ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ
0
0
170

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ 

З 4 до 6 грудня 2019 року кафедрою іноземних мов, яка входить до складу нашого факультету, було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Іноземна мова (англійська, німецька, французька)», у якому взяли участь 60 студентів з восьми факультетів. Найбільшу активність і зацікавленість до участі в олімпіаді виявили студенти факультету інформаційних технологій, факультету економіки і управляння бізнесом, а також геолого-екологічного факультету. 

ОЛІМПІАДА ПРОВОДИЛАСЯ У 2 ЕТАПИ:

 

  1. Письмовий етап – лексико-граматичний тест, аудіювання, читання.

  2. Усний етап – комунікативне повідомлення проблемного характеру та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

 

ЗА ПІДСУМКАМИ ОЛІМПІАДИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ БУЛО РОЗПОДІЛЕНО ТАК:

 

1 МІСЦЕ

 

Коробіцин Лев (англійська мова) – студент 1 курсу факультету інформаційних технологій, викладач – к.ф.н., доцент Шалацька Г. М., доцент кафедри ІМ;

Федоренко Тетяна (німецька мова) – студентка 2 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Лях І. В., ст. викладач кафедри ІМ;

Єршова Уляна (французька мова) – студентка 4 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ

 

2 МІСЦЕ

 

Лукаш Савелій (англійська мова) - студент 3 курсу факультету інформаційних технологій, викладач – Бондар І. Г., ст. викладач кафедри ІМ; 

Вєсєловський Данило (англійська мова) - студент 4 курсу факультету інформаційних технологій, викладач – к.п.н. Костіна Л.С., ст. викладач кафедри ІМ;

Бубирьова Тетяна (німецька мова) – студентка 2 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Лях І. В., ст. викладач кафедри ІМ;

Могилевський Олексій (французька мова) – студент 4 курсу транспортного факультету, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ 

 

3 МІСЦЕ

 

Євтєхова Катерина (англійська мова) – студентка 1 курсу геолого-екологічного факультету, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ;

Ніколенко Ростислав (німецька мова) – студент 1 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Лях І. В., ст. викладач кафедри ІМ;

Браславська Ярослава (французька мова) – студентка 1 курсу факультету економіки і управляння бізнесом, викладач – Георгієва О. П., ст. викладач кафедри ІМ

 

За результатами університетської олімпіади, до участі у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Іноземна мова» для студентів немовних спеціальностей вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації рекомендовано Коробіцина Лева (англійська мова), Федоренко Тетяну (німецька мова) і Єршову Уляну (французька мова).

 

Зичимо всім успіху та нових звершень! А особливо пишаємось представниками нашого факультету й бажаємо подальших перемог!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии