13 Января 2022 в 09:00

Рейтинг успішності студентів за результатами зимової екзаменаційної сесії 2021/22 навчального року

30 Декабря 2021 в 23:06

29 Декабря 2021 в 21:10

23 грудня 2021 року Центром забезпечення якості вищої освіти (ЦЗЯВО) було проведено інформаційну зустріч на тему: «Роль здобувачів освіти у забезпеченні якісного навчання за освітньою програмою» з представниками студентського самоврядування, які входять до складу Спільноти із забезпечення якості вищої освіти в нашому університеті. Під час зустрічі фахівці ЦЗЯВО Тарасова О.В., Кушнірук Н.В., Шаповалова Н.Н., Ушаткіна С.О. наголосили на важливості процедури акредитації освітньої програми, пояснили сутність нормативних документів та роль гаранта освітньої програми, наголосили на важливості проходження анкетування учасників освітнього процесу, розглянули питання академічної доброчесності. Окрім того, зупинились на важливості процедури перегляду освітньої програми та здійснення індивідуальної траєкторії здобувачів освіти. У своїх виступах спікери щоразу акцентували увагу на тому, що якість навчання залежить від умотивованості та активної залученості кожного здобувача до освітнього процесу. Завершився вебінар активним обговоренням зі здобувачами порушених питань, що засвідчило їхній високий інтерес та зацікавлення окресленою темою.

29 Декабря 2021 в 21:09

Вітаємо магістрів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення з успішним захистом кваліфікаційних робіт! Цьогорічні дослідження магістрів охопили найбільш актуальні напрями розвитку програмних систем: квантові обчислення, нейромережі, машинне навчання, системи комп’ютерного зору, технології віртуальної реальності, хмарні та мобільні сервіси. Бажаємо нашим випускникам подальших високих досягнень в житті і професійній діяльності!

29 Декабря 2021 в 21:08

28 грудня 2021 року на базі нашого закладу вищої освіти відбувся круглий стіл з обговорення перспектив створення Президентського університету

29 Декабря 2021 в 21:08

Проєкт «Українська мова» У листопаді розпочали навчання новоприбулі цьогорічні іноземні студенти з Алжиру та Марокко. Група ПВ-21-1 (мовна підготовка) працює під керівництвом канд. філолог. наук, ст. викл. Гладир Я.С. (кафедра професійної та соціально-гуманітарної освіти факультету інформаційних технологій). Усього за півтора місяці її студенти засвоїли не лише основи української граматики, а й найскладніше – базове говоріння. На відкритому занятті з української мови алжирці вже познайомилися з деканом ФІТ Музикою І.О., поспілкувалися англійською та українською мовами. Сьогодні вони знову демонструють щирий інтерес до вивчення української мови, цікавість і повагу до нової культури, відкритість, комункативність та доброзичливість. Адже за такий надзвичайно короткий термін іноземні студенти підготовчого відділення вже можуть розповісти про себе, висловити свої думки українською, продемонструвати гарну вимову, і навіть написати на «відмінно» контрольну роботу з української граматики. ФІТ пишається такими старанними, сумлінними, цілеспрямованими студентами!

29 Декабря 2021 в 21:06

24 грудня, напередодні перших Різдвяних свят, викладачами кафедр ПСГО та ІМ Гладир Я.С. та Костюк С.М. було проведено новорічні екскурсії для іноземних студентів підготовчого відділення, які цього року навчаються в нашому університеті.Екскурсія для груп ПВ-21-1 та ПВ-21-2 прошла у жвавій та невимушеній передноворічній атмосфері. Студенти відвідали зимовий парк та святкову ялинку , ознайомилися із традиціями українських новорічних свят. Окрім гарного настрою, під час екскурсії студенти отримали можливість поспілкуватися українською та англійською мовами,адже групи обрали для навчання саме проєкт «Українська мова». Побажаємо успіхів та святкового настрою нашим студентам та їхнім викладачам!

23 Декабря 2021 в 22:56

Захист кваліфікаційних робіт магістрантами освітньої програми «Професійна освіта (Цифрові технології)» 22 грудня 2021 року здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 015 «Професійна освіта (Цифрові технології)» презентували результати магістерських досліджень. Екзаменаційна комісія визначила творчий неординарний підхід, покладений в основу кожної роботи; вміння аргументувати власну позицію на основі наукової інтерпретації. Вітаємо неординарних, творчих магістрантів з успішним захистом!

21 Декабря 2021 в 23:12

Підготовка фахівців здійснюється за спеціальностями:

• 121 «Інженерія програмного забезпечення»

• 122 «Комп’ютерні науки»

• 123 «Комп’ютерна інженерія»

• 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

• 015 «Професійна освіта» за спеціалізаціями: Цифрові технології; Енергетика, електротехніка та електромеханіка

121 Інженерія програмного забезпечення

122 Комп’ютерні науки

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

123 Комп’ютерна інженерія

015 Професійна освіта