24 Июня 2017 в 20:01

24 Июня 2017 в 17:29
30 Мая 2017 в 12:05

Уважаемый Владислав Анатолиевич!

Коллектив факультета информационных технологий, студенты поздравляют Вас с Днем Рождения!

Желаем Вам и Вашим близким удачи во всех делах, счастья, радостей побольше и, конечно, здоровья, успехов Вам во всех сферах деятельности, оптимистичного настроения и всего самого наилучшего!!!

Коллектив факультета информационных технологий

24 Мая 2017 в 10:28

Вітаємо факультет інформаційних технологій, за зайняте ІІ місце у огляді-конкурсі "Студентська весна - 2017"!

18 Мая 2017 в 11:16

15 травня 2017 року в ДВНЗ «Криворізький національний університет» на базі кафедри іноземних мов відбувся тематичний захід – засідання англомовного Євроклубу «Stream» та фотовиставка «Європа з пташиного польоту».

16 Мая 2017 в 22:31

15 Мая 2017 в 11:11

10 травня відбулася довгоочикувана подія цієї весни, фестиваль студентської молоді, показ талантів та невичерпної енергії. Тематика студенстької весни присвячена "Історії минулих літ". На долю факультету інформаційних технологій випали тяжкі, історичні середні віки, а саме ХVI-XVII віки. Студенти вміло відобразили історичні події та внесли частку гумору з ХХІ століття, чим і зацікавили глядачів. Запальні танці, тематичні пісні та позитивна енергетика концерту загалом занурила влядацьку аудиторію на міть у ті часи.

8 Мая 2017 в 22:17

Запрошуємо усю студентську молодь на головну подію весни!!!

10 травня о 14:30 раді будемо бачити вас на нашому концерті!!!!

Приходьте підтримати факультет інформаційних технологій!!!

26 Апреля 2017 в 10:46

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”. Понад 300 учасників з усього світу змагалися за призовий фонд 500 000 грн, презентуючи свої інноваційні проекти. Серед них чимало — соціальних, які допоможуть самореалізуватись людям з обмеженими можливостями.

Хоча проект студентів КНУ Микитина Олексія та Федоренко Олександра не ввійшов у трійку переможців, проте стартапери отримали схвальні відгуки від членів журі, поради щодо залучення коштів від інвесторів та співпрацювання із органами міської влади.

26 Апреля 2017 в 10:24

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр із власним роботом виступили на II Всеукраїнській студентській олімпіаді «Комп'ютерні системи штучного інтелекту», що проходила 18-21 квітня у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», м. Харків. За результатами олімпіади студенти ДВНЗ "КНУ" зайняли почесне 4-е місце - досить добре, як для новачків!

Захід об'єднував студентів з 60 вищих навчальних закладів з різних міст України - з Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Сум та інших міст країни.