Вітаємо з відкриттям лабораторії EduNet компанії Phoenix Contact

12 лютого на факультеті інформаційних технологій відбулася презентація нової лабораторії EduNet компанії Phoenix Contact (ауд. 368).

Лабораторія EduNet призначена для вивчення сучасних засобів автоматизації технологічних процесів і мережевих технологій. Обладнання компанії Phoenix Contact, представлене в лабораторії, дозволяє організувати системи управління широкого спектра: від побутових простих електричних пристроїв до систем комплексної автоматизації великих підприємств, зокрема промислових.

Відповідальний за впровадження міжнародної освітньої мережі EduNet на факультеті інформаційних технологійдоцент кафедри КСМ Іщенко М. О., доцент кафедри ІАСУ Савицький О. І., ст. викладач кафедри КСМ Музика І. О., асистенти кафедри КСМ Морозов О. О., Кумченко Ю. О., Кузнєцов Д. І., студенти факультету інформаційних технологій груп: КСМ-09-1, КСМ-10-1, ЗКСМ-10, КСМ-11-1, КСМ-12-1.

Завантажити повний текст документу.