Всесвітній день поезії
1
0
527091

   «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» - ці слова Ліни Костенко стали лейтмотивом літературно-музичного вечора, який організували і провели наукова бібліотека та факультет інформаційних технологій 24 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії. У заході також взяли активну участь механіко-машинобудівний та електротехнічний факультети.

   Здавалося, студенти, що навчаються на технічних спеціальностях, мали б бути далекими від найкращих творінь літератури, але молодь національного університету (Вікторія Шевченко, Леонід Шадрін (ПЗАС-14-1), Лілія Кузьміна (ТМ-12-СК), Володимир Плотніков (ЕМ-14-1) спростували це твердження, з натхненням декламуючи власні поезії. Крім того, студенти трьох факультетів (Ян Шевченко, Олександр Концевич (МБ-14-1), Деніс Голонов, Олег Воробйов (ЕМ-14-1), Вікторія Коваленко (ПН-13), Ольга Вишенська (ПН-14) відмінно впорались з завданням на написання віршів за наданими римами. Це був суцільний експромт, але поезії вийшли зворушливими та сповненими любов’ю до Батьківщини. Також хочеться відзначити Марію Сєдих (ПЗАС-12-2) і Влада Магая (СУА-13-2), що підготували цікавий відеорепортаж, в якому студенти і працівники університету висвітлили своє ставлення до поезії.

   

   Завідувач сектору універсальний читальний зал № 2 Науменко Ю. М. ознайомила присутніх з літературою, експанованою на виставці «Поетичне Криворіжжя» і представила бібліографічну пам’ятку, підготовлену відділом інформаційно-бібліографічної роботи наукової бібліотеки.

 

   В буденній круговерті ми іноді забуваємо звернути увагу на звичайні речі. Але є люди, для яких щоденна проза життя стає необхідністю й можливістю виокремити в ній спів душі – поезію. Саме такою людиною є гостя заходу Оксана Зоря, криворізький поет, бард, художник і просто гарна жінка. Своєю філософською поезією вона змусила присутніх замислитися над сенсом життя, а авторські пісні, які гостя виконала під гітару, зачарували своєю щирістю студентів і гостей заходу.

 

   Нікого з присутніх літературно-музичний вечір не залишив байдужим, і кожен для себе зрозумів, що поезія може стати відповіддю на найглибші духовні запитання сучасної людини.

Комментарии