3 Августа 2019 в 10:27

Поки більшість віддається літньому відпочинку, наші бакалаври випробовують свої сили і вступають на навчання за ступенем "магістр". Екзамени вже позаду, лишилось дочекатись рейтингових списків і відсвяткувати новий етап на шляху до омріяної професії.

31 Июля 2019 в 10:27

Сьогодні святкує свій День народження керманич нашого університету! Вітаємо шановного Миколу Івановича!
Бажаємо міцного здоров'я, надихаючих подій, невичерпної енергії, втілення найзаповітніших мрій і здійснення найсміливіших планів!

14 Июля 2019 в 15:41

12 липня 2019 року - день визначної незабутньої події у житті бакалаврів факультету інформаційних технологій загалом та випускників групи ПН-15 спеціальності 015 - Професійна освіта зокрема.

Надзвичайно святковим та водночас зворушливим було спілкування групи. Бакалаври і куратор не стримували емоцій. Дійсно, проминули чотири роки плідної співпраці, сповнені неперевершеними та незабутніми спогадами. Але гріють душу сподівання на майбутні звершення під час навчання у магістратурі.

Із першою значною перемогою Вас, з отриманням вищої освіти!!!

Щасти Вам, наші випускники, зірочки факультету інформаційних технологій!

13 Июля 2019 в 16:29
На нашому факультеті відбулось вручення дипломів. Ця подія завжди супроводжується сумішшю почуттів – радість, хвилювання, гордість, світлий сум прощання. Цьогорічна церемонія вручення не стала винятком.
Теплі привітання від ректорату та деканату, зворушливі слова від кураторів та викладацького складу факультету, слова подяки від випускників, творчі номери – створювали загальну святкову атмосферу.
Ми пишаємося своїми випускниками та випускницями й завжди раді їх бачити в стінах нашого університету!
Диплом – це водночас і певний підсумок пройденого шляху, і нові горизонти, які ми бажаємо успішно усім підкорити!
30 Июня 2019 в 14:03
Сьогодні День народження у першого проректора нашого університету - Вербицького Віктора Івановича. Саме він є одним із засновників фітівської родини, закладав перші "цеглини" нашого факультету і був першим його деканом.
Вікторе Івановичу, вітаємо Вас! Здоров'я, невтомності, енергії, здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, втіхи в родині, радощів у колі друзів! Миру та злагоди Вам!

27 Июня 2019 в 18:29
25 Июня 2019 в 20:56

Одним із видів сучасних профорієнтаційних заходів є віртуальна екскурсія до закладу вищої освіти. Деякі університети вже урізноманітнили свої сторінки такими актуальними «сучасностями». Це дуже цікаво, особливо для абітурієнтів з інших країн, та й українська молодь із задоволенням відвідає університет, залишаючись удома. Або завітавши на сайт з мобільного пристрою в улюбленій кав’ярні.

Таке собі вікно до університету.

У межах дисципліни «Комп’ютерні технології у навчальному процесі» студенти групи ПО-16 (Тютюнник В., Малько В., Басс М.) під керівництвом викладача кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Ткачук Вікторії Василівни розробили початкову версію «3D Tour Of FIT» (http://tourknu.gq/). Це панорамна екскурсія факультетом інформаційних технологій задля унаочнення профорієнтаційної роботи.

Студенти мають бажання продовжувати розроблювати та покращувати цей тур. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до проекту!         097 693 58 75 − Ткачук Вікторія Василівна

25 Июня 2019 в 00:57
Червень є спекотним місяцем не лише через погоду, а й через найвідповідальніші дні в житті випускників – захист кваліфікаційних робіт!
Попередній тиждень на факультеті був сповнений водночас напруженням і радістю. Студенти й студентки під час публічних виступів демонстрували результати проведених наукових досліджень, отримані за роки навчання знання та вміння їх застосовувати. У кожній аудиторії, де проходили захисти, відчувалось хвилювання, а потім лунали оплески!
Ми пишаємось вами і бажаємо вам – подальших звершень, а собі – побачити вас у вересні нашими магістрами!

22 Июня 2019 в 01:55
Триває гаряча пора, коли майбутні студенти й студентки обирають факультети, на яких їм у подальшому здобувати освіту.
20 червня наш факультет радо взяв участь у батьківських зборах, присвячених знайомству із університетом. Декан, завідувачі кафедр, викладачі та студенти відповідали на питання, проводили екскурсію, знайомили гостей із життям ФІТу.
Ми з нетерпінням чекаємо на осіннє поповнення нашої ФІТівської родини!

9 Июня 2019 в 17:54

ВІТАННЯ ІЗ ПРИСУДЖЕННЯМ

ПРЕМІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

МОРКУН НАТАЛІ ВОЛОДИМИРІВНІ

Премію Президента України присуджено доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Моркун Наталі Володимирівні за наукову роботу «Автоматизація процесів управління ресурсномістких виробництв збагачення залізної руди» (Указ Президента України №419/2018 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2018 року»).

Найщиріші вітання Вам, вельмишановнаНаталіє Володимирівно!

Пишаємося Вами!

Сил, наснаги та успіхів на шляху подальших перспективних розробок і визнання їх значущості й актуальності на Міжнародному та світовому рівнях!

Популярні ресурси