30 Ноября 2020 в 20:08

Для студентів факультету інформаційних технологій 9 грудня о 10:30 відбудеться захід «Булінг у студентському середовищі», приурочений до Міжнародної правозахисної акції «16 днів проти насилля». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході дистанційно за допомогою Google Meet https://meet.google.com/ter-qqjj-bkn

 
30 Ноября 2020 в 09:58

Цього року на семінарі були представлені доповіді студентів Криворізького національного університету (Богдан Гребенюк, Микола Клименко, Нікіта Шевців), Криворізького державного педагогічного університету (Андрій Бєлінський), Національного університету «Запорізька політехніка» (Олексій Рудковський), Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького (Дмитро Букреєв) та University of Applied Sciences Heilbronn, Німеччина (Крістоф Каммерер).
Через пандемію цьогорічний семінар пройшов в дистанційному режимі. За тих самих причин і доповідей було відносно не багато. Проте всі вони були цікавими і змістовними, за що ми щиро дякуємо учасникам, їх науковим керівникам, рецензентам та програмному комітету семінару.
Детально ознайомитись з матеріалами семінару можна буде після їх опублікування (слідкуйте за новинами), а сьогодні ми запрошуємо вас до перегляду запису семінару на YouTube-каналі «Криворізькі конференції та семінари»
Прем’єра 30.11.2020 о 10:30: https://youtu.be/Ej_TGpgXTqM

12 Ноября 2020 в 13:23

Шановні здобувачі вищої освіти, викладачі та науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах від компанії Strikeplagiarism на тему «Запобігання плагіату в студентській і науковій роботі, практичні приклади та поради», «Як перевіряти роботи на індивідуальній панелі і купувати токени», які відбудуться 13 листопада 2020 р. о 16.00.

Посилання на вебінари https://us02web.zoom.us/j/84221287831

Трансляція буде також вестися на youtube каналі за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UC7iZyUy7rwIwTUWJr1R-PIg

Центр забезпечення якості вищої освіти КНУ.

5 Ноября 2020 в 10:38

4 листопада 2020 року в дистанційному форматі відбулася зустріч магістрантів спеціальності 015 «Професійна освіта. Цифрові технології» зі стейкхолдером кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Стойчик Тетяною Іванівною – кандидатом педагогічних наук, доцентом; заступником директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.
У контексті вивчення дисципліни «Теорія і практика експерименту» магістерського циклу професійної підготовки Стойчик Тетяна Іванівна презентувала результати експериментального педагогічного майданчика за темою «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців гірничого профілю в професійних навчальних закладах» (науковий керівник — Сергеєва Лариса Миколаївна, завідувач кафедри професійної та вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; науковий консультант — Ничкало Неля Григорівна, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України), який здійснювався на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.
Магістранти мали змогу з’ясувати: як впливає зміна змісту підготовки кваліфікованих робітників гірничого профілю на формування професійних компетентностей майбутніх фахівців гірничих підприємств.
Щиро вдячні Тетяні Іванівні за презентацію надактуального потужного досвіду роботи!
30 вересня 2020 року, на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею студенти кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Криворізького національного університету мали можливість удосконалити практичні навички та вміння у рамках проведення навчальних занять з предметів теоретичної підготовки з професійним спрямуванням (викладачі вищої категорії Оксана Музика та Наталя Єгорова), проаналізувати, методично обґрунтувати і сформувати власне бачення щодо виконання основних завдань поставлених викладачем під час проведення уроку.

13 Октября 2020 в 18:20
Шановні колеги, студенти та батьки, відповідно до листа МОН України від 12.10.2020 р. №1/9-576 "Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання" та наказу КНУ №307 від 13.10.2020 р. у Криворізькому національному університеті запроваджено дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року.
Заняття проводяться за розкладом із застосуванням сучасних комунікаційних засобів (відеозв'язку, онлайн спілкування, платформ Moodle, Google Classroom).
6 Октября 2020 в 19:24

