26 Июня 2020 в 15:23

26 Июня 2020 в 15:17

26 Июня 2020 в 15:09

20 Июня 2020 в 12:40

19 червня пройшов цікавий і насичений другий день захисту кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього рівня бакалавр за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення.
Артем Підкуленко представив роботу на тему «Розробка апаратно-програмного комплексу просторової орієнтації автоматичного навантажувача», продемонструвавши роботу на іграшковій, але в той же час повністю функціональній моделі.
Микола Стойко продемонстрував результати роботи на тему «Розробка мобільного програмного комплексу для вивчення іноземної мови».
Яскраву і цікаву розробку мобільної GPS-орієнтованої програми доповненої реальності для відображення туристичних екскурсійних маршрутів представив Костянтин Росохатий.
Аліна Савчук майже буквально торкнулося серця кожного члена комісії, розповівши про розробку модуля діагностики серцево-судинних захворювань медичної консультативно-діагностичної системи.
Федоров Михайло Анатолійович представив роботу з дослідження критичних властивостей ергономічного користувальницького інтерфейсу.
Яна Чайка викликала професійну зацікавленість членів комісії незвичною доповіддю на тему «Розробка програмного забезпечення для розрахунку найкоротшого шляху співавторства для авторів наукових статей».
А Микита Шорохов представив цікаву та суспільно важливу розробку програмно-апаратного комплексу для контролю навколишнього середовища.
Доповідь Олександри Іващенко на тему «Розробка програмного забезпечення моделювання руху метеоритних тіл та прогнозування результатів їх зближення з Землею» змусила комісію замислитись про долю нашого світу в космічних масштабах.
Завершила сьогоднішній день доповідь Валерія Дороніна на тему «Розробка інформаційної системи обліку та контролю водіїв державної автоінспекції».

Всі представлені сьогодні роботи були оцінені екзаменаційною комісією на «відмінно»! Вітаємо з таким досягненням наших студентів, які переконливо довели, що гідні присвоєння кваліфікації інженера-програміста!

20 Июня 2020 в 12:23

18 червня відбувся перший день захисту кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти бакалавр за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення.
Найкращими на думку комісії сьогодні стали доповіді Богдана Гребенюка на тему "Розробка автоматизованої системи проведення, перевірки та оцінювання олімпіад з програмування", Миколи Клименко - "Розробка програмно-апаратного комплексу GPS – трекінгу", Данила Двигуна - "Дослідження методів машинного навчання в імовірнісному програмуванні" та Євгена Кирилюка "Цифровий відбиток пристрою як техніка для відстеження онлайн-користувачів".
Вітаємо також з успішним захистом Богуна Михайла, Вилчу Юлію, Говоруху Вероніку, Застрожського Данила, Квашина Кирила та Магльованого Дмитра.
Бажаємо випускникам не зупинятися на досягненому і прагнути нових професійних висот!

4 Июня 2020 в 08:50

Про особливості, зміну термінів та важливі моменти вступу до Криворізкього національного університету розповіла на одному з міських телеканалів відповідальний секретар приймальної комісії університету Тетяна Сулима.
Відео доступне для перегляду за посиланням: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=VAr47T8xpS8

4 Июня 2020 в 08:49

Шановні студенти.
Нагадуємо, що для вступу до магістратури необхідно пройти Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. Реєстрація закінчується 05 червня 2020 року. Просимо випускників-бакалаврів прискорити процес подачі заяв. Залишилося декілька днів! Детальніше на офіційному сайті університету або у Приймальній комісії http://www.knu.edu.ua/pidhotovka-do-vstupu-za-stupenem-mahistr
Факультет інформаційних технологій КНУ запрошує всіх продовжити навчання за ступенем вищої освіти магістр

4 Июня 2020 в 08:36

Ви запитаєте, як це відбувається?
- Прозоро та якісно. Викладачі кафедри іноземних мов к.п.н., доцент Соколова С.В., к.п.н. ст. викладач Костіна Л.С., ст.викл. Бондар І.Г, ст.викл.Лях І.В., викл. Ліхошерст О.Г. та інші намагаються забезпечити організацію сесії на високому професійному рівні, про що свідчать результати навчання студентів наступних груп ЕП-18-1, Ф-19, МН-18-2, МН-17, АКІТ-18,19, ІПЗ-17-1,2, ІПЗ-18-1, ПМ-19, ПО-19, ЕМО-19м,та ін. Важливо було обрати оптимальний підхід до організації сесії. Більшість здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів освіти складають заліки та іспити на платформі Moodle. Ми також використовуємо Google meet та Google classroom. Все це віддзеркалює рівень навчальних досягнень. Гарних вам результатів, високих оцінок, студенти!

Популярні ресурси