15 Мая 2021 в 15:28

Адміністрація Криворізького національного університету щиро вітає всіх науковців, викладачів, аспірантів та студентів з Днем науки! Ми дуже пишаємося науковими здобутками наших працівників та здобувачів освіти, завдяки яким університет є одним із лідерів з наукової діяльності України.

Шановні колеги, бажаємо Вам міцного здоров'я та родинного затишку, розробки та реалізації нових інноваційних ідей, творчого натхнення та професійного зростання!

Адміністрація Криворізького національного університету

15 Мая 2021 в 15:26

Шановні друзі! Сьогодні я запрошую вас поговорити про криптографію, криптоаналіз і про реалії та нісенітниці в книзі Дена Брауна "Цифрова фортеця".
Ми згадаємо, як поява комп’ютера перевернула світ шифрування та дешифрування. Поговоримо про те, як і навіщо уряди та оборонні відомства намагаються обмежувати обчислювальну складність криптоалгоритмів загального використання. Чому у 90-х розгорілась Крипто Війна, яка надихнула Дена Брауна написати «Цифрову фортецю», і які її наслідки ми маємо сьогодні?
Критично пройдемося по ключовим місцям роману «Цифрова фортеця», спробуємо з’ясувати, чи реальним є створення надпотужного класичного або квантового комп’ютера, здатного розшифровувати будь-які шифри? І, найголовніше, дамо відповідь на питання, чи існує спосіб кодування, який є абсолютно стійким до будь-якого криптоаналізу?
Приєднуйтесь до каналу AltEnterNative і ми будемо разом відкривати цікаві сторінки світу ІТ!

15 Мая 2021 в 15:23

З 17 травня 2021 року освітній процес у Криворізькому національному університеті згідно з наказом №154 від 12.05.2021 р. буде відновлено у змішаному форматі, проведення заліково-екзаменаційної сесії та державної атестації відбудеться в очному форматі в умовах карантину
Детальніше за посиланням

14 Мая 2021 в 13:49

Під час виступів обговорювались сучасні тенденції розвитку програмних та апаратних засобів доповненої реальності. Учасники ділились досвідом використання технології доповненої реальності в різних сферах освіти, в фундаментальній підготовці з математики, фізики та хімії, у підготовці майбутніх моряків, стоматологів і навіть у професійній підготовці персоналу атомних електростанцій.
Дякуємо всім учасникам за цікаві доповіді та плідну співпрацю!
А з повним відеозаписом семінару і презентаціями окремих доповідей можна ознайомитись на каналі Not So Easy Science:

14 Мая 2021 в 13:47

ВАЖЛИВО!!!   Сьогодні, 11 травня 2021 року, у каб. 228 головного корпусу університету (вул. В. Матусевича, 11) стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) для вступу до магістратури.

Реєстрацію здійснюватимуть фахівці приймальної комісії Черезова Вікторія Валентинівна та Тішина Світлана Вікторівна до 3 червня 2021 року включно.
Просимо здобувачів освіти, які попередньо надали усі необхідні документи для реєстрації, систематично переглядати електронну пошту, яку вказували у заяві.

Запрошуємо усіх, хто бажає взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра на базі ступеня бакалавра під час цьогорічної вступної кампанії і не подав пакет документів заздалегідь, звернутися до наших фахівців, які радо проконсультують з усіх питань.

Координати Приймальної комісії КНУ:
☎️(0564)409-61-26

14 Мая 2021 в 13:46

Напередодні свята Перемоги мер міста, ректор університету, ветерани, освітяни та спортивна громадськість вшанували пам'ять студентів та співробітників гірничорудного інституту, які у 1941-му році вирушили на фронт захищати рідну землю. Подвиг героїв Другої світової війни зберігає меморіал на вулиці Пушкіна. Сьогодні до пам'ятника поклали квіти.

14 Мая 2021 в 13:43

У контексті міжнародної співпраці та відповідно до договору між Криворізьким національним університетом та Карагандинським університетом імені академіка Є.А. Букетова (Республіка Казахстан), 30 квітня за ініціативи кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти відбулася лекція-відповідь для магістрантів, аспірантів та докторантів спеціальності «Професійне навчання» на тему: «Сучасні підходи в навчанні майбутніх педагогів для системи професійної освіти в Україні» у рамках досвіду Криворізького національного університету.

Спікерами від Криворізького національного університету були канд. психол. наук, доцент кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Тарасова Олена Володимирівна та канд. пед. наук, доцент Сулима Тетяна Сергіївна.

Під час гостьової лекції було представлено історію становлення КНУ, систему навчання в ньому, зокрема підготовку педагогів професійного навчання, акцентовано увагу на специфіці кафедри, особливостях присвоєння кваліфікації, а також охарактеризовано сучасні методи навчання, які використовуються в процесі підготовки майбутніх педагогів для системи професійної освіти.

Після виступу відбулось обговорення, яке засвідчило інтерес до окресленої теми. На завершення всі присутні висловили побажання підтримувати зв'язок між студентами та викладачами двох потужних університетів.

14 Мая 2021 в 13:41

Шановні студенти, викладачі та всі, кому цікаве життя Криворізького національного університету! Для того, щоб бути в курсі всіх подій, що заплановані, відбуваються або вже відбулися в університеті, запрошуємо приєднатися до наших соцмережевих сторінок та каналів:

Офіційна сторінка в Instagram:
www.instagram.com/knu_kr_official_page/

Сторінка студради в Instagram:
www.instagram.com/knu_kr/

Профіль у Facebook:
www.facebook.com/knu.edu.ua/

YouTube канал:
youtube.com/channel/UCDa0PF-uAOL1588aMEb0Eqg

Група в Telegram для питань-відповідей:

13 Мая 2021 в 10:05