Студентська осінь – 2015

6 листопада в Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль «Студентська осінь – 2015».

Від факультету інформаційних технологій було представлено три номери:запальний і оригінальний танець під назвою «Однажды в Мексике», виступ команди КВК від першокурсників і вокально-інструментальне виконання пісні «Моё сердце» Вадимом Зимоглядом і Олексієм Микитиним.

Щороку наш факультет демонструє дружбу, згуртованість, високий рівень підготовки й оригінальність підготовлених номерів. Хочеться відзначити першокурсників ФІТу, які під час підготовки виявили завзятість, терпіння і відповідальність. Збірна команда КВК від першокурсників підняла настрій усім глядачам своїми оригінальними, сучасними й дуже веселими номерами. Під час пісні «Моё сердце» виконавцям підспівував увесь зал.

Висловлюємо величезну подяку в. о. декана Чубарову В. А. та заступникові декана Тарасовій О. В. за допомогу в підготовці до свята. А також безмежна вдячність голові студради факультету Караученко Дар’ї та хореографу Чабан Анастасії за неймовірну постановку та ідею танцю!