Весняне дозвілля

«Очікування весни – це як очікування раю»

Стівен Кінг

З приходом теплої весняної пори ми спостерігаємо, як навкруги оживає природа. Ми насолоджуємося теплими весняними днями, милуємося розмаїттям незрівнянних барв природи і неперевершеним ароматом цвітіння квітів. Але саме у травні у нас, студентів, дуже багато навчальної роботи перед літньою сесією й немає часу для спілкування із природою.

Щоб усе ж таки отримати естетичне задоволення від чарівної весни й помилуватися красою природи в нашому промисловому місті, дванадцятого травня дружньою компанією разом із куратором Сулимою Тетяною Сергіївною група ПН-13 вирушила на відпочинок-екскурсію до Криворізького ботанічного саду Національної Академії наук України.

Ми подолали довгий шлях, аби дістатись ботанічного саду. Враженням не було меж. На певну мить усім навіть здалося, що ми знаходимося дуже далеко від нашого міста. Аромат квітучого бузку переповнив наші легені, очі насолоджувалися різнобарв’ям природи, а душа відпочивала від повсякденної міської метушні. Дружня та весела атмосфера панувала протягом усієї прогулянки. Наповнені позитивними емоціями, ми роз’їхалися по домівках.

Рекомендуємо всім студентам разом із вашими друзями завітати до ботанічного саду нашого міста, аби насолодитися природною красою та сповнитися позитивними емоціями!

Автор статті:

студентка групи ПН-13