Вечір поезії англійською

Чи знаєте Ви, що таке кохання?! Чи відомі Вам традиції вшанування святого Валентина, покровителя усіх щиро закоханих?! Саме на ці питання шукали відповіді учасники поетичного вечора, який відбувся 14-го лютого на кафедрі іноземних мов факультету інформаційних технологій. Хоча б раз у житті кожен намагався складати вірші чи вітання для коханих, рідних та близьких. З давніх-давен поезію вважають універсальною мовою кохання та життєво важливим джерелом натхнення. Тож у цей день з уст юних закоханих лунали вічно актуальні рядки Шекспіра, Байрона, Гете, Шиллера, Бодлера, Ліни Костенко…. Вірші сповнені глибокого змісту та високих почуттів читали студенти різних факультетів та курсів – Лінський М., Задирака В., Кожина С., Євтехова К., Булахов І., Турчик Є., Горшков В., Репенко, Бубирьова Т., Федоренко Т. та інші. А як чарівно звучали рядки Едварда Е. Каммінгса та Елізабет Б. Броунінг під музичний акомпанемент у виконанні Апанащенко Д., Прігової Є. та Клименко К. (Ф-16, ЕП-16). Поросла П. та Дем’яненко К. (ОП-18) влаштували справжній словесний батл, намагаючись переконати одна одну та тих, чиє серце ще залишається холодним, у всеперемагаючій силі кохання.
Студенти першокурсники Бондар Л., Бойко К., Журавель В., Грох А., Нестеренко Г., Павленко Д., Позняков В. (Ф-19) розважили глядачів інсценізацією легенди про святого Валентина. Незабутнє враження залишив солов’їний голос Коломоєць Дар’ї (ЕЕМ-19), яка виконувала пісні англійською та французькою мовами. А саксофон Кондрашова Дмитра (КІ-19) зачепив найтендітніші струни душі юних учасників вечора та їх наставників. Окрасою вечора став виступ нашого почесного гостя з далекої Австралії професора Девіда Ленегана, який продемонстрував творчий, абсолютно нестандартний підхід до створення вітальних віршів до Дня святого Валентина. Цим він вразив і потішив вдячних слухачів! На захід завітала в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Кашубіна Ю.Б.
Проведення подібних навчально-виховних літературних заходів вже стало традиційним для кафедри іноземних мов. Майбутні інженери, програмісти, економісти виявили свою обізнаність у мистецтві слова, продемонстрували таланти декламації, співу, виконання музичних творів та хист до акторської гри. Відповідальними за організацію свята цього року були канд.філ.наук, доцент Курбатова Т.В. та канд.пед.наук Зотова-Садило О.Ю. Проте варто відзначити, що зусиль до створення затишної святкової атмосфери доклали усі викладачі, завідувачка кафедри іноземних мов КНУ та почесні гості вечора поезії.