19 Июня 2021 в 15:04

День Відкритих Дверей КНУ - фахівці кафедри Автоматизації, комп'ютерних наук і технологій - провела екскурсію для потенційних абітурієнтів та їх батьків: презентували освітні програми 122 - Комп'ютерні науки та 151 - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології, продемонстрували лабораторну базу. Більше про вступ, кафедру та освітні програми на http://aknt.knu.edu.ua/

Фото
Фото
Фото
Фото
19 Июня 2021 в 15:04

Криворізький національний університет запрошує на "День відкритих дверей"

Фото
19 Июня 2021 в 15:03

Шановні вступники!

Фото
Фото
19 Июня 2021 в 15:02

Спеціально організована сесія ЄВІ https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/

Фото
19 Июня 2021 в 15:01

Екскурсія для іноземних студентів У п’ятницю, 4 червня, Міжнародним відділом було організовано екскурсію для іноземних студентів підготовчого відділення. Студенти україномовного проєкту (група ПВ-20-1) разом із їхнім викладачем-філологом Гладир Я.С. відвідали відомі історичні місця Старого міста. Разом із цікавою інформацією про Кривий Ріг, річку Саксагань, добре знайомі всім криворіжцям два центрально-міські парки та розташовані поблизу культурні пам’ятки, марокканці отримали чудову нагоду поспілкуватися українською мовою, подивитися, як живуть і відпочивають мешканці міста.

Фото
Фото
Фото
Фото
19 Июня 2021 в 14:57

29 травня 2021 року відбулась визначна подія - VI турнір з футзалу за Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області, що присвячений Дню науки в Україні. До участі у турнірі було запрошено команди молодих вчених (спеціалістів) з футзалу закладів вищої освіти та науково-дослідних установ Дніпропетровської області. На полі грали представники 7 закладів вищої освіти та науково-дослідних установ Дніпропетровської області. Команда Ради молодих вчених Криворізького національного університету посіла почесне 3 місце. Також індивідуально Нетреба Сергій отримав номінацію як кращий воротар. Дійсно, аналогу цього заходу в Україні немає, Дніпропетровська область залишається першим і єдиним регіоном, де відбувається такий турнір для молодих вчених!

Фото
Фото
Фото
Фото
19 Июня 2021 в 14:56

Засідання Асоціації роботодавців освітньо-професійних програм «Професійна освіта (цифрові технології)» та «Професійна освіта (електроенергетика, електротехніка та електромеханіка)» 03 червня 2021 року на кафедрі професійної та соціально-гуманітарної освіти в режимі онлайн відбулось чергове засідання Асоціації роботодавців освітньо-професійних програм «Професійна освіта (цифрові технології)» та «Професійна освіта (електроенергетика, електротехніка та електромеханіка)». Було підведено підсумки співпраці у 2020-2021 навчальному році, окреслено перспективи на майбутнє. З метою покращення якості підготовки бакалаврів та магістрів спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)», а також кваліфікованих робітників в умовах закладів професійної (професійно-технічної) освіти заплановано проведення у подальшому спільних наукових, методичних та виховних заходів. Дякуємо стейкголдерам за їхню небайдужість, професіоналізм і всебічну підтримку освітньо-професійних програм!

Фото
Фото
4 Июня 2021 в 14:24

В Криворізькому національному університеті відбулась цікава, пізнавальна та корисна зустріч з IT-фахівцями компанії BCD TripTech. Під час зустрічі Дмитро Кабакчей та Анастасія Аляб’єва розповіли про особливості компанії, її досвід у розробці та супроводі програмних продуктів, нюансах кадрової політики та можливості долучитись до роботи в команді, що наразі стрімко розвивається. Окрім озвучення існуючих вакансій, вимог до кандидатів та загальних підходів до розвитку персоналу, було анонсовано програму стажування, що стартує вже цього літа. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці і ви перші дізнаєтесь про точні дати та умови участі в цій програмі.

Фото
Фото
Фото
Фото
4 Июня 2021 в 14:23

На сьогодні лідерська компетентність є професійно важливою та соціально необхідною характеристикою сучасного фахівця. 02 червня 2021 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)» у рамках вивчення курсу «Менеджмент професійної освіти» (викладач доцент кафедри Стойчик Т.І.) та здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» (IV курс) у рамках підготовки до захисту кваліфікаційних робіт було проведено онлайн-зустріч із директором ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» (м. Дніпрорудне, Запорізька область), кандидатом педагогічних наук, доктором філософії зі спеціальності 015 "Професійна освіта (теорія і методика професійної освіти)" Сергієм Миколайовичем Осипенко на тему: «Лідерські якості керівника-організатора в управлінні освітньо-розвивальним середовищем». Під час зустрічі було охарактеризовано сутність понять «лідерство» та «керівництво», окреслено їхні суттєві відмінності та визначено об’єктивні фактори, які формують стиль лідерства. Окрім того, Сергій Миколайович через призму свого професійного та життєвого досвіду наголосив на тому, яку роль відіграє лідерство в сучасному менеджменті та якими рисами має бути наділений сучасний керівник-лідер закладу професійної освіти. Мотиваційно-просвітницька лекція стала чудовим поштовхом до розвитку й вдосконалення лідерських якостей усіх присутніх Щиро вдячні Сергію Миколайовичу Осипенко та Тетяні Іванівні Стойчик за цікаво проведену лекцію та чекаємо на подальшу співпрацю з нашими стейкголдерами!

Фото
Фото
Фото
Фото
4 Июня 2021 в 14:21

26 травня 2021 року в рамках міжнародного заходу "День кар'єри ЄС у Криворізькому національному університеті" доцент кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Сулима Тетяна Сергіївна провела тренінг для студентів, аспірантів та колег "Формування готовності фахівця до подальшого професійного становлення". Учасники мали можливість дізнатися про особливості кожного із етапів професійного зростання, про важливість володіння сучасним фахівцем навичками soft skills, а також взяти участь у інтерактивних вправах, які сприятимуть розвитку необхідних професійно-важливих якостей. #EuroQuiz #КНУ Співорганізаторами події були: Криворізький національний університет, ГО «Криворізька фундація майбутнього», МЕТІНВЕСТ, ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Виконавчий комітет Криворізької міської ради. День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Фото
Фото
Фото
ФотоПопулярні ресурси