Вечір поезії англійською
0
0
157

Чи знаєте Ви, що таке кохання?! Чи відомі Вам традиції вшанування святого Валентина, покровителя усіх щиро закоханих?! Саме на ці питання шукали відповіді учасники поетичного вечора, який відбувся 14-го лютого на кафедрі іноземних мов факультету інформаційних технологій. Хоча б раз у житті кожен намагався складати вірші чи вітання для коханих, рідних та близьких. З давніх-давен поезію вважають універсальною мовою кохання та життєво важливим джерелом натхнення. Тож у цей день з уст юних закоханих лунали вічно актуальні рядки Шекспіра, Байрона, Гете, Шиллера, Бодлера, Ліни Костенко…. Вірші сповнені глибокого змісту та високих почуттів читали студенти різних факультетів та курсів – Лінський М., Задирака В., Кожина С., Євтехова К., Булахов І., Турчик Є., Горшков В., Репенко, Бубирьова Т., Федоренко Т. та інші. А як чарівно звучали рядки Едварда Е. Каммінгса та Елізабет Б. Броунінг під музичний акомпанемент у виконанні Апанащенко Д., Прігової Є. та Клименко К. (Ф-16, ЕП-16). Поросла П. та Дем’яненко К. (ОП-18) влаштували справжній словесний батл, намагаючись переконати одна одну та тих, чиє серце ще залишається холодним, у всеперемагаючій силі кохання.
Студенти першокурсники Бондар Л., Бойко К., Журавель В., Грох А., Нестеренко Г., Павленко Д., Позняков В. (Ф-19) розважили глядачів інсценізацією легенди про святого Валентина. Незабутнє враження залишив солов’їний голос Коломоєць Дар’ї (ЕЕМ-19), яка виконувала пісні англійською та французькою мовами. А саксофон Кондрашова Дмитра (КІ-19) зачепив найтендітніші струни душі юних учасників вечора та їх наставників. Окрасою вечора став виступ нашого почесного гостя з далекої Австралії професора Девіда Ленегана, який продемонстрував творчий, абсолютно нестандартний підхід до створення вітальних віршів до Дня святого Валентина. Цим він вразив і потішив вдячних слухачів! На захід завітала в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Кашубіна Ю.Б.
Проведення подібних навчально-виховних літературних заходів вже стало традиційним для кафедри іноземних мов. Майбутні інженери, програмісти, економісти виявили свою обізнаність у мистецтві слова, продемонстрували таланти декламації, співу, виконання музичних творів та хист до акторської гри. Відповідальними за організацію свята цього року були канд.філ.наук, доцент Курбатова Т.В. та канд.пед.наук Зотова-Садило О.Ю. Проте варто відзначити, що зусиль до створення затишної святкової атмосфери доклали усі викладачі, завідувачка кафедри іноземних мов КНУ та почесні гості вечора поезії.

Комментарии