Студентське життя

Студентське життя – це не тільки навчання, але й подорож містами України. Так, на початку цього навчального року група ПН-14 зі своїм куратором Вікторією Василівною вирішили здійснити поїздку до міста Дніпропетровськ. Наша екскурсія розпочалася з прогулянки парком, у якому було чарівне озеро. Там ми спостерігали за білосніжними лебедями. Наступним, що ми побачили, був чудовий театр на воді. У цьому місті ми прониклися духом патріотизму і зробили фотознімок з надписом "МИ УКРАЇНЦІ!" Згодом ми поринули в дитинство та вирішили покататися на каруселі. Найбільш захоплюючим був час, проведений на набережній, де відбувалось святкування Дня міста. У цьому році Дніпропетровську виповнилось 239 років. Загалом прогулянка Дніпропетровськом нам дуже сподобалась. Поїздка видалася дивовижною! Ми радимо кожному з вас завітати до цього неймовірного міста!