Заліково-екзаменаційна сесія онлайн!

Ви запитаєте, як це відбувається?
- Прозоро та якісно. Викладачі кафедри іноземних мов к.п.н., доцент Соколова С.В., к.п.н. ст. викладач Костіна Л.С., ст.викл. Бондар І.Г, ст.викл.Лях І.В., викл. Ліхошерст О.Г. та інші намагаються забезпечити організацію сесії на високому професійному рівні, про що свідчать результати навчання студентів наступних груп ЕП-18-1, Ф-19, МН-18-2, МН-17, АКІТ-18,19, ІПЗ-17-1,2, ІПЗ-18-1, ПМ-19, ПО-19, ЕМО-19м,та ін. Важливо було обрати оптимальний підхід до організації сесії. Більшість здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів освіти складають заліки та іспити на платформі Moodle. Ми також використовуємо Google meet та Google classroom. Все це віддзеркалює рівень навчальних досягнень. Гарних вам результатів, високих оцінок, студенти!