Вступникам на навчання для здобуття ступеня магістра
0
0
115

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!
Враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) Міністерство освіти і науки України згідно з листом «Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ» від 30.04.2020 р. №1/9-228 інформує заклади вищої освіти про зміну порядку та термінів реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.
Доводимо до вашого відома, що реєстрація розпочинається
з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року і відбуватиметься за поданим нижче алгоритмом.
АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ ВСТУПНИКІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
1. У терміни, відведені для реєстрації, на електронну адресу Приймальної комісії університету (pr_kom@knu.edu.ua) надіслати скановані копії (фотокопії):

заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

документа, що посвідчує особу;

облікової картки платника податків вступника;

фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

медичного висновку за формою № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.
У заяві-анкеті з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, вказати електронну адресу, з якої надсилаються документи.
2. Після перевірки відповідальним працівником Приймальної комісії надісланих документів на електронну адресу, із якої надійшли документи, надається відповідь про їх отримання та відповідність.
3. Відповідальний працівник Приймальної комісії здійснює реєстрацію вступника згідно з п.3 листа МОН України «Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ» від 30.04.2020 р. №1/9-228 та надсилає скановану копію екзаменаційного листка вступнику на електронну адресу, указану в заяві-анкеті.
4. Вступник перевіряє інформацію, зазначену на сканкопії екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до Приймальної комісії для виправлення.
5. Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.
За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами Приймальної комісії: (056) 409-61-26, (096) 3395675, (093) 0068795.
Адреса Приймальної комісії: м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11, кім. 228.

Додаток 3. Заява-анкета

Комментарии