Вітаємо команду SUA-team із зайнятим другим місцем!

Студенти нашого університету спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» у незмінному складі команди SUA-team (Микитин Олексій, Яковлев Дмитро, Тохтарь Юрій, Гук Дмитро)  зайняла 2-е місце у 3-му конкурсі «LikeIT»(Hackathon) за напрямком Internet of Things (Інтернет речей), що проводився у м. Запоріжжя об’єднанням "BEST".

LikeIT проходив в таких категоріях:

• DESKTOP APP (партнер на категорію - Udvel Business Center)
  • MOBILE GAME&APP (партнер на категорію - Gameloft)
  • WEB (партнер на категорію - InCode)
  • IoT (Internet of Things) (партнер на категорію - Microsoft)

Одним із головних критеріїв оцінки проектів в категорії Internet of Things було обов’язкове використання хмарного середовища Microsoft Azure, тому на початку хакатону представником від компанії Microsoft Маргаритою Остапчук був проведений тренінг щодо можливостей використання технології.

В ході зародження та коректування ідей команди отримували консультації від менторів компанії Microsoft.

Після 24-х годинної плідної роботи командою SUA-team був представлений проект "Хранитель дому" версії 2.0. У порівнянні з попередньою версією, у проекті була реалізована функціональна частина автоматизації, а саме контроль стану будинку та його ресурсів онлайн із можливістю віддаленного управління.