Вітаємо!

ВІТАННЯ ІЗ ПРИСУДЖЕННЯМ

ПРЕМІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

МОРКУН НАТАЛІ ВОЛОДИМИРІВНІ

Премію Президента України присуджено доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Моркун Наталі Володимирівні за наукову роботу «Автоматизація процесів управління ресурсномістких виробництв збагачення залізної руди» (Указ Президента України №419/2018 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2018 року»).

Найщиріші вітання Вам, вельмишановнаНаталіє Володимирівно!

Пишаємося Вами!

Сил, наснаги та успіхів на шляху подальших перспективних розробок і визнання їх значущості й актуальності на Міжнародному та світовому рівнях!