Творча зустріч із українською поетесою Інною Доленник

5 грудня 2017 р. за сприяння факультету інформаційних технологій, кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки й бібліотеки у ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся один із найцікавіших культурно-виховних заходів – літературний вечір «Земний кругообіг любові», або творча зустріч із криворізькою поетесою Інною Доленник. Наша співвітчизниця входить до редакції популярного  культурологічного альманаху «Символ», є володаркою гран-прі міського літературного конкурсу «Україна моя квітуча» та віднедавна – членом Національного об’єднання письменників України.

Незважаючи на той факт, що контингент студентів ДВНЗ «КНУ» складається в основному з тих, хто обрав спеціальності нефілологічного напряму, зустріч із поетесою знайшла жвавий відгук зацікавленого студентства.

Один із координаторів заходу – бібліотекар абонементу художньої літератури Г. Я. Юсупова виголосила вітально-презентаційну промову на честь авторки, у ході якої ознайомила присутніх із віхами її творчого шляху. Присутнім було запропоновано мультимедійну презентацію основних здобутків творчого шляху Інни Доленник, продемонстровано оригінальні примірники її поезій усебічної тематики – від дитячих поезій («Гойдалки») до поетичних збірок останніх років, зокрема громадянської лірики («Навпіл»).

Сама поетеса присвятила свій виступ переважно читанню власних поезій та літературній дискусії зі студентством і викладачами університету. Слухачів цікавив досвід написання поезій українською мовою; вплив творчості поетів-класиків на формування художньо-образної системи її поезій; а також коло тем,  особливо близьких авторці. Підвищений  інтерес публіки і цілу низку запитань викликала громадянська лірика Інни Доленник останніх років, присвячена надгострим і справді актуальним суспільно-політичним  проблемам сучасної України.

Творча зустріч із Інною Доленник лишає по собі приємні спогади, адже жива, безпосередня взаємодія з художнім поетичним словом надовго закарбовується  в пам’яті.