ЗАПРОШЕННЯ

Криворізький національний університет запрошує випускниць 11 класів до участі в конкурсі краси «Міс випуск - 2020», перший відбірковий тур якого пройде 20 грудня 2019 року о 15.00 в актовій залі головного корпусу університету по вулиці Віталія Матусевича, 11 (напроти цирку).

Участь у конкурсі дозволить дівчатам набути впевненості у своїх силах, самоствердитися і самореалізуватися; сприятиме розвитку талантів і здібностей; створить позитивний емоційний настрій; дозволить завести нові знайомства для спілкування та саморозвитку.

Для участі в конкурсі необхідно до 09 грудня 2019 року (включно) направити анкету учасниці (додаток 1) на електронну адресу miss.vipusk@gmail.com

Попереду в яскравих, сміливих, неповторних учасниць дні насичені репетиціями, тренінгами та майстер-класами. Дівчата навчаться вільно триматися на сцені, представляти свої таланти й вміння, а професійні педагоги допоможуть їм у цьому.

На учасниць та «вболівальників» чекає яскраве, барвисте дійство за участю колективів Криворізького національного університету, наповнене щирою душевною атмосферою.

20 грудня 2019 року почесне журі відбере учасниць, які вийдуть до фіналу конкурсу (який орієнтовно відбудеться у червні 2020 року), де пройдуть змагання за титул найкрасивішої випускниці 2020 року.

Цінні призи та подарунки отримає кожна учасниця.

Адміністрація Криворізького національного університету