31 Августа 2021 в 21:47

Факультет інформаційних технологій вітає з отриманням атестатів доцента заступника декану ФІТ, к.п.н. Бугру Аліну Вікторівну, старшого викладача кафедри іноземних мов, к.п.н. Костюк Світлану Сергіївну та старшого викладача кафедри комп'ютерних систем та мереж, к.п.н. Маркову Оксану Миколаївну!

28 Августа 2021 в 15:02

20 Августа 2021 в 21:05

Вітаємо зі святами, які наближаються!
Запрошуємо колег та студентів взяти участь у міських та районних заходах з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України!
Бажаємо святкового настрою!

6 Июля 2021 в 15:00

25 Июня 2021 в 15:16

Рейтинг успішності студентів за результатами літньої екзаменаційної сесії 2020/21 навчального року:

23 Июня 2021 в 17:07

Щиро вітаємо наших бакалаврів із успішним захистом кваліфікаційних робіт зі спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології! Бажаємо успішного вступу до магістратури!

23 Июня 2021 в 17:06

23.06.2021 року на базі кафедри професійної та соціально-гуманітарної підготовки Криворізького національного університету відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів за спеціальністю 015 Професійна освіта/015.10 Комп'ютерні технології. Щирі вітання випускникам, вдалого вступу до магістратури та особистісного кар'єрного формування

23 Июня 2021 в 17:06

9 червня 2021 року у межах Угоди про співпрацю між кафедрою професійної та соціально-гуманітарної освіти та кафедрою професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ), за ініціативи Тарасової О. В., кандидата психологічних наук, доцента та Стойчик Т. І. кандидата педагогічних наук, доцента кафедри, для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)» та здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» (IV курс) було проведено гостьову лекцію-презентацію завідувача кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктора педагогічних наук, професора Сергеєвої Лариси Миколаївни на тему: «Логістичний підхід до забезпечення розвитку професійних та творчих здібностей педагогічних працівників і здобувачів освіти ЗП(ПТ)О». Під час лекції обговорювались питання: єдності логістичних потокових процесів як передумови створення відкритого освітнього середовища; створення умов для розвитку педагога ЗП(ПТ)О через забезпечення єдності логістичних потоків; оновлення змісту освіти у контексті забезпечення інформаційного потоку; запровадження мотиваційних механізмів розвитку професійних і творчих здібностей педагогічних працівників. Окрім того, в межах педагогічного експерименту всеукраїнського рівня, до заходу було залучено директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методистів ЗП(ПТ)О Чернівецької області, які активно ділилися досвідом з означеної проблематики. Усі учасники зустрічі отримали значущі професійно зумовлені знання та уміння, заряд позитиву, а також винайшли низку ідей для реалізації у професійній галузі. Ми вдячні професору Сергеєвій Л.М. за наданий досвід, який стане поштовхом до нових наукових досліджень для наших магістрантів. Раді подальшій співпраці!

23 Июня 2021 в 17:05

Розвиток Soft Skills у магістрантів під час дистанційного навчання У діяльності педагога професійного навчання найбільш важливими є «гнучкі навички», за допомогою яких можна ефективно налагодити стосунки із колегами та близькими, чітко висловлювати власні думки та настанови, навчитися краще розуміти співрозмовника, уникати конфліктних ситуацій, продуктивно керувати колективом та позитивно впливати на нього, навчитись доцільно делегувати повноваження, старанно виконувати обов’язки, спрямовувати власні сили на досягнення загальної мети, налагоджувати соціально-психологічний клімат тощо. Зважаючи на це, викладачі кафедри Тарасова О. В. кандидат психологічних наук, доцент та Стойчик Т. І. кандидат педагогічних наук, доцент під час викладання дисциплін «Психологія вищої школи» та «Менеджмент професійної освіти» провели ряд тренінгів у дистанційному форматі для магістрантів ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)». Мета тренінгових занять – розвивати навички ефективного спілкування, критичного мислення, активізувати креативні здібності та механізми самопізнання й самовираження. Саме тому особлива увага під час занять була зосереджена на формуванні в магістрантів комунікативних навичок, уміння керувати часом, навичок роботи в команді, гнучкості та адаптивності, лідерських та особистих якостей, без яких дуже складно уявити викладача закладу професійної освіти. Формат проведення тренінгів під час дистанційного навчання передбачав активну участь усіх здобувачів, виконання практичних вправ та завдань, роботу в міні-групах тощо. Під час таких занять панувала позитивна атмосфера та висока активність магістрантів!

23 Июня 2021 в 17:03

21 червня - день народження програмного забезпечення! Святкуючи цю подію, давайте з'ясуємо, чим саме знаменний цей день. Як відбулось епохальне розділення апаратного та програмного забезпечення? Якою була перша програма? Хто її написав і який комп'ютер її виконав? https://youtu.be/jizcmKYzpoA

Популярні ресурси