Суспільний проект ДВНЗ «КНУ» та Фонду BrainBasket – «Technology Nation»

Фонд BrainBasket оголошує набір в нові навчальні групи в Кривому Розі й ще 30 містах України по проекту Technology Nation, в рамках якого студенти і працівники університету можуть пройти славнозвісний Гарвардський курс «Основи програмування CS50» безкоштовно.

Навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування та знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML/CSS)

• Заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн+оффлайн). Курс триває 4 місяці, аудиторні заняття проходять двічі на тиждень в робочі дні з 16:00 до 17:30
  • Кожна група займається під супроводом досвідченого ментора
  • Освітні хаби розташовані в усіх обласних центрах України
  • Навчання є безкоштовним

Опанування програми курсу дає слухачам базис для подальшого навчання і працевлаштування в IT-сфері.

Запрошуємо студентів і працівників Криворізького національного університету приєднатися до команди Technology Nation – Кривий Ріг.

В 2016-му році в рамках програми було відкрито 43 навчальних хаба і зараховано більш ніж 1200 слухачів. Навчання є безкоштовним і не потребує попередніх технічних навичок і знань.

Заняття будуть проходити в головному корпусі ДВНЗ «Криворізький національний університет», вул. Віталія Матусевича,11. ауд. 221.