Упродовж двох тижнів (21.092020–02.10.2020) згідно з освітньою програмою «Професійна освіта. Комп’ютерні технології» магістранти групи ПОКТ-19-м проходили науково-педагогічну практику на базі Криворізького національного університету.
Метою науково-педагогічної практики стало формування й розвиток професійних навичок майбутніх професіоналів у галузі обчислювальних систем, викладачів; оволодіння основами педагогічної майстерності, уміннями й навичками здійснення викладацької діяльності у стінах закладу вищої освіти.
Магістранти мали змогу відвідати заняття викладачів кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки, поспілкуватися зі студентами в контексті дисциплін навчального плану підготовки зі спеціальності; провести власні заняття з психології, професійної педагогіки, методики професійного навчання, а також здійснити діагностичні розробки з проблеми власного кваліфікаційного дослідження.
Варто зазначити, що науково-педагогічна практика змінює майбутніх магістрантів професійної освіти, розширює їхній світогляд, допомагає здобувати досвід професійно-педагогічної взаємодії.
Щиро дякуємо за творчу співпрацю викладачам кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки та студентам спеціальності 015 – Професійна освіта!

1 Октября 2020 в 20:23

30 вересня 2020 року, на базі Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею студенти кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Криворізького національного університету мали можливість удосконалити практичні навички та вміння у рамках проведення навчальних занять з предметів теоретичної підготовки з професійним спрямуванням (викладачі вищої категорії Оксана Музика та Наталя Єгорова), проаналізувати, методично обґрунтувати і сформувати власне бачення щодо виконання основних завдань поставлених викладачем під час проведення уроку.

29 Сентября 2020 в 21:07

Ось і добіг кінця виборчий процес до органів студентського самоврядування Криворізького національного університету 2020 року. Цьогорічні вибори відбувались у новому форматі, відповідно до затвердженої Студентською виборчою комісією процедури.
Кандидати на посади голів студентських рад пройшли нелегкий шлях від подачі заявки на участь у виборах до презентації себе та своїх програм перед студентством, пройшли через спекотні дебати, провели активну передвиборчу агітацію, стримували себе під час оголошеного дня тиші за день до виборів, пережили хвилюючі моменти підрахунку голосів.
І нарешті можемо представити результати голосування!
На посаду голови студентської ради університету претендувало 4 студенти, за яких віддали голоси «ЗА»:

Тіщенко Олександр Сергійович 39,5%
Шийко Карина Ігорівна 33,5%
Будюка Максим Миколайович 11,9%
Стогул Владислав Олександрович 11,3%
Проти всіх 3,8%

Таким чином, за результатами голосування новообраним головою студентської ради університету став Тіщенко Олександр Сергійович, а його першим заступником– Шийко Карина Ігорівна.

Результати голосування по факультетам:

Факультет інформаційних технологій
Брагін Артем Геннадійович 74,3%
Кравченко Олександра Вадимівна 25%
Проти всіх 0,7%
Електротехнічний факультет
Бабеуш Тадеуш Володимирович 81,8%
Будівельний факультет
Титаренко Богдан Олександрович 95,7%
Механіко-машинобудівний факультет
Букаєв Леонід Ігорович 88,6%
Геолого-екологічний факультет
Поліщук Дмитро Станіславович 94%
Факультет економіки та управління бізнесом
Осокіна Валерія Сергіївна 80%
Гірничо-металургійний факультет
Шаповалов Сергій Григорович 75,9%

Результати голосування за обрання голів студентських рад гуртожитків:

Гуртожиток №2
Чигрин Катерина Сергіївна 88,6%
Гуртожиток №4
Кобас Анастасія Ігорівна 76,9%
Степанко Богдан Володимирович 23,1%.

29 Сентября 2020 в 20:38

26 вересня відбувся І етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування!
У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада проходила повністю в онлайн режимі. Команди могли за власним бажанням зібратися разом у зручному для них місці, або працювати віддалено один від одного, використовуючи для комунікації будь-які зручні засоби.
Всього в I етапі взяли участь 12 криворізьких команд, які представили на змаганнях Криворізький національний університет, Державний університет економіки і технологій, Гімназія-ліцей академічної направленості №129.
Школярі та студенти були активними, наполегливими і показали гарні результати на всеукраїнському рівні. А остаточні результати олімпіади будуть оголошені 1 жовтня.

22 Сентября 2020 в 11:30

Шановні студенти!

23 вересня 2020 року - презентація та дебати між кандидатами на посади голови Студради університету (12.00, актова зала головного корпусу).

25 вересня 2020 року студентство Криворізького національного університету обиратиме своїх лідерів.

Не будь байдужим - прийди та проголосуй за свого кандидата! Всім бажаємо успіхів!

Процедура виборів голів студрад регламентована Положенням про вибори до органів тудентського самоврядування Криворізького національного університету.

 Популярні ресурси