21 Января 2020 в 21:45

15 січня 2020 р. для магістрів нашого факультету відбулась знакова подія –  вручення дипломів! Позаду лишились екзамени, заліки, курсові, бурхливе, сповнене яскравих емоцій, студентське життя, яке, переконані, вони згадуватимуть із доброю усмішкою.

В.о. декана факультету, завідувачі кафедр, голова студентської ради ФІТ привітали вже дипломованих спеціалістів, побажавши їм професійного росту, набуття досвіду, самореалізації!

Наші любі випускники й випускниці! Ще раз вітаємо вас із цією важливою подією у вашому житті! Ми пишаємось вами. І пам’ятайте, що двері рідного університету й факультету завжди відчинено для вас!

17 Января 2020 в 18:08

ПО-19

17 Января 2020 в 18:05

КН-19

17 Января 2020 в 18:01

КІ-19

17 Января 2020 в 17:49

АКІТ-19

17 Января 2020 в 16:48

ІПЗ-19-1, ІПЗ-19-2

30 Декабря 2019 в 18:37

28 Декабря 2019 в 21:04

20 грудня в Криворізькому національному університеті пройшов 7-й семінар «Хмарні технології в освіті» CTE 2019.Багаторічне проведення цього семінару є результатом плідної роботи Спільної науково-дослідної лабораторії Криворізького національного університету та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України з питань використання хмарних технологій в освіті. У роботі лабораторії активну участь беруть співробітники факультету інформаційних технологій та кафедри моделювання і програмного забезпечення зокрема.

Тематика семінару охоплює широке коло питань, що стосуються організації електронного, мобільного та змішаного навчання з використанням хмарних та хмаро орієнтованих сервісів. Високий рівень організації семінару, якісні та цікаві доповіді, матеріали яких рецензувались та ретельно відбирались провідними науковцями, забезпечили популярність та міжнародне визнання семінару. Матеріали тогорічного семінару були опубліковані в електронному журналі CEUR Workshop Proceedings (http://ceur-ws.org/), що спеціалізується на публікації матеріалів наукових конференцій та семінарів з інформаційних технологій і комп’ютерних наук. Визнанням якості матеріалів семінару стала їх індексація у наукометричній базі Scopus.

28 Декабря 2019 в 21:02

рамках міжнародної освітньої ініціативи з популяризації IT - Meet and Code студентами спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" факультету інформаційних технологій Данилом Двигуном, Яною Чайкою і Дмитром Пугачем був проведений майстер-клас з програмування мобільних пристроїв для учнів старших класів КНВК №129 "ГЛАС". Усі учасники розробили свій власний застосунок для ОС Android, яким можна поділитися з друзями і всіма охочими. Хлопцям і дівчатам так сподобалось, що було домовлено зустрітися ще навесні й продовжити розробляти цікаві застосунки.

28 Декабря 2019 в 21:00

Грудень для магістрів – це фінальний акорд їхнього навчання. Після наполегливої праці випускники кафедр автоматизації комп’ютерних наук і технологій; інженерної педагогіки та мовної підготовки; комп’ютерних систем та мереж; моделювання та програмного забезпечення мали змогу представити й захистити свої наукові доробки.

Усі захисти пройшли на високому рівні, і магістри продемонстрували глибокі знання, нові ідеї, ерудицію, зацікавленість обраними темами та вміння аргументовано відстоювати свою наукову позицію.

Вітаємо магістрів та їхніх наукових керівників із успішним завершенням кропіткої праці та чекаємо на святі вручення дипломів!

Популярні ресурси