21 Апреля 2017 в 14:31

13 Апреля 2017 в 11:39

Кожного року навесні доброю традицією для студентів ФІТу стало відвідування дитячого будинку.
11 квітня з благодійною метою відбулася довгоочікувана поїздка активістів факультету інформаційних технологій до дитячого будинку «Надія», що знаходиться в місті Апостолове.
Окрім суттєвої гуманітарної допомоги студенти підготували для дітей яскраву концертну програму. Веселі гамірні конкурси й запальні танці супроводжували щирі посмішки на обличчях дітей протягом усього заходу.
Це не остання благодійна акція, організована студентами факультету інформаційних технологій. Щиро дякуємо кожному, за вагомий вклад у благодійну справу!
Приєднуйтеся до нас і творімо добро разом!

9 Апреля 2017 в 22:11

Вітаємо Вольних Наталію, студентку гр.ПН-13, з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка" для студентів вищих навчальних закладів непедагогічного профілю (м. Львів, 3-6 квітня 2017 року)

30 Марта 2017 в 16:03

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр взяли учась в Міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт 2017", який пройшов 23 березня в м. Дніпро. На конкурсі, який організувала Комп’ютерна академія ШАГ, були представлені проекти різних категорій та напрямків, такі як Game design, Start Up, Character Design, Web Project, Short movie, Internet of Things, Mobile development, Junior Competition.

У номінації Startup Challenge були представлені досить цікаві проекти, серед яких проект наших студентів "TreeBook". "TreeBook" - це інструмент, за допомогою якого будь-який власник смартфона за лічені секунди може відправити повідомлення в комунальну службу про дерево в передаварійному стані, зробивши для цього одну дію: відправити фото.

Вітаємо наших студентів із зайнятим в  загальній першості регіонального етапу 2-м місцем та одним із кращим результатом по Україні серед усіх 2-х місць, яке дає право виступити у фіналі конкурсу "Золотий байт 2017", що пройде у Києві з 22 по 23 квітня!

30 Марта 2017 в 15:16

Конференція, яку організовано і проведено кафедрою комп’ютерних систем та мереж (КСМ), проходила 22-24 березня 2017 року. За результатами роботи конференції кафедра видала збірник наукових праць (186 сторінок). Кількість учасників понад 80 (у т.ч. з таких ВНЗ: ДВНЗ «Криворізький національний університет»; Харківський національний університет радіоелектроніки; Polytechnic University of San Luis Potosi; Херсонський національний технічний унівеситет; Донбаська національна академія будівництва і архітектури; Запорізький технічний ліцей; Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Житомирський державний університет імені Івана Франка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

Звіт з конференції

30 Марта 2017 в 15:12

22 березня 2017 року було проведено збори трудового колективу факультету інформаційних технологій, на яких були розглянуті такі питання:

1. Про рекомендацію щодо обрання виборних представників до складу Вченої ради Університету.

2. Про обрання делегатів на конференцію трудового колективу Університету 4 квітня 2017 р. від науково-педагогічних працівників факультету інформаційних технологій.

Рішення питань та результати голосування Ви можете переглянути у протоколі.

20 Марта 2017 в 08:42

ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує Вас взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яка є етапом Міжнародної олімпіади з програмування серед студентських команд, що проводиться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com). Запрошуються команди у складі трьох студентів або учнів, які є представниками одного навчального закладу, та їх тренера (з числа аспірантів/викладачів) для включення його до складу журі.

Олімпіада відбудеться 25 березня 2017 року на базі Криворізького національного університету (кафедри моделювання та програмного забезпечення).

15 Марта 2017 в 19:03

ПАО «АрселорМиттал Кривой Рог» объявляет о запуске шестой волны программы конкурсного отбора студентов – выпускников высших учебных заведений – «Эверест 2017».

Если вы хотите начать свою карьеру в крупной международной компании - эта программа для вас!
В конкурсе могут принять участие выпускники вузов 2014-2017 гг.

Подробнее: http://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=297

15 Марта 2017 в 14:11
13 Марта 2017 в 21:16

Студенти групи КН-16 постійно проводять час разом. Починаючи з перших тижнів навчання, група активно спілкується, відвідуючи різні розважальні комплекси: каток, боулінг, майстерню «Веселі карамелі» та ін. Куратор Пилипенко О.В. підтримує ініціативу студентів та організовує цікаві програми. Група КН-16 спілкується зі студентами інших груп, тому часто кличе їх разом із собою.  Студенти завжди із насолодою збираються дружньою компанією!