля 2017 в 18:34

Фонд BrainBasket оголошує набір в нові навчальні групи в Кривому Розі й ще 30 містах України по проекту Technology Nation, в рамках якого студенти і працівники університету можуть пройти славнозвісний Гарвардський курс «Основи програмування CS50» безкоштовно.

Навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS)

Візьміть участь у створенні нового логотипу ФІТ!

Спеціальності:

Популярні ресурси