З днем студента!

Любі студенти!

Вітаємо Вас із МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Напевно, найвеселіші танайнеперевершеніші часи в житті людини – це студентські роки – роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань… Кожен день навчання в університеті привносить нове, надзвичайне, неординарне та неповторне вкраплення у ваш життєвий досвід.

Бажаємо, щоб наука опановувалася легко. Удачі у починаннях, щирої любові, справжнього щастя та міцного здоров'я!

Нехай здійсняться всі ваші мрії та назавжди збережеться в серцях романтика студентських років. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і досягати мети– таким має бути кредо сучасного студента.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості, творчих успіхів, здійснення мрій. Святкового настрою! Щастя, злагоди й любові, дорогі наші студенти!

Із повагою, декан, заступник декана, педагогічний колектив факультету інформаційних технологій!