Засідання студентського клубу міжнародної дружби «Stream» – крок до академічної мобільності
0
0
84

Реалізація стратегії академічної мобільності потребує все більшої обізнаності студентів у процесі інтернаціоналізації університету. 

5 вересня відбулася зустріч з Євгенією Новотні, студенткою Віденського університету (Австрія). Формат зустрічі – засідання студентського клубу міжнародної дружби «Stream», який забезпечив продуктивне інформаційно-насичене невимушене спілкування.

Євгенія виступила з презентацію, у якій було продемонстровано особливості організації освітнього процесу в Австрії, починаючі з перших кроків і закінчуючи навчанням в університеті. Євгенія відзначила відмінності у вимогах до вступу в університет, а саме: необхідність отримання сертифікату з екзамену Матура (Matura), компонентами якого є 5 предметів, тривалість кожного іспиту – 5-6 годин. Цікаво було дізнатися, що вже у віці 14 років підліткам необхідно обрати свою майбутню професію та вирішити, чи продовжувати навчання, складати випускний іспит та вступати до університету, чи працевлаштовуватись. Студенти закордонних закладів вищої освіти мають змогу користуватись великим книжковим фондом безкоштовно, але Wi-Fi доступний за додаткову платню. 

Засідання клубу відбувалось у навчальній аудиторії №538 за круглим столом, де комфортно розмістилися студенти для дискусії. Цікава розповідь супроводжувалась показом слайдів на Smart board. 

Гостя вільно спілкується німецькою, французькою та іншими мовами.  Особливу увагу вона звернула на важливість володіння англійською мовою, яка поряд з німецькою, є мовою навчання в університеті. Зустріч мала значний мотивуючий вплив. Саме на початку навчального року дуже важливо було почути, що досягнення високих результатів потребує зусиль для того, щоб оволодіти іноземною мовою, отримати якісну освіту та переваги при майбутньому працевлаштуванні. 

Кафедра іноземних мов запрошує студентів спостерігати за подіями в університетському освітньому просторі, відвідувати засідання студентського клубу «Stream» та кіноклубу, стати активними спікерами майбутніх конференцій та зустрічей.

Комментарии