Виховний захід до Дня визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників
0
0
195

24 лютого 2020 р. викладачі-історики кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки – доцент О. М. Кадол та викладач Ю. Ю. Фасольняк – провели міжфакультетський виховний захід, присвячений Дню визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників (22 лютого). До заходу долучилась студентська молодь двох факультетів – транспортного та інформаційних технологій (академічні групи АТ-19, ТТ-19, КІ-19, ПО-19).

За формою проведення це була візуалізована й унаочнена розповідь про лихі часи нашого міста під час Другої світової війні. Структурно виступ викладачів було поділено на дві частині. У першій її частині викладач Фасольняк Ю. Ю. ознайомив студентів з історією міста під час Другої світової війни, висвітлив аспекти бойових дій, які велися на околицях і на території міста у 1941–1944 рр., презентовано фотофрагменти книги «Кривий Ріг крізь об’єктив німецького солдата» часів окупації міста. Були зазначені об’єктивні труднощі, які спіткали Червону Армію при визволенні міста.

У другій частині виступу доцент О. М. Кадол приділив увагу воєнному літопису нашої рідної alma mater – історії Криворізького гірничорудного інституту в роки воєнного лихоліття 1941–1945 рр. Було акцентовано увагу на долі навчального закладу, викладачів, співробітників, студентства та їх безпосередній участі у бойових діях, зокрема, й у визволенні Кривого Рогу. У презентації були використані матеріали музею історії нашого університету, що зберігає в собі невичерпний виховний та науково-дослідницький потенціал тощо.

Захід відбувся в дусі патріотичного виховання та викликав у студентства справжній інтерес, адже це важливо – зберегти, вивчити, пам’ятати важкі, проте доленосні події нашої минувщини.


 

Комментарии